Met PZC Club-korting naar Zeeland Nazomer Festival Ga mee naar De Grote Vriendelijke Reus 10 ZE CLUB Topics PZC Club heeft voor haar lezers kortingsaanbiedingen voor zes optredens tijdens het Zeeland Nazomer Festival (ZNF). De aanbiedingen betreffen twee voorstellingen op locatie en vier concerten in het festivalhart. Verspreid over Zeeland brengt het Nazomerfestival theater, zang en dans op verrassende locaties in de openlucht en in bijzondere gebouwen. Het Abdijplein in Middelburg is het festivalhart. Vlaklanders In de theatervoorstelling VLAKLANDERS staan twee acteurs met een lange staat van dienst op de planken: Titus Muizelaar en Titus Tiel Groenestege. Het toneelstuk gaat over twee heren op leeftijd en een jonge vrouw (Janna Ardank). Het speelt zich afin de wereld van het theater waar twee oude acteurs elkaar ontmoeten. Ze hebben besloten om na een lang leven eindelijk uit te spreken wat er te zeggen valt. Ze filosoferen over het leven als theater en het theater als leven; over het verval van het geheugen en het lot van de ouder wor dende acteur. Met Vlaklanders wordt Schouw burg Middelburg nog een laatste keer gebruikt. Niet op de vertrouwde manier, maar als locatie, in al zijn kaalheid. De verlaten planken als me tafoor voor vergane glorie. Uit de tijd vallen In Uit de Tijd vallen verkent auteur David Grossman, die zelf zijn zoon verloor, de pijn en het verdriet van ouders die een kind verloren hebben. Pijn en verdriet die niet in woorden zijn uit te drukken. Of toch? Het stuk begint met een man en een vrouw die na lang te hebben gezwe gen weer woorden vinden voor elkaar maar nog geen woorden om elkaar tot troost te zijn. Op een avond wil hij naar 'daar' waar hij zijn zoon vermoedt. Onderweg sluit de een na de ander zich aan. Het lukt hem uiteindelijk om de juiste woorden te vinden, maar de prijs die hij betaalt is hoog. Met een uitgelezen cast acteurs onder wie Marlies Heuer en Theo Nijland, wordt het een bijzondere ervaring voor wie houdt van poëtisch beeldend teksttheater. Concerten De vier concerten die op het Abdijplein in Mid delburg plaatsvinden zijn: Remy van Kesteren Lucas Ham ming Remy van Kesteren wordt beschouwd als een harpspeler van wereldklasse en één van de meest bijzondere harpisten van deze tijd. Lucas Hamming behaalde de finale in de tweede edi tie van de televisietalentenjacht De beste sin ger-songwriter van Nederland. Diggy Dex Achter het pseudoniem van rapper/produ cent/liedjesmaker Diggy Dex gaat Koen Jansen schuil, die al jaren een vaste waarde is binnen de Nederlandse hiphop. Haevn Volgens velen een band die je gezien moet heb ben. De unieke combinatie van cinematische melodieën en warme vocalen resulteert in in dringende nummers. Di-rect De populaire band is niet meer weg te denken uit het Nederlandse muzikale landschap. In het najaar van 2016 verscheen de 'Fired Up' EP met waarop de mannen een geheel nieuw geluid la ten horen met aanstekelijke grooves, vette riffs en veel energie. Schrijf jein voor de nieuwsbrief van PZC Club Exclusief huiskamerconcert Wibi Soerjadi In De GVR (De Grote Vriende lijke Reus), gebaseerd op Roald Dahls wereldberoemde gelijkna mige boek, maakt het eenzame weesmeisje Sofïe (Ruby Barnhill) kennis met de magische reuzenwe- reld. Wanneer ze 's nachts wakker ligt, wordt ze plotseling uit haar bed ge plukt en ontvoert. Maar Softe heeft