Als eerste naar de exclusieve voorpremière Kunst en cultuur in Amsterdam 3ÜE Ga naar pzc.nl/premiere DAGELIJKS LIVE VERSLAG UIT SPANJE Om 12 uur de voorbeschouwing met Hidde van Warmerdam, Thijs Zonneveld of Edwin Winkels Alle hoogtepunten en samenvattingen Live de etappe ontknoping Ga naar pzc.nl/vuelta Exclusieve lezersreis De wereld is Kras Boek vóór 18 september op Kras.nl/LR83247 Een vrolijke familiefilm! 3 dagen nü vanaf Dutch Design Hotel Artemis Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR83247 Leuke extra s! Gratis toegangskaart voor het Stedelijk Museum óf het Moco Museum Gebruik fitnesscentrum Korting op parkeren Cultuurliefhebbers opgelet! Verblijf in een stijlvol designhotel en ontdek onze hoofdstad op een andere manier. Dwaal langs de kunstwerken in het Stedelijk Museum of het Moco Museum. Welke kiest u? Uw toegangskaart ligt al voor u klaar. U verblijft in een uniek designhotel dat beschikt over comfortabele faciliteiten en een stijlvolle inrichting. Bewonder de kunstwerken die u in het hotel tegenkomt of ontspan met een drankje op het terras aan het water. Daarnaast beschikt het hotel over een lift, bar, restaurant en fitnesscentrum. Uw kamer is o.a. voorzien van een televisie, koelkastje, koffie- en theefaciliteiten en een badkamer. Het hotel biedt een pendeldienst naar de Dam (tegen betaling). Inbegrepen: 3 dagen (2 nachten) verblijf in Dutch Niet inbegrepen: zie onze website. Design Hotel Artemis, ontbijtbuffet, gratis gebruik Vertrek: van 22 oktober 2017 t/m 27 januari 2018. fitnesscentrum, korting op parkeren en 1 x toegangskaart voor het Stedelijk Museum of het Lezersprijs Moco Museum per persoon. 3 dagen vanaf 109,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 18 september 2017. Ga naar Kras.nl/LR83247 of bel 088-0885 886 o.v.v. reisnummer LR83247 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten. EEN FiLM VAN BARBARA BREDERO Dikkertje Dap, gebaseerd op het gelijknamige versje van Annie M.G. Schmidt, gaat over Dikkertje Dap en zijn beste vriend Raf. Ze zijn onafscheidelijk en delen alles, tot Dikkertje voor het eerst naar school gaat en erachter komt dat giraffen niet naar school mogen. Dikkertje mist Raf enorm en maakt een plan. Vanaf 4 oktober te zien in de bioscoop. Alleen via uw krant al te zien op 24 september Een film vol humor voor de hele familie In meer dan 120 bioscopen li

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 64