Lezersdagen Diergaarde Blijdorp Kunst en cultuur in Amsterdam korting Vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8 oktober 2017 Dit jaar bestaat Diergaarde Blijdorp 160 jaar! Om dit te vieren hebben wij een speciale actie voor u als lezer. Ga op ontdekkingsreis door de (gedeeltelijk overdekte) werelddelen, beleef een dag vol bijzondere ontmoetingen en kom op kraamvisite bij de babygiraffe! Ga naar pzc.nl/blijdorp dagen nü vanaf Leuke extra s! Gratis toegangskaart voor het Stedelijk Museum óf het Moco Museum Gebruik fitnesscentrum Korting op parkeren Cultuurliefhebbers opgelet! Verblijf in een stijlvol designhotel en ontdek onze hoofdstad op een andere manier. Dwaal langs de kunstwerken in het Stedelijk Museum of het Moco Museum. Welke kiest u? Uw toegangskaart ligt al voor u klaar. Boek vóór 18 september op Kras.nl/LR83247 DAGELIJKS UVE VERSLAG un-SPANJE Om 12 uur de voorbeschouwing met Hidde van Warmerdam, Thijs Zonneveld of Edwin Winkels Alle hoogtepunten en samenvattingen v Live de etappe ontknoping Ga naar pzc.nl/vuelta Dutch Design Hotel Artemis U verblijft in een uniek designhotel dat beschikt over comfortabele faciliteiten en een stijlvolle inrichting. Bewonder de kunstwerken die u in het hotel tegenkomt of ontspan met een drankje op het terras aan het water. Daarnaast beschikt het hotel over een lift, bar, restaurant en fitnesscentrum. Uw kamer is o.a. voorzien van een televisie, koelkastje, koffie- en theefaciliteiten en een badkamer. Het hotel biedt een pendeldienst naar de Dam (tegen betaling). Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR83247 Inbegrepen: 3 dagen (2 nachten) Niet inbegrepen: zie onze website, verblijf in Dutch Design Hotel Vertrek: van 22 oktober 2017 t/m 27 Artemis, ontbijtbuffet, gratis gebruik januari 2018. fitnesscentrum, korting op parkeren en 1 x toegangskaart voor het Lezersprijs Stedelijk Museum of het Moco 3 dagen vanaf 109,- Museum per persoon. Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 18 september 2017. Ga naar Kras.nl/LR83247 of bel 088-0885 886 o.v.v. reisnummer LR83247 aZSEW /»Ï5\ Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 44