l t z/ Hl 20 M ANGELA KIJKT TV In navolging van Patty Brard, Wesley en Yolanthe en Barbie krijgt ook André Hazes een eigen reallifesoap Het meest opvallende: de gelijkenis met Hazes senior in de aanloop naar een groot concert. „Die stress, net zijn vader." ag ik eens iets geks roepen van daag? Weet u wie ik nou voor me zie, op de vacante plek op NPO t die ont staat nu Matthijs van Nieuwkerk nog maar zes maanden per jaar De Wereld Draait Door wil doen, toevallig op hetzelfde moment dat hij salaris moet gaan inleveren? Beau van Erven Dorens. Ja, heus! Veegt u gerust eerst even de tranen van de lach uit uw ogen. Of bries rustig nog even door dat die Angela nu definitief gestoord is gewor den. Dan leg ik ondertussen uit waarom het mij wél een goed idee lijkt en zelfs een beter idee dan Eva Jinek naar de vooravond halen. op DWDD lijken, luiden de orders van het bestuur van de publieke omroep. Magazine achtig, met verschillende onderdelen, waardoor de kijker die thuiskomt, moet koken en de kin deren ook nog een beetje aandacht wil geven, makkelijk halverwege kan invallen. dat hij er klaar voor is om zo'n dagelijkse talkshow te presenteren. Hij switcht moeiteloos van lichte naar zware onderwerpen. Bovendien barst hij van de flair om zo'n rubriek te dragen. Zag hem bijvoorbeeld weer eens lekker bezig in Linda's Zomerweek dinsdagavond. Boulevard, NSE, Shownieuws, Summer Night, tafelheer bij DWDD - zijn overvolle cv is goedbeschouwd één lange opmaat naar deze plek. 3 Hij is natuurlijk een grachtengordelkak ker eerste klas, maar tegelijkertijd zie ik Beau vooral als goedwillende huisvader die midden in het leven staat en die snapt waar gewone mensen zich druk om maken. Kijk hoe hij omging met de daklozen in The Amsterdam Project. Onder de vleugels van een minder linkse omroep - Avrotros bijvoorbeeld - moet hij in staat zijn om een volksere variant van DWDD te maken. jaarsalaris van 180.000 euro bij de publieke omroep veel te laag vindt. Maar Beau is in het verleden al vaker op uitspraken teruggekomen. Eén guitige blik in de camera en je vergeeft hem alles. Tenminste ik wel. Ja, zelfs die uithaal naar Boer zoekt Vrouw bij Linda op de bank. blijven, waar ze top is en haar eigen plek heeft veroverd naast Jeroen Pauw. Waarom zou ze ineens opnieuw moeten beginnen als 'vakantie-invaller' van Matthijs? 6 En tenslotte: Beau bij de publieke om roep, dat is zo idioot, dat alleen is de moeite van het kijken al waard. Quote van de dag Personality- show voor Chantal Carlo wordt ouder op tv REALLIFESOAP ANDRÉ HAZES wee] aar terug wer den André Hazes en Monique Noël al be naderd voor een real lifesoap. „Maar toen hadden we eigenlijk niet veel te vertel len", stelt de zanger. „En om nu even een huwelijk te gaan faken.zo zit ten we niet in elkaar. Nu hebben we tenminste een doel." En dat doel, daar draait André Ha- zes niet omheen. De soapserie bij SBS 6, vanaf morgen op tv, moet er de komende weken voor zorgen dat zijn tweede concert in Ahoy wordt uitverkocht. „De eerste show ging als een speer. Met de tweede gaat het ook goed, maar ik wil gewoon dat het daar tot de nok toe vol zit." De Rotterdammer is weer even te rug in zijn stamkroeg Jackz in Vinke- veen, de plek waar hij opgroeide, woonde en die hij eerder dit jaar ver liet voor Rotterdam. In het café han gen de wanden vol met portretten van zijn vader, klinkt diens muziek uit de speakers en loopt vandaag alles en iedereen door elkaar vanwege de aankondiging van de soap, André Ha- zes, ik haal alles uit het leven. „Tsja, nu ik hier zit, voelt dat café wel als een gemis. Maar het is goed dat ik hier niet meer terugkom. Ik heb nu een relatie hè, ben vader, dat gaat voor." Warm Een soap dus. Vele BN'ers gingen hem al voor, sommigen met succes, zoals Patty Brard, De Bauers en Bar bie. „Die