Interior 6 Rob de Nijs en Danny de Munk treden op Woontrend Zeeland Va r ia ble ba la ns, Variér, peter 0Psvik Manager Marcel Willemse van de organiserende Boerderij Molenberg in Burgh-Haamstede weet wat hem dan te wachten staat. Er zijn rond de 950 kaarten te vergeven. Jaarlijks schrijven dik 1500 mensen zich in. „Ik verwacht ook nu weer een enorme run op de kaarten. Er wordt nu al naar gevraagd." De Nijs, De Munk en Wagner zijn artiesten die voor het eerst op Goud voor Oud optreden. „Ik ben trots dat dit gelukt is. Rob de Nijs is een icoon natuurlijk en ook Danny de Munk is een grootheid in het wereldje." Eerder al eens op de bühne in Burgh-Haamstede, maar nu weer terug zijn Imca Marina en Denny Christian. Van eigen bodem zijn Frank Live en De Jochies, die hun 12,5 jarig jubileum vieren, te zien. De danseressen van Elly Geel hoed maken de line-up compleet. Voor de elfde keer krijgen senio ren een gratis feest aangeboden. Compleet met vervoer, hapjes en drankjes en een serie optredens. Met zo'n tweehonderd vrijwilli gers, onder wie tachtig leerlingen van de Pontes, heeft de organisatie veel weg van een militaire operatie. Dat begint al met de inschrijving, omdat Goud voor Oud er naar streeft zoveel mogelijk mensen die er niet meer zo snel op uit gaan eens een leuk uitje te bezorgen. Het grootste deel van de tickets wordt verdeeld onder zorgcentra en oude renbonden. Op de resterende 250 kaarten kan 'vrij' worden inge schreven, door 65-plussers die niet in een zorgcentrum wonen of geen lid van een ouderenbond zijn. Mensen die zich voor de eerste keer aanmelden krijgen voorrang. „En we proberen het aantal begeleiders dit jaar te beperken." De Pontesleerlingen zijn derde en vierdejaars consumptief en zorg en welzijn. Leuk voor de leerlingen om zo'n evenement mee te maken, maar ook belangrijk omdat het on derdeel is van hun examenpro gramma. Daarnaast dragen de mensen van Aemstie Alive een hoop bij aan de organisatie van Goud voor Oud. Inschrijven kan via e-mail naar marcel@boerderijmolenberg.nl. Duinstraat 18a, Koudekerke www.woontrend.nl telefoon: 01 18 55 55 60 IN DE REGIO Rommelmarkt Bridgeclub begint Expositie Ineke Otte in Goes MIJN DORP, MIJN STAD Vrijdag vrijdag 8 september 2017 SD Grote namen naar Goud voor Oud Met Rob de Nijs, Danny de Munk en Django Wagner heeft de or ganisatie van Goud voor Oud drie nieuwe namen weten bin nen te slepen. De inschrijving voor het onder ouderen razend populaire Schouwen-Duive- landse evenement, dat donder dag 25 januari wordt gehouden, is inmiddels geopend. Esme Soesman Burgh-Haamstede Rob de Nijs De Variable Balans is de eerste stoel ontworpen binnen het Variér Balans concept. De stoel werd 30 jaar geleden ontworpen door Peter Opsvik, maar oogt nog altijd fris en modern. Het is het perfecte instrument voor de uiteen lopende eisen van onze moderne levensstijl. De ideale bureaustoel waardoor u snel aan het werk gaat. Door het ontwerp neemt u een goede houding aan, verbetert uw ademhaling en worden de buik- en rugspieren versterkt. Leer meer over deze design klassieker in onze showroom of kijk op www.woontrend.nl/variablebalans. OUWERKERK In Ouwerkerk