niets te vrezen; het is De Grote Vriendelijke Reus (Oscarwinnaar Mark Rylance). Een reus die mis schien eigenaardige woorden ge bruikt, maar geen vlieg kwaad doet. Ze komt er echter al snel achter dat zijn soortgenoten minder vriendelijk zijn en samen met De GVR smeedt ze een plan om alle kinderen in de wereld te bescher men tegen de kwaadaardige reuzen. De verfilming is in handen van de legendarische regisseur Steven Spielberg in samenwerking met Disney. Het is de eerste film van Spielberg waarbij het team achter kaskraker E.T. weer betrokken is. Het boek won diverse prijzen en is één van de bekendste kinderboe ken aller tijden. Dit jaar is het pre cies 100 jaar geleden dat de legenda rische kinderboekenschrijver Ro ald Dahl werd geboren. donderdag 24 augustus 2017 m Trump wil Taliban pakken op uithou dingsvermogen MIJN NIEUWS VANDAAG aatste nieuws van alle topics die je volgt Velen zien hem als de beste pianist van Nederland. Hoe dan ook, Wibi Soerjadi is on betwist de kleurrijkste. Een buitenkans voor PZC-lezers: zij kunnen een exclusief huis kamerconcert bijwonen bij de pianist thuis. Met meet greet! Speciaal voor PZC Club zijn er exclusieve huiska merconcerten georganiseerd bij Wibi thuis. Wees er snel bij want op op. Inschrijven kan via pzc.nl/club Enige tijd geleden lanceerde de PZC met trots een nieuwe dienst voor abonnees: Topics. Een service waarbij u op uw computer, tablet en smart- phone eenvoudig alles kunt lezen over uw favoriete onder werpen. U hoeft nooit meer op te houden met lezen, er is een bijna onuitputtelijke voor raad aan verhalen beschik baar. Topics is gratis voor abonnees. Meer weten? Ga naar pzc.nl/club! Di-rect tijdens het optreden op Klomppop in Ovezande. foto johan van der heijden Locatie: Schouwburg Middelburg, met vijf verschillende speeldata. Prijs per ticket via de PZC: 20,00 Locatie: Industrieel Museum Zeeland in Sas van Gent. Speeldata: 10. Prijs per ticket via de PZC: 27,50 inclusief gratis bezoek aan het museum. Op zaterdag 26 augustus treden beiden na el kaar op in Middelburg. Aanvang is om 21.00 uur. Prijs per ticket: 17,50, toegang tot beide optredens. Datum: woensdag 30 augustus om 21.00 uur. Prijs per ticket: 15,00 Datum: vrijdag 1 september om 22.30 uur. Prijs per ticket 15,00 (inclusief bezoek aan concert Tolls). Datum: zaterdag 2 september om 21.00 uur. Prijs per ticket 20,00 Alle tickets zijn te bestellen via www.pzc.nl/znf en via pzc.nl/club Altijd als eerste op de hoogte zijn van de laatste activiteiten van PZC Club? Schrijf u dan nu in voor de nieuwsbrief van PZC Club. Ga naar http://www.pzc.nl/nieuwsbrie- ven en laat uw e-mailadres achter. Tevens kunt u er hier voor kiezen om dagelijks de nieuwsbrief van de redactie van de PZC te ontvangen! Nog meer regionaal nieuws, zo in uw digitale brievenbus. Geniet in een zaal, speciaal voor lezers van de PZC afgehuurd, van de film 'The Big Friendly Giant', voor maar €5,-. De film draait op 11 september tijdens Film by the Sea in CineCity in Vlissingen. Aanvang van de film is 21:00 uur. De film is Engelsta lig, maar Nederlands onderti teld. Het weesmeisje Sofie (Ruby Barnhill) met De Grote Vriendelijke Reus (Mark Rylance). Datum: 11 september om 21.00 uur, prijs per ticket 5,00 Locatie: Cine City Vlissingen Tickets zijn te bestellen via pzc.nl/club

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 96