COLOFON Familieberichten OvarJsilsrj *^^SffküBiuigiri|j fllensenlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 Georgette Thomas Alie Heerspink Jan Koolmees Levien Rouw O ITIensen inq.nl Vogels badderen Vlinders fladderen... ze genoot elk uur van frisse natuur. Moedig gestreden, tot de laatste minuut, ze groet jullie allen, 't is over, saluut!!! Na vijf maanden dapper strijden, is vrijdagmiddag plotseling overleden onze allerliefste mama, lieve oma en grote liefde van Heinz; diepbedroefd nemen wij afscheid van Ze had een sterke wil en was een levensgenieter, tot op het laatste moment. Wij bewonderen Alie om haar inspanningen voor mens en dier in 'haar' wijk Goes-Zuid. Alie overleed in de leeftijd van 70 jaar. Heinz Christine en Alex Petra en "Mum" Margret Jacqueline en Ted Maarten, Martijn Bianca en Leslie Kim, Merel, Ernesto, Charony Albert en Lela Elona Melvin, Amy, Denzei 11 september 2017 Correspondentieadres: Repel 7, 4328 CG Burgh Haamstede U kunt afscheid nemen van Alie op dinsdag 5 september van 19.00 uur tot 20.00 uur, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 6 september om 10.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u allen welkom bij Grieks restaurant Saloniki, haar lievelingsrestaurant, Beestenmarkt 10 te Goes, om te proosten op haar leven!!! Ieder die zich betrokken voelt is van harte welkom "Niet bealangrijk is de weg die je gaat, maar het spoor dat je ahcter laat. Voor ons veel te vroeg, op 70-jarige leeftijd, is van ons heengegaan, onze zus en schoonzus Alies Heerspink Axel: Gerard en Riet Heerspink-Christiaansen Breskens: Annie en Piet Jansen-Heerspink Axel: Addy en jan Jansen-Heerspink Terneuzen: Inge Heerspink en John Roelofs Als je diegene verliest waar je het meest van houdt, wordt de wereld leeg en koud. Hij die mij zo veel warme liefde gaf, neemt mijn warme liefde voor hem mee in zijn graf... Liefs, Marianne Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden mijn lieve man, onze lieve pa en opa echtgenoot van Marianne weduwnaar van Louisa Hij overleed op 3 september 2017 in de leeftijd van 76 jaar. Clinge: Marianne Koolmees-van der Borst Cathy Clinge: William Wesley en Linsey Clinge: Francicn en Ronald Manuel en Saskia, V Jaimy en Nena Lorenzo De Klinge: Astrid en Sven Jeffrey en Lynn Giovanni en Astra Clinge: Frank en Miranda Roy Bas en Demi Tom Je handen hebben voor ons gewerkt, Je hart heeft voor ons geklopt, Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, lieve pa Beukelzstraat 25, 4567 CL Clinge U kunt afscheid nemen van Jan in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 7 september van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 8 september om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de Blaauwe Hoeve, afd. Revalidatie, voor hun goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Johannes Eduardus Sijnesael Voor de buitengewoon betrokken wijze waarop u met ons hebt meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden op 24 juli van betuigen wij u onze oprechte dank. Namens de familie, H. Rouw-Dieleman Zaamslag, september 2017 dinsdag 5 september 2017 kijk ook op Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn stille dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe Ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en oma-oma echtgenote van !22-10- 1929 Westdorpe 103-09-2017 Westdorpe Hannes Sijnesael Fred en Leen Annabel Bart Myrthe, Ruben Evelien Thijs Yannick, Livia Westdorpe, 3 september 2017. Corr. adres: Molenstraat 11 4554 CE Westdorpe De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u hartelijk uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 8 september om 10.30 uur in "De Kirke", Graafjansdijk Al 90 te Westdorpe. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio - Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar - Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel - Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Mensenlinq app voor Android Iphone Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter Facebook SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43