wordt morgen, zaterdag, een dorpsrommel markt gehouden. Inwoners van Ou werkerk verkopen van 10.00 tot 15.00 uur tweedehands spullen vanuit hun garage of tuin. Er zijn ongeveer twin tig deelnemers en op de plattegron den bij de deelne mers is te zien welke huizen er mee doen. Naast de dorpsrommelmarkt is er ook ringrijden op de Ring, waar ook een braderie is. BURGH- HAAMSTEDE Bridgeclub Schou wen begint de com petitie op dinsdag 12 september in Burgh-Haamstede. Naast de start van de competitie wordt deze avond ook een instuifavond gehou den. De bridge avonden zijn elke dinsdag om 19.30 uur in De Schutse. GOES Ineke Otte stelt haar studio in Goes vanaf vandaag, vrij dag, drie week enden open voor publiek.Er zijn nieuwe collecties sieraden, zijden sjaals, shirts, 3D- printing producten, tafels, lampen, beelden, multiples, glasobjecten en buitenbeelden te zien. Bezoekers zijn op de vrijdagen 8 en 15, de zaterda gen 9 en 16 en de zondagen 10,17 en 24 september van 13.00 tot 17.00 uur welkom aan de 's- Heer Elsdorpweg 39 in Goes. BROUWERSHAVEN De Grote of Sint Nicolaaskerk in Brouwershaven is morgen, zaterdag, het decor voor een feestelijk concert van het Zeeuws Kopercollectief. Voor de pauze staan werken voor koper en orgel op het programma van Hendrik Andriessen (125 jaar geleden geboren) en Al- bert de Klerk (100 jaar geleden geboren). Na de pauze laat de kopergroep van zich horen in afwisselende fanfares en populaire muziek. Op het Van Vulpen-orgel klinken diverse stijlen: klassiek, blues en pop. De verrichtingen van de orga nist zijn te volgen via een videoprojectie op de muur. Het concert begint om 20.00 uur. De toegang bedraagt 7,50 euro voor volwassenen, onder de 12 jaar gratis. Meer infor matie op grotekerkbrouwershaven.nl. BROUWERSHAVEN Kunstcadeauwinkel, 11.00-17.00 uur: Ex positie Tekeningen met verhalen, Pau line Luiten; Tonnen- magazijn, 09.00- 12.00 uur: Yoga Jacqueline Binnen dijk; BRUINISSE Brusea, 14.00-17.00 uur: Museum ge opend; BURGH-HAAM STEDE Burghse Schoole, 13.00-16.00 uur: Ex positie 25 jaar mu seum en Wind kracht; Dorpshuis de Schutse, 16.00- 18.00 uur: Herenso ciëteit, 20.00-23.00 uur: Klaverjasver- eniging; DREISCHOR Museum Goemans- zorg, 11.00-17.00 uur: Wisseltentoon stelling 'Aardappel'; KERKWERVE Dorpshuis, 14.00- 17.00 uur: Biljar ten/kaarten; NIEUWERKERK Theetuin de Stok roos, tussen 11.00- 20.00 uur: Speuren door maisdoolhof; NOORDGOUWE Mo More, 15.00- 17.00 uur: Haak- en breicafé; OUWERKERK Dorpshuis, 19.00 uur: Biljartvereni ging Phoenix; Wa tersnoodmuseum, 10.00-17.00 uur: Foto expositie Jakarta; RENESSE Centrum, 19.00- 23.00 uur: Festival aan Zee; ZIERIKZEE Bibliotheek Zierik- zee, 09.30-10.15 uur: Yoga workshop voor kinderen tot en met vier jaar; Burgerweeshuis, 13.00-17.00 uur: Be zoek regentenka mer en beeldentuin; FiZi, 20.00 uur: Re tour en Bourgogne; Parkeerterrein aan 's Heer Lauwen- dorp, 20.00 uur: Voorstelling Als de Wereld in Brand staat; ZONNEMAIRE Dorpshuis, 14.00- 17.00 uur: Ouderen- soos, 19.30-21.45 uur: Repetitieavond Harmonievereni ging Nut Uitspan ning. ZEEUWS KOPERCOLLECTIEF

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 61