dat kan het zich woensdag tegen Manchester City niet veroorloven Na het vertrek vanKuijten Elia pakt Berghuis de handschoen op Ql M II huis. „Dat hadden we ook al tegen Willem II (5-0 zege, red.), toen we na een sterke eerste helft na rust ei genlijk ook niets meer brachten. Dat mag gewoon niet. Dat loopt een keer niet goed af." Zat de regerend kampioen al met het hoofd bij Manchester City? Berghuis dacht van niet. „Nee, hoe leuk die wedstrijd ook is. Ik denk dat het een magische avond kan worden in De Kuip. Maar vier da gen eerder dan in de tweede helft zo spelen omdat je daaraan zou denken, dat geloof ik niet. Maar dat verval moet er wel uit. Tegen Man chester City moet alles kloppen. Een fase zoals tegen Heracles en je bent kansloos." Sam Larsson, overgekomen van sc Heerenveen, maakte in Almelo zijn debuut voor de Rotterdam mers. Of hij nerveus was geweest? De Zweed schudde zijn hoofd. In de extra tijd maakte hij de 2-4, toen Bram Castro bij een corner zijn doel had verlaten. Wanneer hij wist dat hij ging scoren? Eigenlijk al toen hij de bal aannam op eigen helft. Of hij er nog aan had gedacht Steven Berghuis aan te spelen? Nee, want die had er toch al twee gemaakt? Zelfvertrouwen Larsson (24) is geen John Guidetti, maar zijn mate van zelfvertrouwen benadert dat gehalte van zijn land genoot wel. Al lijkt hij nog op de rem te trappen. „Ik ben fysiek hele maal in orde, maar ik heb te weinig minuten gespeeld", zegt Larsson. „Dus ik heb nog even nodig." Is hij klaar voor Manchester City woens dag? Op de training fluiten zijn me despelers soms al bewonderend tussen de tanden als Larsson aanzet voor een actie. „We hebben zo veel goede spelers. Maar ik kom eraan." maandag 11 september 2017 GO Steven Berghuis ontpopt zich langzaam maar zeker tot de drij vende kracht achter regerend landskampioen Feyenoord. Sam Larsson maakte zater dag tegen Heracles Almelo zijn debuut voor Feyenoord. Hij heeft nog te weinig speelminu ten op zijn naam staan, vindt hij zelf. Hij pikte bij zijn debuut wel direct een eerste doelpunt mee: de 2-4, in de extra tijd van de wedstrijd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 31