üvarlbüJsn Jf E vc 11 en 2? ft Frangois Laurent Rijnberg Eveline Simone Kallemeijn Evelyn Evelyn Evelyn ITIensen inq.nl FAMILIEBERICHTEN 23 Frans Leintje Elisabeth Leuntje de Later Theofiel Merckx Annie Burm "X X. X X X X" maandag 28 augustus 2017 kijk ook op 't Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die hij achterlaat. "Vaarwel" en "Rust in vrede". Zeer bedroef d, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Terneuzen, 03-07-1945 t Terneuzen, 27-08-2017 Leintje Rijnberg - de Later Frangois en Carolien Antoine en Kimberly, Gino Silvie John t en Elizabeth Sil Van Diemenstraat 5, 4535 AP Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Frans op donderdag 31 augustus van 19:00 tot 19:30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 1 september om 16:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, naast het voornoemde uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula en bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Leven is werken Werken is leven Alles is gegeven Na een korte periode waarin wij hoopten op herstel, is rustig ingeslapen echtgenoot van Clinge, 24-8-1936 t Terneuzen, 26-8-2017 Clinge A.A. Merckx-Burm MaastrichtMare en Jolanda Arne Eva Nona Teerlingstraat 22a 4567 BJ Clinge De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 31 augustus om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge. Aansluitend zal de crematie in stilte plaatsvinden. Woensdag 30 augustus is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Alleen schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar het personeel van de afdeling IC van het ziekenhuis in Terneuzen voor alle zorg en aandacht. Zo zo gewoon. Eén dag voor haar 42ste verjaardag is onze dochter, ons allerliefste bezit en grote zorg overleden Oostburg, 26 augustus 1975 Goes, 25 augustus 2017 Jan en Jozien Kallemeijn-de Fouw Tulpstraat 4 4486 BZ Colijnsplaat Evelyn is thuis. Maandag 28 augustus en dinsdag 29 augustus is er van 19-00 uur tot 20.00 uur gelegenheid om thuis afscheid van Evelyn te nemen. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 30 augustus om 15.00 uur in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid de naaste familie te condoleren in de ontvangkamer aldaar. Een ieder die zich op enige wijze bij Evelyn of ons betrokken voelt is van harte welkom. Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve Ze was 42 jaar ons speciale middelpunt. Op haar eigen wijze bracht zij mensen bij elkaar. Ze blijft voor altijd in ons hart. Nellie (in goede herinnering) Peter en Toos Astrid en Jacco, Max. Robin Mare en Sandra, Jarno, Iris, Nora Willem en Addie Wouter en Marusela Martine en Stefan Wij zijn heel verdrietig door het onverwacht snelle overlijden van onze lieve nicht, Evelyn zal altijd een bijzonder plekje houden in onze herinnering. Gilles en Marian Eddo en Hilde, Lisanne Marlieke en Ephrem Tot ons groot verdriet hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van Zo speciaal in onze familie! Wij delen het verdriet van Jan en Jozien. Tante Mina Hoogerheide - Fortuin Nel en Wim Minnaar Miranda, Johnny, Sven en Justin Elise, Reinier en Tessa Joke en Ko de Koster Ilona, Arjan, Nikki en Fleur Leonie en Matthijs

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 23