Partners van innovatieve en duurzame ondernemers 4 9 365 dagen Contacta.nl CONTACTAo Impuls Zeeland, ondernemen met de wind in de zeilen Meld je nu aan als exposant HDRV Dé zakelijke netwerkbeurs van Zuidwest-Nederland en Vlaanderen De Zeeuwse Rabobanken De investering bereidheid is bij Zeeuwse ondernemers enorm gestegen. S) facebook.com/Contacta.nl ffe] twitter.com/contactanl fin) ContactaNL INSTAPKLAAR DEELNEMEN vanaf 966, LMG Verbind met de social media van Contacta.nl en maak kans op 500,- aan mediategoed! 7-8-9 NOVEMBER 2017 350 exposanten uit alle branches 23.500 bezoekers 15.000m2 beursvloer Seminars met bekende sprekers Workshops Live tv radio (6m2) omroep zeeland Meer info? Bel 0113 - 700 291, mail naar erik@lmg.nl of kijk op contacta.nl CONTACTAo Rabobank is niet de eerste onderneming, die je noemt bij de term 'innovatief'. Toch is Rabobank voorloper als het gaat om moderne betalingssystemen en innovatieve financiële dienstverlening. Met een demonstratie van het draad loos betalen met Mini-Tix op Contacta.nl een aantal jaren geleden, maakten bezoekers kennis met contactloos betalen. Het contactloos betalen is nu een hit; het aantal betalingen steeg van 150 miljoen in 2015 naar 750 miljoen in 2016! Voor innovatieve klanten staat de deur wagenwijd open. De drie Zeeuwse vestigingen van Rabo bank zijn kennispartner van Contacta.nl 2017 en bedienen een groot deel van de Zeeuwse groeisectoren zoals foodindus- trie, online verkopen, leisure-industrie en dienstverlening. Innovatie, digitalisering en continuïteit zijn bij Rabobank en haar klanten de grootste uitdagingen op dit mo ment. We gingen aan tafel met Account managers Grootzakelijk Hans Snellens (Zeeuws-Vlaanderen), Joël Pattenier (Wal cheren/Noord-Beveland) en Sjoerd Simons (Oosterschelde) over hun rol als financieel klankbord voor de grote zakelijke klanten in de regio. Joël: "We kijken met een optimistische blik naar de toenemende investering bereidheid bij Zeeuwse ondernemers. Die is in anderhalf jaar tijd enorm gestegen. Rabobank was en is een sterke speler op de Zeeuwse markt en versterkt opnieuw haar marktpositie. We zijn wel een stuk kritischer op de financieringsaanvragen. Een succesvol concept dwing je niet alleen af met een goed product of dienst, vooral in de 'business to consumer' markt gaat het om de beleving en de ervaring van klanten." Hans vult aan: "Wij bieden zekerheden tegen een bepaald tarief, maar wij ver schaffen geen risicodragend kapitaal, we financieren op basis van een ingecalcu leerd risico." Sjoerd: "Hierin kunnen we wel een rol spelen, bijvoorbeeld met het vermogens- beheerconcept 'Rabo Co'. Vermogende particuliere klanten krijgen een uitnodi ging om te participeren in financiering van Nederlandse ondernemingen. Een andere optie is 'crowdfunding', een informele geldstroom die voor innovatieve plannen vaak wordt aangeboord. Sjoerd: "Voor innovatieve projecten heeft Rabobank diverse participatiefondsen ge creëerd, zoals het Innovatiefonds, en de Rabo Impactleningen. Maar er zijn ook gunstige leningen voor het behalen van de Green-Key certificering voor hotels. Hans: "Door specialisme aan te boren op ons hoofdkantoor in Utrecht kunnen we een combinatie maken met EEC-subsidie, investering van Rijksdienst voor Onderne mend Nederland (RVO) om tot een verant woorde financiering te komen." Joël: "Nieuwe businessmodellen zijn soms zo nieuw dat het lastig is te beoor delen hoe succesvol deze kunnen worden. Het maakt ons vak wel boeiender en uit dagender, het vraagt van ons een andere 'mindset'. Wij willen onze 'groene klanten' natuurlijk graag behouden!" Contacta.nl kent zijn hoogtepunt op 7, 8 en 9 november. Deze dagen worden nog waardevoller wanneer je potentiële klanten en relaties in de aanloop naar de beurs weet te boeien. Social media en andere uitingen zijn daar uitermate geschikt voor. Zo kun je adverteren in Contacta Magazine, een artikel plaatsen in de Contacta e-mailnieuwsbrief (40.000 abonnees), een pakkende post laten plaatsen op de social media kanalen van de beurs of een sprekende bedrijfs film laten maken voor ContactaTV. Voor meer informatie neem je contact op met LMG strategie+creatie. Impuls Zeeland gaat tijdens Con tacta.nl graag het gesprek aan met ondernemers op het Innovatieplein. Zij bieden (innovatieve) ondernemers een helpende hand op het gebied van financie ring en subsidieregelingen, groei of ves tiging in Zeeland. Ze zijn daarbij ook actief als projectontwikkelaar in uiteenlopende sectoren. Via Impuls Zeeland vinden onder nemers een partner, financier of vestigings locatie waarbij innovatie en duurzaamheid sleutelwoordenzijn.MaaktijdensContacta.nl een afspraak met één van de adviseurs voor persoonlijk advies. Contacta.nl is dé netwerkbeurs van Zuidwest- Nederland en Vlaanderen. We verwelkomen bedrijven uit alle sectoren. Van multinational en non-profit organisatie tot zzp'er, er is altijd een passende optie voor deelname. Zo ontmoet je in drie dagen 23.500 zakelijke bezoekers. Goed voorbereid deelnemen aan Contacta.nl? Neem vrijblijvend contact op met Erik Voerman voor tips en advies op maat via erik@lmg.nl of 0113 700 291 Rabobank Accountants Adviseurs

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 22