üyarJaden 14 FAMILIEBERICHTEN O mensen nq.nl Feitze de Vries M.J.F. Vroon Meo Ria Rorm-van de Walle Thona Elizabeth de Nood Jacob Cornelis Catseman Wij zijn erg verdrietig dat uit onze familiekring is weg genomen onze geliefde schoonzus, tante en oudtante Thona Catseman-de Nood weduwe van Jaap Catseman We wensen de naaste familie heel veel sterkte. Suus de Nood-Risseeuw Bram en Joke Vera en Brendon, Marit Marion en Peter Anouk en Jimmy, Carmen en Stef, Rick, Amelie Adrie en Claire Catseman-Kerckaert Inge en Mark Rafael, Laura Frederik Aloijsius Pieters Hanny Neuféglise anna Cathalina de dZeeuw -(dannie- echtgenote van Marinus Jan de Feijter We zijn verdrietig dat onze broer aan zijn laatste reis is begonnen. Breskens Piet Vroon Kristin Callens Antwerpen M.J.C. Lauwers-Vroon Breskens, 25 augustus 2017 Maria Josephine Albertine Eduard Borm Johanna Leonora De Jaeger - Maas Zo bijzonder, zo gewoon Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van Eveline Simone Kallemeijn We zullen je enthousiaste aanwezigheid in onze voorstellingen missen. Ons medeleven gaat uit naar haar ouders en familie. Cliënten en Team Het Spiegeltheater (Stichting Arduin) dinsdag 29 augustus 2017 Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Bedroefd hebben we afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en ouwe-oma weduwe van Waterlandkerkje, 24-5-1934 Zaamslag, 28-8-2017 Anja en Chris Guiljam-Catseman Sandra en Jack - Maik, NickLieke llona en Martijn - Lois, Emma Rianne Janet Adrie en Nicole Catseman-van Dorsselaer Liza Ricky en Eva Torenberg 19 4543 CZ Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 31 augustus om 13.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat. Na de begrafenis kun u de familie condoleren in 'De Rank', Zaagstraat 2 te Zaamslag. Wij danken allen die haar de laatste periode zo goed en liefdevol hebben verzorgd. Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht overleden mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Godeliva Borm Absdale, 11-12-1921 Terneuzen, 26-8-2017 G.A.M. Pieters-Borm Jeanne en Paul Geert en Marissa - Meike, Tim Marijke Ceciel en Frank Answald Correspondentieadres: Zandpad 2a 4576 BR Koewacht Donderdag 31 augustus is er vanaf 10.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst, waarna om 11.00 uur de crematie plechtigheid aanvangt in het centrum. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffieruimte. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Wat is mijn wereld wazig wat wordt mijn wereld klein. Ik kan mij niet herinneren iwie jullie allen zijn. Soms zie ik iets bekends en voel ik iets vertrouwds en is het weer heel even netzoals vanouds. Bedroefd delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Hij overleed 26 augustus 2017 in de leeftijd van 62 jaar. Terneuzen: Hanny Terneuzen: Nicole en Reginald Justin, Kayleigh Middelburg: Paulenjos Diepenbrockstraat 267,4536 GR Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 1 september om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 26c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend bent u van harte welkom in de koffiekamer. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van "Ter Schorrewoning R14 en D4 voorde liefdevolle verzorging die zij aan Feitze hebben gegeven. Langzaam vervaagden herinneringen gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen wij afscheid van jou. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve dappere vrouw en zorgzame moeder Terneuzen, 1 7-5-1947 t Axel, 23-8-201 7 Axel Rinus de Feijter Kampala (Oeganda) Ir. Anja de Feijter Vaartwij k 13 4571 SV Axel De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ik heb de bloemen gevraagd voor je te glimlachen. De vogels vroeg ik voor je te fluiten. En de zon stuurt je haar warme stralen. In liefde losgelaten onze lieve moeder, oma en grote-oma weduwe van Zij overleed op 25 augustus 2017 in de leeftijd van 67 jaar. Melsele (B): Chantal en Jordi Dominique Valerie en Dimitri Hulst: Véronique en Paul Sophie en Dave Sanne, Joey Josephine Te ss Correspondentieadres: t.a.v. Familie Borm Coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102 b 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van mama in rouwkamer 2 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op donderdag 31 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 1 september om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Aansluitend begeleiden we mama naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis is er gelegen heid tot persoonlijk condoleren. ledereen die de afgelopen jaren op welke wijze dan ook mama heeft bijgestaan of verzorgd, willen wij, ook namens haar, van harte bedanken. Op bijna 95 jarige leeftijd is overleden sinds 2002 weduwe van G.B. De Jaeger 'sGravenhage Vlissingen 3 september 1922 23 augustus 2017 Ruben De Jaeger t Betty De Jaeger Guus Kuijpers Jules Margot Duinweg 53, 4374 EB Zoutelande De crematie heeft in kleine kring plaatsgevonden in Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van Ter Reede, Vondellaan 21, woning 6 voor de goede zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42