0) mm André Flazes: 'Relatie met Monique niet de reden voor familiebreuk' 20 MEDIA I ANGELA KIJKT TV Zijn personage Hein Berg raakte aan het slot van de eerste reeks Flikken Rotterdam levensgevaarlijk gewond. Maar Huub Stapel (62) begint volgende week vrijdag gewoon aan seizoen 2 „Die Berg spelen, is een piece of cake." INTERVIEW HUUB STAPEL Het toen eenmalige The Story Of My Life viel me nogal tegen vorig tv-seizoen. U weet wel, Yolanthe en Wesley lieten zich achtereenvolgens schminken tot kwieke senioren en daarna tot stokoude besjes, terwijl ze ondertussen met Linda de Mol over hun toekomstideeën en -dromen praatten. Ingenieus nieuw format? Absoluut. Dapper van de deelnemers? Ook wel ja. Maar het pro gramma werd van te voren zo gehyped door RTL 4 - het was zó bijzonder, zó emotioneel - dat het uiteindelijke resultaat de torenhoog gerezen verwachtingen nooit meer kon waar maken. Althans, niet bij mij. Ik had bijvoorbeeld graag meer willen zien van de urenlange transformatie en het gesprek bleef me te veel aan de oppervlakte steken. Al kan het er natuurlijk ook mee te maken heb ben gehad dat we al zoveel zien en weten van Yo en Wes. Dat laatste geldt bepaald ook voor André Hazes jr. en zijn vriendin Monique, die gister avond de eerste van een reeks Story of My Life's openden. Je kunt de tv tegenwoordig niet aan zetten of die guitige Hazes-kop verschijnt: zingend, presenterend, babbelend in een talk show of scheten latend in de auto naast Mo in zijn eigen reallifesoap. Heb je er dan nog zin in om wéér een uur naar hem te gaan kijken? andere gekke manier werkte het format gister avond veel beter. Zo nam Linda meer tijd voor de 'oude jaren'. Natuurlijk blijft alles wat een gast daarover zegt net zo goed wensdenken en koffiedik kijken als dat kunstmatig verouderde uiterlijk. Maar wat hij er op zo'n moment uit- floept, zegt soms genoeg over zijn karakter nü. Bijvoorbeeld de opmerking van André dat zijn Monique 'gelukkig' op d'r 66ste en 96ste nog zo mooi was. Ik schoot als kijker vol toen zij zo lief tegen elkaar waren als 80- en 96-jarige. En dat deed ik helemaal zelf, en niet omdat RTL al weken opdringerig riep dat het 'zo emotioneel' ging worden. Sterker nog, ik realiseerde me ineens dat ik afgelopen weken eigenlijk opvallend weinig over deze reeks had gehoord. Mis schien een les voor veel omroepen. Gil van te voren iets minder hoe bijzonder het wordt, laat de kijkers dat lekker zelf bepalen en ont dekken. Dat kunnen we namelijk best. Quote van de dag Flikker nou toch op, het draait allemaal om de reclame 'Nieuwe' Michael Jackson Katie en Jamie gespot André ziet zijn moeder en zus al lange tijd niet meer en heeft naar eigen zeggen geen spijt van zijn beslissing dat zo te houden, ook niet nu hij zelf vader is. Dat vertelde André gister avond in het RTL 4-programma The Story of my Life, waarin hij en zijn vriendin eerst 30 en later 60 jaar ouder geschminkt werden. Hij benadrukte dat zijn relatie met Monique niet de reden is geweest van de clash. „Er komen momenten in je leven dat je het niet met elkaar eens bent. Als je moet kiezen voor je eigen geluk of dat van een ander moet je al- tijd voor je eigen geluk gaan. Daar heb ik tot op de dag van vandaag geen spijt van." Het belangrijkst vindt André nu dat de familie respect voor el kaar heeft. „Als we langer samen waren geweest, was het oorlog geweest en als we elkaar nu zien, draaien we weg maar we zeggen geen lelijke dingen." Hoe de zan ger zijn toekomst ziet? „Ik ben dankbaar voor de 21 jaar in mijn leven, maar de eerstvolgende 20 jaar is gewoon zonder ze. Het staat niet op mijn planning om ze op te bellen en het goed te maken." Ook Monique heeft zich erbij neergelegd dat ze haar schoonfamilie waarschijnlijk niet meer zal zien. „Er is zoveel verdriet geweest aan onze kant. Ik ben nog nooit door een vol wassen persoon zo gekwetst. Het is te diep gegaan." v" TA donderdag 7 september 2017 GO Story Het verrassende antwoord: ja. Op de een of Reageren? angela@persgroep.nl —Aart Staartjes (Meneer Aart) in Nieuwe Re vu over Sesamstraat. De acteur wordt boos als omroepba zen roepen dat het pro gramma uit de tijd is. MUZIEK Het mysterieuze project Scream van de in 2009 overleden pop legende Michael Jackson blijkt een nieuw ver- zamelalbum te zijn. Eind deze maand ver schijnt de plaat met zijn 'meest spannende en dansbare tracks'. SHOWBIZZ Katie Holmes en Jamie Foxx (49) zijn hand in hand gespot op een strand in Malibu. Al sinds 2013 gaan ge ruchten over een relatie van de 38-jarige ac trice en de zan ger/acteur. Katie scheidde in 2012 van Tom Cruise. ■u André jr. en Monique, geschminkt als 80-jarige en 96-jarige. Huub houdt Een verzoening tussen Rachel Hazes (47), haar dochter Roxe- anne (24) en zoon André (23) zit er voorlopig niet in. Suzanne Borgdorff

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 20