De Sprienke viert subsidie met drumsolo 5 Heerlijk genieten in Nederland Coedyerblijf.nl Postillion Hotel Deventer Hotel Atlanta Muziek kan helpen bij rekenen en taal, maar ook om je emotioneel te uiten ding volgen in samenwerking met Tamino. Die stichting is gespeciali seerd in cultuureducatie. Muziek is van groot belang voor de ontwikkeling van de leerlingen, zegt De Regt. „Muziek kan helpen bij rekenen en taal, maar ook om je emotioneel te uiten." Daar was gedeputeerde Ben de Reu met zijn drumsolo het levende bewijs van. Dat zei directeur Hans Willemstein van mytylschool De Sprienke in Goes gisterochtend nadat gedepu teerde Ben (of beter: Ringo) de Reu in de aula van de school een drum solo ten beste had gegeven. Even daarvoor hadden hij en De Reu, die elkaar nog van vroeger kennen, met enkele andere leerkrachten en alle leerlingen het 'Sprienkelied' ge speeld en gezongen. De aanleiding voor de muzikale feestochtend was het feit dat Stich ting de Korre (waar De Sprienke, Deltaschool en de Zierikzeese Bea- trixschool onder vallen) en Stich ting Koninklijke Auris Groep (on der meer De Kring in Goes) een flinke subsidie hebben ontvangen van het Fonds voor Cultuurpartici patie. Het gaat om een totaalbedrag van 35.000 euro. „Deze subsidie geeft een enorme boost aan ons muziekonderwijs", zegt Josje de Regt, projectleider en adviseur cultuureducatie én leer kracht op De Sprienke. Cultuur De Regt diende de de subsidieaan vraag in bij het Fonds voor Cul tuurparticipatie, maar dat was al een poosje geleden. De Regt en drie andere leerkrachten van De Sprienke gaan een tweejarige oplei- 89,- p.p. Ontdek de historische stad Deventer! Geniet van het heuvelachtige Zuid-Limburg! Voordeelprijs: 89,00 p.p. Voordeelprijs: v.a. 99,00 p.p. RESERVEREN MEER INFO: ^0 Deventer: www.goedverblijf.nl/pzc217a ^0 Valkenburg: www.goedverblijf.nl/pzc217b (J) 085 -489 90 19 o.v.v. reisnummer: pzc217 (ma-vr9tot 17.30uur I za iotot 16uur) zaterdag 2 september 2017 - Josje de Regt, leerkracht •4 Gedeputeerde Ben de Reu (r) liet op mytylschool De Sprienke horen geen onverdienstelijk drum mer te Zijn. FOTO MECHTELD JANSEN Je kunt gedeputeerde zijn of di recteur van een school, als je muziek gaat maken komen er krachten in je los die puur en echt zijn. Luc Oggel Goes Aan de rand van Deventer vindt u Postillion Hotel Deventer. Dit moderne, stijlvolle viersterrenhotel ligt in de prachtige omgeving van Overijssel. Ontdek de statige gebouwen, de knusse straatjes en stegen in deze oude Hanzestad. In de binnenstad zijn vele bijzondere winkeltjes, cafés en restaurants te vinden. Bewonder daar ook de monumentale Waag uit 1528 en bezoek het gezellige plein De Brink. Inbegrepen Welkomstdrankje 2x overnachting in een standaard kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet 2x heerlijk 3-gangen diner 1 dag fietsverhuur Gratis WiFi parkeren Adviesprijs: 183,00 p.p. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen per kamer, excl. verblijfs- belasting en 7,50 reserveringskosten per boeking. De eenpersoonstoeslag bedraagt 14,50 p.n. Te boeken t/m 31 maart 2018. In Zuid-Limburg vind u in het charmante stadje Valkenburg, het knusse familiehotel Atlanta. Het hotel telt 34 kamers met elk een eigen persoonlijke inrichting. Bezoek in het stadje de eeuwenoude kasteelruïne of ga met de kabelbaan even omhoog en geniet van een prachtig uitzicht over Valkenburg en de verre omgeving. Inbegrepen Welkomstdrankje 2x overnachting in een comfortabele kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet 2x heerlijk 4-gangen diner 25% korting op Thermae 2000 Gratis WiFi Adviesprijs: 198,00 p.p. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen per kamer, excl. verblijfsbe- lasting en 7,50 reserveringskosten per boeking. Aankomst vrijdag of zaterdag: toeslag 10,00 tot 15,50 p.p. T/m 16 september en van 17 november t/m december v.a. 104,00 p.p. De eenpersoonstoeslag bedraagt 100%. Te boeken t/m 31 maart 2018.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 41