COLOFON Familieberichten DiinltóarulginjJ (T1ensenlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 familieberichten O IHensen inq.nl Jacobus Franciscus Dobbelaar -Ko- Hij hield van de polder, hel vruchtbare land Daar had hij zijn hart aan verpand Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd Daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Verdrietig geven wij u kennis dat, na een kortstondige ziekte, is overleden onze lieve vader en opa Weduwnaar van Johanna Jobina Dobbelaar-de Winter 20 september 1927 - f 27 augustus 2017 Wolphaartsdijk: Carla en Wouter van Dijke-Dobbelaar Loes en Joeri Suzan en Pim Frank en Samantha Heinkenszand: Peter en Lia Dobbelaar-Zuidhof Thijs Vera Elles Wij bedanken alle medewerkers en vrijwilligers van Hospice Het Clarahojje voor de liefdevolle verzorging en de goede begeleiding. Correspondentieadres: De Perponcherpolderweg 3,4471 RX Wolphaartsdijk. De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 1 september om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. V. Hemelvaart te Ovezande, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Dorpshuis "Het Trefpunt" te Ovezande gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van mijn zwager en onze oom Ko Dobbelaar We wensen Carla, Wouter, Peter, Lia en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Familie Dobbelaar Fiel Mercks 91 Pieter Verschelling Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of week blad naar keuze. Janna Pieternella Dekker BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN familieberichten dinsdag 29 augustus 2017 kijk ook op Veel te vlug moeten wij afscheid nemen van Wij wensen Annie, Marc, Jolanda, Eva en Nona veel sterkte om dit grote verdriet te verwerken. Fam Burm: broers, zussen, zwagers en schoonzussen en hun kinderen en kleinkinderen Langs deze weg willen wij u hartelijk danken voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Corry Verschel I ing-Dek Kinderen en kleinkinderen Axel, augustus 201 7 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Mensenlinq app voor Android Iphone Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter Facebook familieberichtenonline.nl Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen Mijn hulp is van de Here, die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121:1 en 2 Diepbedroefd, maar in alle rust, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve Jannie *14-8-1957 Terneuzen f 27-8-2017 E.W. Dekker-Steendijk A.D. Dekker - In herinnering - Karei Dekker Ania Dekker-Dieleman Evelien en Mark Martijn en Roos Ella Dekker Johan Klein Joris en Manetta Lisa Correspondentieadres: Jeroen Boschstraat 37 4532 HL Terneuzen U bent uitgenodigd voor de afscheidsdienst op vrijdag 1 septem ber om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Na de afscheidsdienst wordt Jannie in besloten kring begraven. Hierna heeft u de gelegenheid om te condoleren in de Rank, Zaagstraat 2 te Zaamslag. Onze dank gaat uit naar Buurtzorg Zaamslag en het Hospice In Terneuzen voor de liefdevolle zorg. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43