Overige W
ueruolg zaterdag 9 september 2017
!TL"" RTL7
RTL8
Q SBS9
ZIGGO SPORT
COM. CENTRAL
£1EUROSPORT
ÉÉN
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
16.00 RTL GP: GT Sprint Series 17.00
RTL Transportwereld 17.30 Truck
Tractor Puiling
18.00 DE STERKSTE MAN 2017
Krachtcompetitie.
19.00 POLITIE OP JE HIELEN
Realityreeks over politie-
achtervolgingen.
20.00 COBRA 11
Misdaadserie. 'Hundstage.'
Een hacker wordt doodge
stoken bij een wegrestau
rant. Ben moet voor de hond
van het slachtoffer zorgen.
21.00 COBRA 11
Misdaadserie. 'Die Nerven-
sage.' Ben en Semir contro
leren een lijkwagen waarin
twee mannen zitten.
22.00 WORLD BOXING SUPER
SERIES: USYK VS. HUCK
Live verslag van het cruiser-
gewichtgevecht tussen
Oleksandr Usyk en Marco
Huck.
00.00 BURN NOTICE
00.55 TELESHOP7
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
15.09 De Daltons 15.19 Draken:
beschermers van Berk 15.43 Koning
Julien 16.08 Miss Moon 16.19 Totally
Fit Kidz 16.30 Hou 't schoon 16.52
Handlettering doe je zo! 17.00 Glee
18.00 Little Big Stars 19.00 Help, mijn
man is klusser! 20.00CSI: Miami
20.55 CSI: Miami 21.50 CSI: Miami
22.45 CSI: Miami 23.40 The Beaver:
Tragikomedie.
06.00 Hart van Nederland 08.00
Hochanda 11.00 Thane 12.00 AstroTV
13.00 Thane 15.00 Alles over wonen
15.25 Alles over wonen 16.45 Huizen
jacht 17.45 Je eigen droomhuis 18.35
Huizenjacht 19.35 Vtwonen 20.30
De grote verhuizing 21.35 De grote
verbouwing 22.35 The Dating Coach
00.20 Van je vrienden moet je het
hebben 01.15 AstroTV
10.10
FORMULE 1 CAFE
Herhaling van de uitzen
ding van vrijdagavond.
12.30
PREMIER LEAGUE
PREVIEWSHOW
Vooruitblik op de duels
in de Engelse hoogste
divisie van dit weekend.
13.30
MANCHESTER CITY-
LIVERPOOL
Live verslag van de topper
in de Premier League.
16.00
EVERTON-TOTTENHAM
HOTSPUR
Live verslag van het duel
in de Premier League
18.30
STOKE CITY-
MANCHESTER UNITED
Live verslag van de strijd
tussen de nummer 11 en 1
in de Premier League.
20.45
BARCELONA-
ESPANYOL
Live verslag van de derby
van Barcelona - Espanyol.
advertentie
06.001 Live With Models 06.50
Brotherhood 07.35 Celebrity Stand-Up
08.201 Live With Models 09.05
Brotherhood 09.55 Celebrity Stand-Up
10.40 The Roast of Gordon 12.20
American Dad! 12.50 Family Guy
(marathonuitzending) 19.20 The Roast
of Gordon 21.05 Detroiters 22.00
Friends 23.00 How I Met Your Mother
00.15 Modern Family (marathonuit
zending) 05.10 Brotherhood
08.30 Ochtendprogramma's 12.30
Motorsport: Grand Prix San Marino
15.00 Wielrennen: Vuelta a Espana
17.45 Wielrennen: Vuelta extra 18.00
Tennis: US Open in New York (USA)
19.55 Nieuws: Bulletin 20.00 Tennis:
US Open in New York (USA) 21.40
Nieuws: Bulletin 21.45 Tennis: Game,
Schett and Mats 22.00 Tennis: US
Open in New York (USA) 00.30Tennis:
Game, Schett and Mats 00.45 Nacht-
programma's
OMROEP ZEELAND
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 20.30
Zeeland Nu 20.40 Zee
land de week 21.00
Zeeland Nu 21.10 Zee
land de week 21.30
Zeeland Nu 21.40 Zee
land de week 22.00
Zeeland Nu 22.10 Zee
land de week 22.30
Zeeland Nu 22.40 Zee
