koopjedeal.nl) Profiteer van gratis verzending bij besteding vanaf €75,- Bestel vandaag nog jouw dagaanbieding op f www.koopjedeal.nl/krant €499,95 v.a. €99,95 1 miljoen tevreden klanten Klantenservice 7 dagen per week open ^33 Achteraf betalen Gratis verzending vanaf €75,- Dagaanbiedingen van vandaag 13 september €299,95 nu slechts €69,95 €79,95 nu slechts €34,95 €59,95 nu slechts €12,95 €49,95 nu slechts €9,95 jaargetijde €49,95 nu slechts €14,95 Alleen bij ons: Veilig achteraf betalen met flPberPay Altijd gratis retourneren Alaska bedding comfort pocketvering matrassen met 7 comfortzones V De 300 pocketveren p/m2 zijn thermisch verhard en verdelen het lichaamsgewicht optimaal 7 verschillende comfort zones voor de perfecte slaappositie en ondersteuning Is gewatteerd met anti-allergievezels en daarmee is het matras antibacterieel Ultrasonic Bodysculpture - Het betaalbare alternatief voor liposuctie! Natuurlijke afvoer van vetcellen door ultrasone geluidsgolven Met EMS functie voor versteviging van huid en spieren V Met infrarood functie voor het losmaken van (pijnlijke) vastzittende spieren OptiSmile Elektrische Waterflosser - Werkt veel effectiever dan flosdraad 3 verschillende standen: normaal, soft en pulse Reinigt ook goed tussen de tanden en onder de tandvleesrand Verhoogt de gezondheid van je tandvlees B&C windbreaker jas voor dames en heren Verkrijgbaar in meerdere kleuren Roterende case voor je iPad of Samsung tablet Verkrijgbaar in de maten S t/m XXL; de maten vallen normaal Houdt wind en regen tegen, maar is toch ademend Ideaal voor de Nederlandse weersomstandigheden en ieder Ook te gebruiken als handige standaard voor de perfecte kijkhoek (verschillende standen) Veilig afgesloten met een elastieken band Beschermt je dure tablet optimaal tegen krassen en stoten (voor- en achterkant) Stijlvol en sportief herenhorloge in 3 verschillende kleuren S Sportief en luxe tegelijk Voorzien van een split-lederen band en stalen frame S Uitstekend te combineren met verschillende outfits ALASKA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 14