5 Achter elke historische gevel schuilt een verhaal i» Aan de gele wanden in de keuken kan ik maar niet wennen klaar toen ik hier kwam wonen, en ook ik vind het een heerlijk vertrek. Conny: „Het klinkt afgezaagd, maar de woonkeuken is het hart van ons huis." Igor: „Vooral dankzij de AGA-cooker. Die geeft me toch een stoot warmte! Conny kookt er graag op." Conny: „In de zomer kook ik op een gaskookplaat, maar daar vind ik niks meer aan. Geef mij de AGA maar." Geel Conny: „Aan één ding kan ik niet wennen en dat zijn de gele wanden in de keuken. Die mogen van mij een stuk lichter. Dat zou Igor overigens ook prima vinden." Igor: „Maar ik ben blij dat ik zit, na al dat klussen." Conny: „Ik zou het dan ook zelf doen, hoor. Maar zo dringend is het nu ook weer niet." Marokkaans Conny: „Igor heeft buiten een droom van een loungehoek gemaakt. Voor op de banken dacht ik een leuke aan schaf te doen: Marokkaanse kussen tjes in alle kleuren van de regenboog. Igor vindt ze vreselijk, die houdt meer van gedekte tinten, zoals boe- rengroen, terracotta en grijs. In de wc hangt ook nog een fleurig Marok kaans lampje. Dat kan dan nog net, zegt hij." Lelijk Igor: „Het plafond in de gang is me een doorn in het oog. Het is niet vlak en de afwerking met kit is ronduit le lijk. Dat moet dus nog een keer over, inclusief stuken, maar veel zin heb ik er niet in." Conny: „De houten vloer in de hal moeten we nog altijd een keer roken. Dat doen we met ammoniak. Die zet je in plastic bakjes op de grond, laat ze een nacht staan en door de ammo- niakdamp donkert het blanke hout op. Een laag lijnolie erover en klaar. Je moet het alleen wel even doen Igor: „Het zou verrukkelijk zijn als we eens helemaal klaar waren. Maar dat is een illusie." Even voorstellen KIJK VERGELIJK vrijdag 8 september 2017 Igor en Conny voelen zich heerlijk vrij in hun knusse huiS. FOTO'S MECHTELD JANSEN noo t af s —Conny van Zweeden Igor van Zweeden (54) is zzp'er in de graaf-, bagger- en sloopbranche. Hij heeft een zoon: Rocco (22). Conny van Zweeden- Kluter (55) runt de verhuur van eigen vakantieappartemen ten. Haar zoon Kenneth (26) woont in Groningen. Brouwershaven Adres: Markt 26 Prijs: 289.000 k.k. Bouwjaar: 1920 Kenmerken: Lichte woonkamer met pot kachel, vloerverwar ming. Twee badka mers. Diepe tuin op het zuiden en een stenen berging. Middelburg Adres: Vogelstraat 34 Prijs: 595.000 k.k. Bouwjaar: circa 1853 Kenmerken: Voormalige wind-, koren- en pelmolen. Vier woonlagen, diverse bijgebouwen. Oost-Souburg Adres: Kanaalstraat 70 Prijs: 729.000 k.k. Bouwjaar: 1928 Kenmerken: Voormalige dokters villa. Ruim, open trappenhuis met aan weerszijden een woonkamer. Werkkamer en woonkeuken. Zierikzee Adres: Meelstraat 49 Prijs: 127.000 Bouwjaar: 1850 Kenmerken: Karakteristiek pand, geschikt voor wonen en werken. Heeft een authentiek balkenplafond. Goes Adres: Antonides van der Goeskade 75 Prijs: 579.000 k.k. Bouwjaar: circa 1870 Kenmerken: Woonkamer en suite, twee haarden. Betegelde stadstuin en een achterom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 49