ÜyarJsilen COLOFON Familieberichten Maria Helena Levina de Vriend - van de Velde 8 1 (j) niensen.mq.nlFAMILIEBERIC15 Pieter Hendrik Bassie Om je heengaan treuren wij niet, om zvat je was zijn zvij dankbaar. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, geheel onverwacht, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, lieve ma en schoonmoeder Ria echtgenote van Willy de Vriend Breskens, Aardenburg, 16 februari 1946 11 september 2017 Willy de Vriend Sylvia en Kurt Jeroen Lotje Correspondentieadres: Monuta Isabelle Braem Bredestraat 23, 4501 EB Oostburg De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 18 september om 10.30 uur in de Heilige Maria Hemelvaartkerk, Weststraat 80 te Aardenburg. Nadien is er een samenzijn achterin de kerk en kunt u de familie condoleren. Het gezin zal in besloten kring Ria begeleiden naar het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft mogen ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Peter Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Betsie van Kerkvoort - Risseeuw Roosendaal: L. van der Woude - van Kerkvoort A. van der Woude t Serooskerke: W. van Kerkvoort S. van Kerkvoort - Bril neven en nichten Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Henk den Haan Als vrijwilliger heeft Henk zich met grote betrokkenheid ingezet voor cliënten, medewerkers en vrijwilligers van Zorggroep Ter Weel, onder andere in de zanggroep Ter Weel Vocaal. Wij zullen hem missen en wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Cliënten, medewerkers en vrijwilligers Zorggroep Ter Weel Mw. drs. J.A. Traas, bestuurder Joop Ooms Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze geliefde nicht Sjaan van Liere - Janse Zij heeft veel voor ons betekend. We zullen haar erg missen. Onze gedachten gaan uit naar Henk: wij wensen hem alle sterkte toe in de komende tijd. Kapelle Maastricht Ursem Middelburg R de Blaey-Janse Kees en Odile Pim en Lineke Janneke en Henk Klein-en achterkleinkinderen Dankbaar voor haar liefde en zorg laten wij u weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Hendrina Johanna de Ridder-Hollebrandse Dinie weduwe van Jaap de Ridder in de leeftijd van 73 jaar. Robert en Yvonne Daan Alexander en Elena Chris Usa Ducas Sofia 11 september 2017 Correspondentieadres: KWL park 8, 4501 LA Oostburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 16 september van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. woensdag 13 september 2017 De wil was er nog, de kracht niet meer. Met al zijn wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle goede jaren die wij met hem mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Frieda Emma Verleije Middelburg, Knokke, 23 januari 1939 8 september 2017 Sluis: Frieda Sluis: Ronny Giorgio Schoondijke: Veronique en Hans Rody en Amber Renske en Edwin Correspondentieadres: Zuiddijkstraat 84 4524 AT Sluis Volgens de wens van Peter heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van ons oud-bestuurslid de heer; Sinds 1982 zette hij zich actief in voor onze vereniging. Wij wensen zijn (klein)kinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van EHBO vereniging Terneuzen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 1 2.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43