koopjedeal.nl) Profiteer van gratis verzending bij besteding vanaf €75,- Fusiorï Bestel vandaag nog jouw dagaanbieding op www.koopjedeal.nl/krant OÖ 1 miljoen tevreden klanten Klantenservice 7 dagen per week open Achteraf betalen Gratis verzending vanaf €75,- Aanbiedingen van dit weekend Handige Beschermhoes voor de Caravan - verhoog de levensduur van je caravan! Originele Gillette Fusion 8-Pack Scheermesjes 5-pack Pierre Cardin Boxershorts - beschikbaar in verschillende kleuren €57,95 nu slechts t I V Voor een perfect glad scheerresultaat 5 blades en 1 precisie trimmer Voordelig scheren met top mesjes €89,95 nu slechts Ontzettend fijne stretch kwaliteit Een perfecte pasvorm en draagcomfort Vakmanschap in optima forma; krimpt niet, zelfs na vele wasbeurten 3-laags waterdicht dakdeel, vervaardigd van eersteklas ademend materiaal met maximale UV-bescherming Ademende, weersbestendige wanden Binnenzijde van materiaal dat de lak niet beschadigd iPhone 'P'Android Luxe Uittrekbare Wind- Zonneschermen - in verschillende kleuren/maten Verchroomde RVS regendouche met afneembare handdouche Smartwatch Activity Tracker met o.a. een hartslagmeter en calorieteller €149,95 nu slechts €119,95 nu slechts Lekker buiten zitten op een mooie dag zonder dat je last hebt van de wind Voorzien van roll-back functie Ook ideaal om meer privacy te verkrijgen in de tuin Geeft je badkamer een zeer luxe uitstraling Eenvoudig te installeren (geleverd incl alle slangen en montagemateriaal) Eenvoudig in hoogte te verstellen Houdt stappen bij, noteert je afgelegde afstand en vertelt je ook hoeveel calorieën je verbrand hebt Gemakkelijk te koppelen aan je smartphone om allerlei meldingen te ontvangen zoals whatsapp-berichten Ook als wekker te gebruiken Alleen bij ons: Veilig achteraf betalen met flPberPay Altijd gratis retourneren OU '.or

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 36