'Ik heb al die luiers meteen weggegooid' X Maike Boerdam wordt Soof 21 Corrie Is Igmar de 'nieuwe Wietze'? AFVALLER HEEL HOLLAND BAKT Wat er nou misging? „Alles", giert Corrie (50) het uit. De Leidse kan er wel om lachen. „Twee dagen voor de sluitings datum gaf ik me op, na veel aandringen van mijn dochter. En ineens sta je in die bekende Heel Holland Bakt-tent en zie je een afwaskratje met je naam erop. Zo bizar, maar zó leuk!" Het fatale bakweekend kwam al rampzalig uit de startblokken met haar 'naked' lemoncake. Die kwam 'hobbeliebobbelie', nat en allesbehalve gaar uit de oven. Ook haar zwanensoezen - de technische opdracht - waren niet etalagewaardig, al waren de soezen van haar opponenten ook niet om over naar huis te schrijven. 'Dit begint steeds meer op een knutseluurtje te lijken', aldus presentator Ineens sta je in die bekende tent André van Duin. Even leek ze zich te revan cheren met haar 'het is niet wat je denkt'-taart. „Ik wilde echt iets spectaculairs bakken, maar heb het mezelf veel te moeilijk gemaakt. Uiteindelijk zat er nauwelijks vulling in." Jury lid Robèrt van Beekhoven zei teleurgesteld: 'De buitenkant is leuk, maar het is allemaal nogal vlak van smaak.' Waar het nu écht misging? „Ervaringsgebrek", biecht Corrie op. „Ik merkte het de eerste avond al, toen we met elkaar kennismaakten en er al lerlei dure termen over tafel gingen waar ik nog nooit van gehoord had. Ik voelde de bui al hangen. Misschien dat ik het hooguit nog een of twee afle veringen had volgehouden, maar dan had ik alsnog moe ten vertrekken." Een wijze les: geen doeken meer om de bakvorm. Dat werkt te isolerend in de oven, waarschuwde Van Beekhoven al. „Voor het programma lukte dat elke keer wél! Hoe is het mogelijk? Ik heb thuis al die 'luiers' meteen weg gegooid!" Felicia (27) wordt ge schaard on der de groot ste radiota lenten van Nederland. Hij verzorgt sinds januari 2014 de avondshow op SLAM!. Dat jaar won hij ook de presti gieuze Marconi Award voor Aanstormend Talent. Qmusic wil alleen Felicia's komst naar de zender bevestigen, maar insiders weten het zeker: nog dit jaar wordt hij een van de vaste hosts in de ochtendshow. Mattie Valk presenteerde eerst met Wietze de Jager, maar het duo viel in mei uiteen. Het is nog onduidelijk of Felicia straks elke dag te horen is. De zender gaat mogelijk met meerdere presentatoren aan de slag. De Jager liet gisteren weten dat hij een contract heeft getekend bij Radio 538. Ook gaat hij vanaf 1 oktober Shownieuws pre senteren op SBS 6. Vi Drake dinsdag 19 september 2017 GO De krant praat elke week met de afvaller van Heel Hol land Bakt. Deze week: Corrie. Meer over Corrie in Smaakt naar meer, woens dag om 21.25 uur op NP01. -Gudo Tienhooven Heeft Qmusic de 'nieuwe Wietze' gevon den? Mattie Valk pre senteert binnenkort de ochtendshow met dj Igmar Felicia, zeggen bronnen tegen deze krant. Gudo Tienhooven Maike Boerdam (foto) krijgt de eer om in Soof de Musi cal de titelrol te ver vullen. De 41-jarige actrice verschijnt in het najaar van 2018 in de voorstelling. Matteo van der Grijn en Henriëtte Tol spelen de ouders van Soof, het perso nage uit de gelijkna mige romantische komedie uit 2013. Lies Visschedijk speelde Soof in de film. „Ik vind haar fantastisch", zegt Boerdam, „maar dat moet ik snel verge ten. Ik moet er mijn eigen Soof van maken." De rol van de chao tische veertiger ligt Boerdam goed: „Ik vind het herkenbaar dat je honderd din gen tegelijk wil doen, dat gaat wel eens mis. Bij mij ook. Ik ben net zo klungelig." Beleef een kerst om nooit te vergeten! Alleen Oad-gasten hebben toegang tot de meest bijzondere locaties. Hoogtepunten ya. 969 kerstavonddienst in de St. Michaelerkirche 3-gangen diner op 23 en 26 december 4-gangen kerstdiner in de balzaal van Parkhotel Schönbrunn 4-gangen galakerstdiner in Palais Ferstel op 25 december bezoek aan Paleis Schönbrunn op 26 december kerstconcert in de Börsensale op 26 december y rondleiding door de Wiener Musikverein op 27 december 7-daagse busreis 22/12 va. 969,- 5-daagse vliegreis 23/12 va. 1069,- 4 Boek nu op oad.nl/lezersreis of (.0547 28 44 88 (ma-za) Prijzen zijn vanaf prijzen, p.p., excl. res. kosten en calamiteitenfonds. O.v.v. typefouten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 21