OvarJsileri 26 FAMILIEBERICHTEN O Mensen inq.nl Maria Elias-Buijl Marie Mr. D.H.G. van der Meer Leendert Herrebout Jo d'Hont Petrus Alouisius Marie van Mieghem - Piet - mr. Dirk Hendrik Guus van der Meer Bij U is helderheid en licht; bij U kom ik thuis Wies van Geersdaele Josephus Alouisius weduwnaar van Annij Rosalia Maria d'Haens Cornelia Catharina Verpoorte kijk ook op zaterdag 2 september 2017 Als je onder wordt en niet meer weet waar je als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Emile Polijdore Elias Zij overleed in de leeftijd van 100 jaar. Temeuzen: Jac en Truus Elias-de Waal Hulst:Ronald en Christina Alexandra, Nico Rotterdam: Jurgen en Marie-Laure Anna, Arthur 30 augustus 2017 Correspondentieadres: Klaprooslaan 106, 4537 CT Temeuzen U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 3 september van 13.30 tot 14.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 7 september om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de kapel. Aansluitend is er een samenzijn in restaurant 'Traffino', tegenover de kapel. De crematie zal plaatsvinden in de beslotenheid van haar eigen gezin. Samen plezier, samen op reis Samen een eenheid, samen eigenwijs. Samen kwaad, samen goed. Samen verdriet, samen weer moed. Nu verder zonder jou, dat doet pijn, te weten nooit meer samen te zijn. Na een lang leven vol zorg en aandacht voor de ander, is te midden van zijn kinderen en kleinkinderen rustig ingeslapen mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Marie Louise Stroecken in de leeftijd van 85 jaar. HulstM.L. van Mieghem-Stroecken Kloosterzande Stanny en Irene Wesley Jordy Oud-Sabbinge Marjon en Kees Kimberley 30 augustus 201 7 De Splinter Kreek 5 4561 DX Hulst Daisy en Mark Nicky De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 5 september om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 13.30 uur gelegenheid afscheid van Piet te nemen. Na de dienst kunt u de familie condoleren. Onze dank gaat uit naar dokter Helmers, dokter Sie en de Thuiszorg voor alle goede zorgen en aandacht. Op 30 augustus 2017 is er een eind gekomen aan het lange, boeiende leven van Ridder in de orde van Oranje Nassau Bolsward, 8 juli 1934 Heinkenszand, 30 augustus 2017 Wij zuilen zijn humor, eigenwijsheid, zijn doorzettingsvermogen, levenslust en liefde voor zijn familie en vrienden enorm missen. Hij was authentiek, autonoom en altijd zichzelf. Heinkenszand: Anny van der Meer - Stevering Moskou: Bauke t en Nadia van der Meer - Laposova Nastia, Michel, Emil Edam: Bert en Marian van der Meer - Gras Abel, Hannah, Lisa Oisterwijk: Elsebeth en Sander de Landmeter - van der Meer Isabelle, Willem Jan, Elise De plechtige uitvaartmis zal worden gehouden op dinsdag 5 september 2017 om 14:00 uur in de kerk van de H. Blasius, Kerkdreef 4 in Heinkenszand. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v.: Familie van der Meer Postbus 12, 4430 AA 's-Gravenpolder Met droefheid heeft de maatschap DRV Accountants Adviseurs kennisgenomen van het heengaan van haar oud-vennoot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Met zijn grote gaven heeft hij zich gedurende een lange reeks van jaren voor onze maatschap ingezet. Wij zijn hem daarvoor veel dank verschuldigd. Wij wensen dat de familie de kracht mag ontvangen dit zware verlies te dragen. 30 augustus 2017 Personeel en leden van de maatschap DRV Accountants Adviseurs Met droefheid, maar tevens met grote dankbaarheid en respect voor alles wat hij in zijn leven heeft betekend, delen wij u mede dat van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootopa Echtgenoot van Johanna Dieleman in de leeftijd van 87 jaar. Jo Herrebout-Dieleman José en Riet Hildegard en Willy Jacqueline en Randall Bob en Ine Wendy Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Javahof 24 4531 HW Temeuzen Volgens de wens van Leen zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. En als ik dood ga huil maar niet, ik ben niet echt dood moetje weten, 't is maar een lichaam dat ik achterliet, dood ga ik pas als jij me bent vergeten. Bram Vermeulen Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze broer, schoonbroer en oom in de leeftijd van 73 jaar. Annie en Albert Jan en Truus Paula en Bram t Loek en Marita Marian en Geert t Neven en nichten Anny Kloosterzande, 30 augustus 2017 Correspondentieadres: Stoofstraat 16 4588 KE Walsoorden Woensdag 6 september is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid van Wies te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer. Ook als u geen kaart hebt ontvangen bent u welkom. Verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn Dankbaar voor wat was en altijd zal blijven.... Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve pa en opa Hij overleed op 30 augustus 2017 in de leeftijd van 78 jaar. Hulst: Anjo en Jean-Paul Sophie, Charlotte en Tommy Veldhoven: Jean-Paul en Liedewei Nikkie en Thomas, Sarah, Amber, Lucas Correspondentieadres: Wezel 49, 5508 MC Veldhoven We nemen in besloten kring afscheid van hem. Met droefheid geven wij kennis dat na een ernstige ziekte is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante echtgenote van Jan Verduyn Zaamslag, 23 februari 1939 Swifterbant, 30 augustus 2017 Familie Verpoorte neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 62