OZCAN AKYOL II Cruise Canarische Eilanden Madeira I of bel ons 088 - 70 70 600 StlP 6 Column Als je onhandig bent en in een verhuizing zit, zoals mijn vriendin en ik, komen er regelmatig klusjesmannen en monteurs over de vloer voor enige hulp bij de werkzaamheden. We hebben ze in alle soorten en maten gezien, van gordijnspecalis- ten tot kastenbouwers en van schilders tot vloerenleggers - alle maal hebben ze zo hun eigen werkwijze. Wat de afgelopen week mijn bij zondere aandacht heeft getrok ken, zijn de totaal kafkaëske toe standen bij kabelmaatschappij Ziggo. Het bedrijft blijft maar groeien, dankzij de nodige overna mes en fusies, maar lijkt daardoor totaal geen controle meer te heb ben over een handige en service- vriendelijk benadering van de klanten. Als iemand het bedrijf belt, moet hij eerst naar een ellenlang keuzemenu luisteren, om vervol gens verbonden te worden met ie mand die het allemaal ook niet weet. Ik heb voor één simpele inter netaansluiting ruim twee uur aan de telefoon gehangen, omdat de medewerkers de installatieaf spraak maar niet op een correcte manier in het systeem kregen. Toen dat na bloed, zweet en tra nen wél was gelukt, kreeg ik de eerste keer te maken met een monteur die niks kon doen, door dat het hoofdkantoor geen hard ware had gestuurd - het is moei lijk om internet te installeren zon der een router. De tweede keer dat een monteur had moeten komen, wist hij ons adres niet te vinden en reed hij ge woon weg, zonder te genbericht, terwijl wij keurig in het tijdvak tussen 12:00 uur en 18:00 uur thuis zaten te wachten. Wie even op internet gaat zoeken, ziet dat Ziggo aan de lo pende band klanten kwijtraakt. Er zijn klachten over storingen, prijs verhogingen en slechte communi catie. In het tweede kwartaal van 2017 hebben 23.900 klanten de maat schappij vaarwel gezegd. In een jaar tijd verloor het bedrijf maar liefst 78.100 mensen aan concur renten. Dat meldt Totaal TV. De enige conclusie moet zijn dat het niet aan al die hardwerkende installateurs en klantenservice medewerkers ligt, maar dat het be drijf simpelweg de enorme groei niet aankan. echter ten koste gaat van de klant vriendelijkheid en dienstverle ning zou de grootste kabelaar van ons land zich eens moeten afVra- gen of ze wel de goede weg is inge slagen. De enige conclusie moet zijn dat het bedrijf de enorme groei niet aankan Agent rent weg met bom en redt school In een dorpje in de In diase staat Madhya Pra desh heeft een agent 400 kinderen gered door weg te rennen met een bom die gevonden was bij een school. De man sprintte een kilometer met het 10 kilo wegende explosief en gooide het in een goot. Experts van het le ger maakten de bom later onschadelijk. Onder zocht wordt nog hoe het explosief bij de school heeft kunnen belanden. 'Noord-Korea vuurt opnieuw raket af' Noord-Korea heeft dinsdag ochtend vroeg (plaatselijke tijd) opnieuw een raket ge lanceerd. Dat maakte de Ja panse publieke tv-zender NHK bekend. De regering gaf een waarschuwing af dat het projectiel in de richting ging van het noorden van Japan. De bevolking daar werd ge vraagd voorzorgsmaatregelen te nemen, maar al snel meldde NHK dat de raket Ja pan voorbij was. Noord-Ko rea krijgt veel kritiek over zich heen vanwege het afvu ren van raketten. De cel in voor dierenhandel Een hond kwispelt niet uit blijdschap, maar vooral als een geruststellend signaal Les op de luchthaven nu v.a '«EïEïf.KEïïEJEïïï"- 8-daagse cruise per AIDAsol I (ma. t/m vr. 09:00-21:00, za. 09:00-17:00 zo. 10:00-18:00) k reizen nl dinsdag 29 augustus 2017 @ÖzcanAkyol De ambitie om almaar groter te willen worden is mooi. Als dat INDIA TOKYO ECUADOR Twintig beman ningsleden van een Chinees schip zijn in Ecuador veroor deeld tot jarenlange celstraffen. Ze wer den betrapt bij de Galapagoseilanden met 300 ton aan bedreigde diersoor ten aan boord, waaronder 6.600 haaien. Ook kregen ze bijna 5 miljoen euro boete. Professor Rudi D'Hooge van de Katholieke Universiteit van Leuven SCHIPHOL Wetenschappers van de Universiteit van Amsterdam (UvA) geven ko mende maand gra tis minicolleges op luchthaven Schip hol en op de pont van Amsterdam- Centrum naar Am sterdam-Noord. Ze vieren er het 385-jarig bestaan van de universiteit mee. Nu wel heel voordeliq! Maak deze winter een prachtige 8-daagse cruise per 4* AIDAsol en ontdek 4 Canarische eilanden en het Portugese bloemeneiland Madeira. Aan boord van dit schip ervaart u dé ultieme cruise-beleving met diverse restaurants, een zwembad met Spa en spetterende shows in het theatrium. Naast de vlucht en transfers zijn ook de fooien/ servicebijdrage en tafeldranken tijdens de buffetmaaltijden bij de cruiseprijs inbegrepen, wat zeer uniek is!! Boek snel en profiteer tijdelijk van €75 korting per boeking! Genieten van nog meer luxe? Maak deze cruise met hét luxe schip van AIDA cruises: de AIDAprima! Zie stipreizen.nl/cratfb 762 Incl. vliegreis en transfers 8-daagse cruise o.b.v. Semi All Inclusive 1/ Incl. servicecharge/fooien t.w.v. €70 p.p. en tafeldranken t.w.v. minimaal €115 p.p Balkonhutten tijdelijk extra voordelig Madeira 8 dagen 11 dagen 12 dagen November v.a. 832 v.a. 1032 v.a. 1072 December v.a. 762 v.a. 962 v.a. 1022 Januari v.a. 762 v.a. 962 v.a. 1022 Februari v.a. 862 v.a. 1072 v.a. 1132 Maart v.a. 912 v.a. 1112 v.a. 1172 ^9 zie stipreizen.nl/cralpb cragcb crag4b La Palma Lanzarote Teneri stipreizen.nl Kijk voor nog méér voordelige cruises op onze website! j Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut/kamer exd. Calamiteitenfonds reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Voor deze reizen zijn de ANVR voorwaarden van toepassing, zie de website voor meer informatie. Kortingen zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 6