J v Profiteer van gratis verzending bij besteding vanaf €75,- Bestel vandaag nog jouw dagaanbieding op C www.koopjedeal.nl/krant - rbaas if 1 €59^ O GRATIS RETOURNEREN -]Ö[- 14 DAGEN BEDENKTIJD [*3 GEM. BEOORDEELD MET 8,7 -^)K00PJEDEAL.NL) Aanbiedingen alleen vandaag en morgen geldig 1 Lifa Living Kledingrek met opbergplank voor bijv. schoenen Luxe Dekbedovertrekken van Hotelkwaliteit (15 modellen) - Alle maten zelfde prijs! €79,95 nu slechts €19,95 Opvouwbare huishoudtrappen in 3 formaten - Zeer veilig! €119,95 nu slechts €49,95 nu vanaf €19,95 V Fraai Scandinavisch design van behandeld hout met zwart gelakt hout Te gebruiken als kledingrek en kapstok V Ideaal voor slaapkamer, inloopkast of de gang Vochtregulerend, ademend, anti-allergisch en strijkvrij Voorzien van een handige instopstrook over de gehele breedte Unieke actie: alle maten voor maar €19.95 - Zelfs Lits-Jumeaux V Ideaal voor het vervangen van lampen, schoonmaken, schilderen etc. V Zeer veilig dankzij anti-slip treden en voet jes (veiligheidskeurmerken EN131 CE) V Gemakkelijk in te klappen en compact op te bergen Dutch Originals Bluetooth Soundbar Speaker Luxe Lederen Wallet-Case voor iPhone en Samsung Set van 2 Siliconen Teen Ondersteuners absorbeert de druk en wrijving €199,95 nu slechts €59,95 €59,95 nu slechts €8,95 €29,95 nu slechts €5,95 Het goede en betaalbare alternatief voor een dure surround-set De vacuümbuis filtert ruis uit voor het beste geluid Stream ook muziek vanaf je telefoon/ tablet dankzij Bluetooth Voorkom schade aan je dure telefoon Met handige gleuven voor kaarten en contant geld Ook verkrijgbaar in het zwart en wit Werkt tegen verbogen tenen, eelt en likdoorns Verlicht bunion pijn, beschermt, en helpt tegen pijnlijke eeltknobbels Optimaal draagcomfort, geen naden en blijft perfect op zijn plek zitten 1 miljoen tevreden klanten Maakt het leven voordeliger! Normaal Lichte Ernstige vervorming valgus

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 18