0 varl sileri Cornelis Jean van Eek I rimüiuiHinH k 24 FAMILIEBERICHTEN Bartholomeus Gerardus Nagelkerke A O Mensen inq.nl Maurice van den Broecke Annie van den Broecke-Schauwaert Adri van Harn - Bart - Enige en algemene kennisgeving. Cor Henk Klann Augustinus Johannes Reijnhout Edy Josephus van Heese - Eddy - Cor van Eek HansNauta Frans Bolleman kijk ook op maandag 18 september 2017 Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer met je praten. Je hebt je leven Hef gehad. Graag was je hier gezond en wel nog een jaar of tien gebleven, helaas was het je niet meer gegeven. Je bezige handen liggen voor altijd stil. Een leven vol ijver, zo was je wil, nu heb je rust, met lichaam en geest, we zullen denken aan wat is geweest. In liefde losgelaten echtgenoot van Hij overleed op 15 september 2017 in de leeftijd van 79 jaar. Hulst: Annie St. Jansteen: Gino en Natascha Frans van Waesberghestraat 10, 4561 AD Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 21 september om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremato rium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wij willen u vragen om i.p.v. bloemen een donatie te doen aan de Hersenstichting, hiervoor staan bussen gereed bij het crematorium. Een speciaal woord van dank voor het geweldige team van Korenmarkt 1verpleeghuisartsen Kim Wouters, Martijn Heijens en medewerkers van PrivaZorg. Uit onze familiekring is overleden Spui, 27 oktoberl 934 Axel, 12 september 2017 de familie van Harn Intens verdrietig geven wij u kennis dat, geheel onverwacht na een hartstilstand, is overleden onze lieve, sociale en humorvolle zoon, onze broer, zwager en oom *27 april 1984 - f 15 september 2017 Heinkenszand: Gerard en Lonie Nagelkerke-Steijn Goes: Marlies Nagelkerke Loïs 's-Heerenhoek: Frank Nagelkerke Moniek van 't Westende Stan Li eke Correspondentieadres: Jacob Valckestraat 13, 4451 AW Heinkenszand. Er is gelegenheid tot condoleren en in gedachten bij Bart te zijn op dinsdag 19 september van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpoldcr. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 20 september om 13.30 uur in 'De Stenge', Stengeplein 1 te Heinkenszand. Aansluitend is daar eveneens nog gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Het boek is uit, het ums prachtig. Na een strijd die niet te winnen was, is overleden onze broer, zwager en oom ""Terneuzen, 01-06-1937 tTerneuzen, 12-09-2017 Maaike t en Co t Linyt en Jan t Jean en Leny Neven en nichten Correspondentieadres: Diepenbrockstraat 53, 4536GJ Terneuzen Het was de nadrukkelijke wens van Cor, dat de crematie in stilte heeft plaatsgevonden. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden; Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, watje hebt geleden En wie kan voelen wat je hebt doorstaan? Bedankt van ons, Voor al je liefde en geven. Het zal zwaar zijn zonder jou te leven. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar wat hij voor ons betekend heeft, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader en schoonvader Heinz-Peter Gerhard echtgenoot van Marianne Stephan Neuss (D), 7-7-1949 f Gent (B), 16-9-2017 Marianne Klann-Stephan Larissa en Tristan Verstraten-Klann Zoë De Splinterkreek 3a 4561 DX Hulst De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 21 september om 11.00 uur in uitvaartcentrum De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar de afdeling Cardiologie/Nefrologie van het UZ Gent voor de liefdevolle zorg. Enige en algemene kennisgeving Verdrietig om zijn heengaan, maar met onuitwisbare herinnering aan zijn leven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn vader, broer, zwager en oom Tinus Middelburg, 12 augustus 1930 t Middelburg, 16 september 2017 Middelburg: M.L.P. Reijnhout Middelburg: H.M.J. Reijnhout Groede: Ria Baarends-Ras Liber Baarends t Miranda, Maud Correspondentieadres: Landluststraat 35 4337 KB Middelburg De crematie vindt in besloten kring plaats. Als je in je levensstrijd warmte om je heen verspreidt, als je iemand die daar treurt, hebt getroost en opgebeurd, als je hielp waar dat dat kon aan wat licht en aan wat zon, als je een goed voorbeeld geeft, heb je niet voor niets geleefd. Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies geef ik u kennis van het heengaan van mijn lieve man echtgenoot van Maria Emma Wilhelmina van Dijk Axel, 29-10-1941 t Terneuzen, 14-9-201 7 Mia van Heese-van Dijk familie van Heese familie van Dijk Strandgaper 15 4553 CA Philippine De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 20 september om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. We zullen je missen. Biljartclub "De Veste" Donderdag overleed volkomen onverwacht bas bij onze zanggroep BrosZ. We gaan hem en zijn warme stem erg missen. We wensen Sylvia en familie sterkte bij het verwerken van dit verlies. Joop, Hans, Peter, Rob en Joop Zoveel warme woorden, zoveel kaarten, zoveel belangstelling en zoveel troost Aan allen die tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa hun liefdevolle belangstelling en steun hebben betoond, betuigen wij onze welgemeende dank. Uw warmte en medeleven hebben ons erg geholpen in deze droevige tijd. Tilly Bolleman-Moes Edwin en Cindy - Sven Saskia en Edwin - Jasmijn Terneuzen, september 2017 Uitvaartverzorging H. Jobse 0118-462205 www.hjobse-uitvaart.nl - www.basisuitvaart-zeeland.nl COLOFON I E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 24