0) 20 MEDIA CULTUUR^ ANGELA KIJKT TV Dé showbizz-scheiding van 2016 kan zomaar dé hereniging van 2017 worden. Intensieve relatietherapie lijkt bij Brad Pitt en Angelina Jolie aan te slaan. De Hollywoodsterren zouden niet de eersten zijn bij wie de liefde weer oplaait. En dat is nummer 3! Het zal een stuk rustiger worden thuis nu Sennookop school zit... PC Op sommige presentatoren ben je thuis op de bank toch stikjaloers omdat ze zulke gave dingen doen? Johnny de Mol bijvoorbeeld. Die gaat sinds gisteren op maandagavond voor RTL 4 in Johnny Into The Wild met BN'ers op reis naar bijzondere plek ken en volkeren. Voor iedereen die het gemist heeft: zeg maar een kruising tussen Floortje Naar Het Einde Van De Wereld en De Gevaar lijkste Wegen Van De Wereld. Een reisprogramma is niet nieuw voor Johnny. In een niet al te ver verleden deed hij immers al Waar is de MolMaar Johnny Into The Wild is duidelijk minder lang leve de lol. En dat staat de presentator, die afgelopen ja ren duidelijk volwassener is geworden, heel goed. Door de nadruk op inheemse volkeren en hoe zij in contact staan met de natuur had het zelfs prima bij de publieke omroep gepast. Natuurlijk kun je sputteren dat het 'weer iets met BN'ers' is. Maar het fijne van Johnny is dat hij, mede door zijn bijzondere familie- en vriendenkring, toch altijd weer een paar na men strikt die je als kijker niet al honderd keer in Expeditie Robinson en al die andere shows zag. Zoals Eva Jinek en Merel Westrik gisteravond, die met hem naar de steenarend jagers in Mongolië gingen. Tegen Johnny zeggen die BN'ers ook altijd net even wat meer dan tegen andere inter viewers. Leukste onthulling gisteravond was dat Eva en Merel, dikke vriendinnen sinds hun tijd bij omroep WNL, elkaar 'pad' of 'padje' noemen. En dat Eva toen ze er aan het begin van haar latenight-talkshow volledig doorheen zat, werd verrast met een levende pad in een feestelijk ingepakt doosje. Het beest woont sindsdien in haar kleedkamer. Van mij hadden de interviews nog dieper mogen gaan en meer ruimte mogen krijgen in het programma. Tegelijk geeft de huidige opzet het aanstekelijke gevoel dat je als kijker meegaat op avontuur met het in North Face- jas en Hema-kersttrui met rookworst gesto ken drietal: de foute grappen tijdens de ellen lange autorit, het afzeiken van het rijgedrag van Eva, de net-uit-bed-gezichten en de emotie die de overhand krijgt zo ver van huis bij het zien van een paar jonge geitjes. Eigenlijk is het onzin om jaloers te zijn op Johnny. Want we mogen elke maandagavond gewoon met hem mee. Quote van de dag Recordstart voor 'HHB' Weeber als Bonifacius rangelina stond ja ren symbool voor het mooiste Holly- wood-koppel dat er bestond. Brad Pitt (53) en Ange lina Jolie (42), het was een sprookje. Tot de breuk. Verrassend genoeg kan het toch nog een sprookje worden met een mooi einde. Verzoening lijkt in het verschiet te liggen. Brad en Angelina besteedden een groot deel van het afgelopen jaar aan bekvechten. Tot in de rechtbank stre den ze hun strijd om de voogdij over hun kinderen en een oplossing leek ver te zoeken. Al die tijd posteerden ze advocaten in de frontlinie en com municeerden ze per computer of via tussenpersonen. Tot kortgeleden, toen de twee elkaar voor het eerst sinds de breuk ontmoetten. Het was een bijzonder moment, vertelde Ian Halperin, de biograaf van Angelina, aan het Britse Daily Mail. „Ze ontmoetten elkaar in het huis van een gemeenschappelijke vriend. Brad zette de eerste stap en vervolgens vlogen ze elkaar in de armen. Er zijn eerst flink wat tranen gevloeid en vervolgens hebben ze veel uitgepraat. Ze hebben tijd genomen om bewust te 'herkoppe len' en intensieve therapie te volgen om hun relatie opnieuw een kans te geven." Relatietherapie Heeft relatietherapie na een lange pe riode zin? Ja, stelt relatiedeskundige Klaske de Vries, die wel van mening is dat stellen soms te lang wachten met het inschakelen van professio nele hulp. „Er moet dan meer puin worden geruimd, er is meer verhar ding opgetreden. Maar dan nog is het de moeite waard. Als het te laat is, kan ik koppels nog helpen in elk geval op een goede manier uit elkaar te gaan. Zeker als er kinderen zijn, is die hulp eigenlijk essentieel." Ongeveer 70 procent van alle kop pels verlaat 'gelijmd' de therapie, zegt De Vries, die natuurlijk moeilijk kan inschatten wat de slagingskansen zijn voor Brad Pitt en Angelina Jolie. Ze ziet wel dat het voormalig gla- mourstel al veel schade heeft opgelo pen. „Wie er snel bij is, heeft soms al aan één gesprek genoeg. Bij hen denk ik eerder aan tien therapiesessies." Dat een break niet altijd voor de eeuwigheid is, bewezen andere showbizzkoppels. Zo hertrouwde ac trice Melanie Griffith met acteur Don Johnson. Het stel was in de jaren 70 kort getrouwd, gingen beiden hun eigen weg om in 1989 weer in het hu welijk te treden. Bij acteurs Elizabeth dinsdag 5 september 2017 Pade Reageren? angela@persgroep.nl TELEVISIE De eerste afle vering van Heel Holland Bakt heeft 2,7 miljoen kijkers getrok ken. 'Hoogste opening ever', twitterde Jan Slagter, direc teur van Om roep MAX. Vorig jaar haalde de start bijna 2,5 miljoen kijkers. FILM Egbert-Jan Weeber speelt in de histori sche film Red bad de rol van Bonifacius, de kerkhervormer die in 754 bij Dokkum werd vermoord. Red bad, van regis seur Roel Reiné, staat op de rol voor 2018. ■u Brad en Angelina weer bij elkaar Kan dat nog? Mark den Blanken A Brad Pitt en Angelina. Lukt het Brangelina toch samen verder te gaan? fotoepa —Alle kinderen van Jan Smit gaan nu naar de basisschool

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 20