land de week 23.00
Zeeland Nu 23.10 Zee
land de week 23.30
Zeeland Nu 23.40 Zee
land de week 23.58
Nachtprogramma's
CTV ZEELAND
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 19.00
CTV Reporter 20.08
Zonder Zorgen 20.17
Zeeuwse Zomer 20.25
Mooi 20.34 Fix My Car
21.00 CTV Reporter
21.07 CTV Cultuur 21.52
Cine TV 22.00 CTV Re
porter 22.08 Zeven
Minuten Zeeland 22.15
Wonen en Leven 22.25
Helden en Heroes
00.00 Nachtprogram
ma's
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.00
Het Journaal 18.10 Ex
peditie Aarde 19.00 Het
Journaal 19.35 ledereen
beroemd 20.10 Weg zijn
wij 20.45 FC. De Kampi
oenen 21.20 Tastes of
the World 22.00 Black:
Misdaaddrama. 23.30
Het Journaal 23.55
Profilage 00.50 Nacht
programma's
CANVAS
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 19.05
Wild Spain 20.00 Het
Journaal 20.10 Vranckx
20.40 Below the Sur
face 22.10 Alleen Elvis
blijft bestaan 23.45 The
Phone Call: Korte film.
00.05 Nachtprogram
ma's
DISCOVERY
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 17.15
Baggage Battles 18.10
Combat Dealers 19.05
Garage Rehab 20.00
Alaskan Bush People
21.00 Misfit Garage
22.00 Strip N' Rip 23.00
Street Outlaws: New
Orleans 00.00 Nacht-
programma's
NATIONAL
GEOGRAPHIC
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.00
Megastructures 19.00
The Incredible Dr Pol
20.00 Tales from the
American Mob 21.00
Banged Up Abroad
Compilations 22.00
Drugs Inc. 23.00 The
Putin Interviews 00.00
Nachtprogramma's
BBC1
07.00 Ochtend- en dag
programma's 14.00 BBC
News - Weather 14.15
Athletics: Great North
CityGames 16.15 Es
cape to the Country
17.00 Final Score 18.20
BBC News 18.40 Len
Goodman's Partners in
Rhyme 19.10 Pointless
Celebrities 20.00
Strictly Come Dancing
Launch Show 2017
21.40 BBC News -
Weather 22.00 Last
Night of the Proms
23.30 Match of the Day
00.55 Nachtprogram-
ma's
BBC 2
07.15 Ochtend- en dag
programma's 17.45 Only
Connect 18.15 Garden
ers' World 19.15 The Big
Family Cooking Show
down 20.15 Last Night
of the Proms 22.00 X+y:
Komedie. 23.45 What
Women Want: Roman
tische komedie. 01.45
Nachtprogramma's
ARD
05.30 Ochtend- en
dagprogramma's 17.50
Tagesschau 18.00
Sportschau 20.00
Tagesschau 20.15 Das
Beste aus "Verstehen
Sie SpaB?" 23.15 Tages-
themen 23.40 Mankells
Wallander 01.15 Nacht-
programma's
ZDF
05.35 Ochtend- en
dagprogramma's 18.05
SOKO Wien 19.00
Heute 19.25 Die
Bergretter 20.15 Der
Samstagskrimi: Kommis-
sarin Lucas 21.45 Der
Kriminalist 22.45 Heute-
journal 23.00 Das ak-
tuelle Sportstudio 00.25
Nachtprogramma's
WDR
06.20 Ochtend- en
dagprogramma's 18.15
Lecker an Bord 18.45
Aktuelle Stunde 19.30
Lokalzeit 20.00 Tages
schau 20.15 Warum ich
meinen Boss entführte:
Tv-komedie. 21.45 Ohne
Dich: Tv-thriller. 23.15
Satire Deluxe 23.45
Carolin Kebekus:
PussyTerror TV 00.30
Nachtprogramma's
TV5
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.40
Echappées belles 20.15
Les peuples des mon-
tagnes 20.30 Journal
(France 2) 21.00 Les an-
nées bonheur 22.50
Journal (RTS) 23.25
Taratata 100% live 01.25
Nachtprogramma's
541 zaterdag 9 september 2017
PZ