COLOFON Familieberichten IDensenlinq.nl Oi/arJailan «Msrnüfiarn FAMILIEBERICHTEN 15 ■DariküeiuitJmtJ V Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio O IHensen inq.nl Maria Johanna Radstake-Verburg Jan Scheele en wat zij zong hoorde ik dat psalmen waren. O, dacht ik, o, dat daar mijn moeder voer. Prijs God, zong zij, Zijn hand zal u bewaren. Martinus Nijhoff: De moeder de vrouw Waarlijk, mijn ziel keert zich stil tot God, van Hem is mijn heil. Psalm 62:2 Dankbaar om de intens lieve vrouw die zij was, verdrietig nu wij haar missen moeten, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder - Miep - Echtgenote van Willem Radstake, overleden 15 december 2006 Leiden 29 april 1926 Sliedrecht 25 augustus 2017 Rotterdam: Rik Radstake, Inge Radstake-van Duin t Hester en Coen,Jochem, Janna, Laurens en Rosalie, Machteld Zierikzee: Jos en Anne-Marie Radstake-Polet Wiebe en Suzan, Jorie, Tommie Amsterdam: Elleke Radstake Rotterdam: Dineke Radstake t, Leo van de Wetering Hanna, Seth, Veerle en Gijs, Job Nieuw-Beijerland: Carien Radstake en Elzo Bijl De dankdienst ter gedachtenis van haar leven wordt gehouden op vrijdag 1 september 2017 om 14.30 uur in de Hillegondakerk, Kerkdreef 2 te Rotterdam, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Van der Spek Uitvaart, o.v.v. Familie Radstake, Postbus 8805,3009 AV Rotterdam. Henk Koers 0 A Voor de vele kaarten en uw hartelijke medeleven na het overlijden van mijn lieve man en dierbare vader betuigen wij onze oprechte dank. Suus Scheele - de Kraker en kinderen Ter herinnering aan: Jac Valckx 30 augustus 1992 30 augustus 2017 Uit het oog, niet uit het hart. Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande woensdag 30 augustus 2017 kijk ook op Herinner mij, maar niet in sombere dagen als wolkenluchten licht verjagen Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum 'De Vurssche', is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa echtgenoot van Geertje Kooi Weststellingwerf, 19-2-1 938 t Axel, 28-8-201 7 G. Koers-Kooi Piet en Wendy jurjen Jurjen en Liza Tessa, Mika Marcel en Saskia Jessica Ter Hagenstraat 13 4574 RL Zuiddorpe De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 2 september om 10.30 uur in het Crematorium teTerneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Ook als u geen rouwbrief heeft ontvangen bent u van harte welkom. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 1 2.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Naam Plaats Zoeken volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43