'Penny en Ronny hebben dit niet verdiend' ACTIE! jZwitserse Alpen va€469 met bus en trein! BOEK NU! 088 io 30 800 effeweg.nl EUWS 11 Jongste verdachte aanslag Londen uit gerespecteerd pleeggezin ALLEEN bij Effeweg.nl! Supervoordelige busreizen! De arrestatie van een tweede ver dachte in Londen, in reactie op de aanslag met een spijkerbom waarbij vrijdag in de metro 30 mensen ge wond raakten, bevestigt het ver moeden dat deze aanslag geen een mansactie is. „Het lijkt er inderdaad op dat hier niet gaat om een actie van een 'lone wolf, zegt minister van Binnenlandse Zaken Rudd. Niets zou erop wijzen dat Isla mitische Staat, die de aanslag heeft opgeëist, er de hand in heeft ge had. De regering heeft het niveau van de terreurdreiging bijgesteld van 'kritisch' naar 'ernstig', wat betekent dat er rekening wordt ge houden met een volgende aanval, maarniet op korte termijn. De tweede man werd gister nacht opgepakt in Hounslow, west-Londen. Zaterdagochtend ar resteerde de politie al een 18-jarige jongen in de haven van Dover, hetgeen erop kan duiden dat hij het land probeerde te verlaten. Er zijn onbevestigde berichten dat de 18-jarige man afkomstig zou zijn uit Sunbury-on-Thames, waar de politie zaterdag een huis binnen viel en de straat evacueerde. Zijn leeftijd en die van de tweede ver dachte corresponderen in elk geval met die van het tweetal dat daar bij hoogbejaarde pleegouders het laatst heeft gewoond. Die twee jongemannen hadden dezelfde leeftijd. De politie zou haast hebben ge maakt met de actie in het stadje in Surrey (ruim 27.000 inwoners) omdat werd vermoed dat daar het explosiefis gemaakt waarmee de aanslag werd uitgevoerd. De hele straat, Cavendish Road, werd in een paar minuten ontruimd. Bijna alle inwoners zijn inmiddels te ruggekeerd. Het huis van de hoog bejaarde Ronald en Penelope Jo nes is nog verboden terrein. Het t Tweede verdachte aangehouden in West-Londen echtpaar Jones is bij vrienden. „Dit hebben ze niet verdiend", is een veelgehoorde uitspraak in Sunbury-on-Thames. Buren en vrienden zijn er van overtuigd dat 'Penny' (71) en 'Ronny' (88) niets te maken hebben met de aanslag. Als hun twee laatste 'pleegkinde ren' achter de aanslag zouden zit ten, moeten ze om de tuin zijn ge leid, aldus buren en vrienden. Overbuurvrouw Nicola Ryder noemt hen 'fantastische mensen'. In 2010 ging het echtpaar op be zoek bij koningin Elizabeth II. Zij werden lid van de Orde van het Britse Rijk. Zij kregen de hoge on derscheiding voor hun inzet als adoptieouders. In 40 jaar tijd heb ben zij 268 kinderen opgevangen. De laatste acht waren jonge vluch telingen. Soms hadden ze zeven kinderen in huis. „Penny is een geweldige pleegmoeder", zegt vriendin Serena Barber (45). „Ze zei nooit nee. Elk kind was wel kom." Penelope Jones zei zelf ooit dat ze nooit onderscheid maakt: „Het maakt niet uit of zij blauw zijn of rode stippen hebben, ze hebben allemaal liefde nodig." Ook gemeenteraadslid Alison Griffiths (42) gelooft heilig in de onschuld van de 'adoptiehelden'. „Penelope en Ronald Jones zijn belangrijke pijlers van onze ge meenschap", aldus Griffiths. „Zij doen werk dat veel andere mensen niet willen doen." 8 DAAGSE EXCURSIEREIS |h|^ V - 1 Inclusief treinritten Glacier Express, Tasch - Zermatt en Mont Blanc Express GEEN AANBETALING! INBEGREPEN Hotel Good Night Inn 3* maandag 18 september 2017 GO Na een 18-jarige jongen heeft de Britse politie een man van 21 op gepakt in het onderzoek naar de aanslag, vrijdag, op de metro in Londen. De pleegouders van de 18-jarige verdachte werden in 2010 nog geridderd door konin gin Elizabeth. Hans van Zon Rotterdam/Londen De politie deed gisteren onderzoek bij het huis van de familie in Sunbury. fotoafp Het echtpaar Jones bij konin gin Elizabeth in 2010. fotosap Deze spectaculaire reis brengt u naar de hoogste toppen van Europa, op een heel bijzonder manier. Er zijn namelijk maar liefst drie treinreizen inbegrepen! Een unieke manier om het Zwitserse Alpenlandschap te ontdekken is per panoramatrein van de Mont Blanc Express. U rijdt door een ruig alpenland schap en krijgt een grandioos uitzicht op de gletsjer van de Mont Blanc, de hoogste berg van Europa. De Glacier Express behoort tot één van de mooiste treinreizen ter wereld met spectaculaire uitzichten op besneeuwde bergen en dalen. We brengen een bezoek aan de stad Montreux, de reusachtige Aletschgletsjer en Zermatt met de imposante berg Matterhorn. Deze eeuwige besneeuwde berg beklimmen we per trein. Geniet van deze busreis naar Zwitserland met de meest fantastische uitzichten die u nooit meer zult vergeten! 7 hotelovernachtingen 7 maal ontbijtbuffet 7 maal diner Stadsrondrit Brig met de Simplon Express Treinrit Glacier Express (Brig - Disentis v.v.) in de panoramawagon met lunchpakket Treintje van Tasch naar Zermatt v.v. Treinrit Mont Blanc Express (Martigny - Le Chatelard) Begeleiding door chauffeur/reisleider Vervoer per Comfort Class touringcar Accommodatiebeoordeling 8,2! In het centrum van Brig bevindt zich het rustig gelegen hotel Good Night Inn. Het hotel beschikt over een restaurant, bar, kiosk, kapsalon en een lift. De moderne kamers zijn voorzien van douche of bad, toilet en föhn, televisie, telefoon en kluisje. Op elke verdieping bevindt zich een minibar. VERTREKDATA EN PRDZEN 27 oktober 499,- 3 november499,- 10 november 479,- 5 januari469,- 1 2, 1 9 januari499,- 26 januari529,- 2, 10 februari, 10 februari 529,- 17, februari549,- 2, 9, 16, 23 maart 529,- 31 maart549,- 5, 10, 15, 20, 28 april569,- MET VERTREKGARANTIE! Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 11