waren leuk, Barbie, Andy en Melissa, dat was gewoon even lachen. En dat is bij ons ook zo. Kijk, je hoeft geen fan van mijn muziek te zijn, maar deze soap geeft wel een uniek inkijkje in ons leven. Iedereen kan zien dat ik echt ben, dit is geen pop penkast. Er zit echt van alles in. Soms is het lachen, gieren, brullen. Dan weer een vloek of een scheet, maar het heeft ook wel een béétje niveau, hoor. Je ziet heel veel warmte. En we nemen de kijker mee in de aanloop naar mijn concerten", aldus de hoofdrolspeler die 'niet voor minder dan 1,1 miljoen kijkers per aflevering gaat'. Hazes wordt in de serie geflan keerd door tourmanager Jarno, ge- luidsman Peet, zijn vriendin Moni que, hun zoontje André en zijn schoonfamilie, onder wie oma Corry van 85. „Zij is briljant, een aanwinst in mijn leven. Ze kookt elke dag voor ons, heeft me zuurkool leren eten en als ik van een optreden terugkom en iedereen slaapt, zit zij nog aan een wijntje en drink ik een biertje mee." Even wennen Waar de zanger zelf de camera's vrij wel zijn hele leven in de buurt vindt, moest Monique 'even wennen'. „Ze volgen je de hele week. Toch heb je dat na een tijdje niet meer in de ga ten. We hebben de eerste aflevering al bekeken. Mooi om te zien hoe onze levens bij elkaar komen. Ik uit een kermisfamilie, André uit een arties tengezin. Je ziet hoe we toeleven naar zijn concerten. En het is niet zomaar op een podium staan en wat liedjes zingen. Er komt zóveel bij kijken." Daar doemt onmiddellijk de gelij kenis met zijn vader op. Laatst keken ze samen nog stukjes uit Zij Gelooft In Mij, de documentaire over senior. „Je ziet de stress die zijn vader had voor een groot concert", vertelt Monique. „Die stress nam hij dan mee naar huis, waar zijn moeder dan de dupe van was. Die momentjes hebben wij nu ook. En dat zijn moeder dan niet naar een concert wilde komen, ja, dat snap ik als geen ander. Maar ze ging tóch, en ik óók. Als ik dat zie, dan denk ik, ja jongen je bent écht een kind van je vader. Ik hoop alleen niet dat hij de richting van zijn vader op gaat. Over grenzen heen gaat. Daar probeer ik hem voor te behoeden." Ze vormen nu 3,5 jaar een koppel. „Maar het voelt als tien jaar", glim lacht Monique. „Als je ziet wat we allemaal hebben meegemaakt, ook waar we niet om gevraagd hebben. Natuurlijk, we kunnen bonje ma ken, maar de basis is en blijft liefde." „We weten wat we aan elkaar heb ben", vult André aan. „Monique is niet alleen mijn geliefde, maar ook mijn vriend. Als het moet zou ik alle bei mijn armen voor haar geven." Ik wil graag nog een kind, maar ik kan tot mijn 41ste niet zwanger worden donderdag 31 augustus 2017 Beau IHet nieuwe programma moet qua opzet 2 Beau heeft afgelopen zomer bewezen 4 Probleempje: hij riep onlangs dat hij het 5 Eva Jinek kan gewoon op de late avond Reageren? angela@persgroep.nl e -sj) TELEVISIE Chantal Janzen krijgt vanaf za terdag 28 okto ber een eigen personalityshow onder de naam &Chantal, waarin ze ook zingt en acteert. In de show op RTL 4 ontvangt ze bekende en onbekende gas ten. Elke show heeft een thema. TELEVISIE Carlo Boszhard en zijn vriend Harald, Winston Gerschtanowitz en Renate Ver baan en Victoria Koblenko en Evgeniy Levchenko zijn de koppels die meedoen aan The Story Of My Life. In het RTL- programma transformeren BN'ers naar hoogbejaarden. 3 TJ 0) 'Echt een kind van zijn vader9 Dennis Jansen André Hazes had veel stress voor een concert, fotoanp Soms is het lachen, gieren, brullen, dan weer een vloek. Maar het heeft ook wel een béétje niveau, hoor —André Hazes A André Hazes met oma Corry: „Ze is briljant, een aanwinst in mijn leven." fotosbs Sylvie Meis (39) vertelt in Grazia dat de medicatie na haar borstkanker nog altijd invloed heeft.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 20