Arnold irigs Etefichian VÉ van Cauteren Theodoor Arnold Vermeulen t Di)fikbaiui|jifig Ro bL ammerts - Theo - Marjorie Muriel Snippe-Edwards tgjrOËi 1gf Bram Cambier Jo Lauwers COLOFON Familieberichten klimop fn9ns9nlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 2T In zijn eigen vertrouwde omgeving is toch nog onverwacht overleden 5 juni 1933 30 augustus 2017 Marjan en Frans Cas en Ilse Fleur Len Correspondentieadres: Marjan Vermeulen Dorpsstraat 12 2445 AM Aarlanderveen De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 5 september om 19.00 uur in de Remonstrantse Kerk, Burgemeester Colijnstraat 24 in Boskoop. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Volgens zijn wens begeleiden wij Theo in besloten kring naar de begraafplaats in Cadzand, Zeeuws Vlaanderen. Enige en algemene kennisgeving "I did it my way Op maandag 28 augustus 2017 is na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Emmaus te IJzendijke overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van H.J. Snippe Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Uit aller naam: Sylvia Roest-Snippe Correspondentieadres: Lierderdrift 11, 7361 GN Beekbergen Naar wens van Marjorie, heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Altijd paraat voor een ander... Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en behulpzame buurvrouw Marjorie Snippe - Edwards We zullen haar missen. Ons medeleven gaat uit naar haar familie. Piet Vroon Kristin Callens Promenade, Breskens Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Germaine de Bock-de Mul kinderen, klein- en achterkleinkinderen Nooit Jentien Jannigje Strijker-Wilschut - Tini - Voor de vele blijken van medeleven die wij ontvingen, na het overlijden van onze lieve (schoon)vader, opa en overgrootopa zeggen wij u hartelijk dank. kinderen, klein en achterkleinkinderen Kloosterzande, september 2017 Willem Antonie Stadhouders Wim Pieter Verschelling de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Janneke den Besten Ditsy den Besten zaterdag 2 september 2017 zijn wij u allen zeer dankbaar. Terneuzen, september 201 7 meer samen.. fvjooie woorden, prachtige bloemen, zoveel warmte, lieve berichtjes, kaarten en brieven, fantastische hulp van familie, vrienden en collega's en overweldigend veel mensen bij het afscheid van hebben ons gesteund en getroost. VVe willen hiervoor allen harteljjk bedanken. Onze speciale dank gaat uit naar fvbranda fjxa55er voorde vakkundige, maarvooral warme en persoonlijke begeleiding. |lse en Joost samen voor altijd. Heikant, september ZO 1 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze bijzon dere vader en opa Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Liset van Cauteren-Kouijzer Tonny en Mariëlle - Julia, Joost Annemiek en Hans - Cas, Joris, Timo Hulst, september 2017 Voor uw blijken van medeleven en belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze ma, oma en omi zeggen wij u allen hartelijk dank. Rik Strijker Nieta en Rein Boeije-Strijker Linda en Gaetano - Senn, Enzo Laura - Evi Zaamslag, september 2017 Na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa was het fijn om te merken dat ook in verdrietige tijden er zo velen waren die met ons meeleefden. Graag willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. Het was voor ons een grote troost te merken hoe velen hem als een goed mens hebben leren kennen en waarderen. Moge hij zo in onze herinnering voortbestaan. Maria Cambier - Vandierendonck Kinderen en kleinkinderen Sluis, september 2017 Wij danken iedereen hartelijk voor het medeleven na het onverwachte overlijden van Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot grote steun. Namens de familie; Mattie Stadhouders-Haak Kerkgenootschap der Zevende-dags Adventisten Terneuzen, september 2017 Langs deze weg willen wij u hartelijk danken voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Corry Verschelling-Dek Kinderen en kleinkinderen Axel, september 201 7 uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl samen een... voor u en met u... UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 623359 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nf Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Kapellestraat 5, 4351 AL Veere SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC. NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 63