Heerlijk genieten in Nederland Goedverblijf.nl 5 Postillion Hotel Arnhem Landhotel't Elshuys Dat maakte minister Ronald Plas- terk gisteren bekend. Volgens hem zijn er 65 dialysepatiënten op Sint- Maarten. De vijftien meest acute patiënten gingen gisteravond met een vliegtuig van de kustwacht naar Aruba. De andere vijftig gaan waarschijnlijk vandaag met een Hercules van de luchtmacht. Koning Willem-Alexander ver trekt morgen naar Curasao om daar het commandocentrum te bezoe ken. Ter plekke wordt gekeken of het verantwoord is ook naar Sint- Maarten, Saba en Sint-Eustatius door te reizen. Behalve een gebrek aan eerste le vensbehoeften als water en voedsel, is de openbare orde nog steeds een punt van zorg. Bewoners hebben juweliers, elektronicazaken, een Apple-winkel en hotels geplun derd. Mensen lopen met winkelwa gens, tv's en koelkasten over straat, zegt ooggetuige Nathalie Tackling. De plunderaars zijn soms gewa pend met messen. Er vielen ook schoten. Tackling: „Een winkelei genaar ging kijken hoe het met zijn winkel was. Hem werd verteld: ga uit de weg of we doen je wat aan. Hij heeft gekozen voor zijn leven. Mijn familie heeft een pompsta tion, daar waren mensen binnen om het leeg te halen. Dat verlies slik je maar, want je gaat je leven niet inruilen voor wat cola en snoep." Ruim 200 Nederlandse militai ren hebben de veiligheidssituatie onder controle, zegt generaal-ma- joor Richard Oppelaar. „Op enkele plekken is de sfeer grimmig. We voeren patrouilles uit en op vitale delen staan controleposten. We hebben de maatregelen genomen die nodig zijn om dit de baas te kunnen." Defensie heeft 120 mili tairen 'achter de hand' op Curasao. Volgens Oppelaar is 70 procent van de infrastructuur vernietigd, waardoor ook de communicatie moeizaam verloopt. Waarschijnlijk kan morgen voor het eerst een groot militair transportvliegtuig landen op Sint-Maarten. Alle mankracht gaat nu eerst uit naar de hulpverlening voor na or kaan José, die op dit moment het ei land nadert. José valt nu in de vierde categorie, het op één na hoogste niveau. De orkaan gaat ge paard met windsnelheden van 240 kilometer per uur. 89,- p.p. Genieten op de Veluwe! Ontspannen in Twente! Voordeelprijs: 89,00 p.p. Voordeelprijs: 75,00 p.p. RESERVEREN MEER INFO: ^0 Arnhem: www.goedverblijf.nl/pzc317a ^0 Twente: www.goedverblijf.nl/pzc317b (J) 085 -489 90 19 o.v.v. reisnummer: pzc317 (ma-vr9tot 17.30uur I za iotot 16uur) zaterdag 9 september 2017 pc Twee doden en 43 gewonden op Sint-Maarten Orkaan Irma heeft op het Neder landse deel van Sint-Maarten zeker twee levens geëist. Eén van de slachtoffers is waar schijnlijk een natuurlijke dood gestorven. Ook zijn er 43 ge wonden gevallen, van wie er elf ernstig aan toe zijn. Tonny van der Mee Rotterdam/Philipsburg Postillion Hotel Arnhem ligt vlakbij het stadscentrum van Arnhem. Het hotel ligt op slechts enkele minuten afstand van Natuurpark de Hoge Veluwe, Kröller Müller museum, Burgers'Zoo en het Nederlands Openluchtmuseum. Tevens is het hotel een prima uitvalsbasis voor een heerlijk lange fiets- of wandeltocht langs de uiter waarden of door Nationaal park de Hoge Veluwe. Inbegrepen Welkomstdrankje 2x overnachting in een standaard kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet 2x heerlijk 3-gangen diner 1 dag fietsverhuur Gratis WiFi parkeren Adviesprijs: 191,50 p.p. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen per kamer, excl. verblijfs- belasting en 7,50 reserveringskosten per boeking. De eenpersoonstoeslag bedraagt 14,50 p.n. Te boeken t/m 31 maart 2018. In het mooie dorp Albergen in Twente vindt u het landelijk gelegen familiehotel Landhotel't Elshuys. In dit prachtige deel van de provincie Overijssel kunt u zelf ervaren en ont dekken hoe rijk aan natuurschoon deze omgeving is. Op de fiets kunt u heerlijke lange tochten maken door afwisselende landschappen. Bekijk de prachtige bouwwerken en gevels, knusse haventjes en historische beken in het dichtbijgelegen Almelo. Inbegrepen 2x overnachting in een comfortabele kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet 1x heerlijk 3-gangen diner 1 x gratis gebruik sauna en massagestoel Gratis gebruik koffie- en theefaciliteiten Gratis WiFi parkeren Adviesprijs: 95,00 p.p. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen per kamer, excl. verblijfs- belasting en 7,50 reserveringskosten per boeking. De eenpersoonstoeslag bedraagt 10,00 p.n. Te boeken t/m 31 maart 2018.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 5