NYNKEDE JONG Natuurgenezeres Kockengen ontkent rol in dood van cliënt All Inclusive Cruise Caribbean ILVIMI I of bel ons 088 - 70 70 600 (stlP 6 r~' 9 dagen per MS Zenith Column Je hoeft er echt niet meer voor naar de sportschool. Sterker nog: je hoeft niet eens meer je sportkleren aan te trekken. En een half uur per dag, dat is ook achterhaald. Als je twee ënhalf uur per week iets doet, is het goed. En dat 'iets' kan ook ge woon tuinieren zijn, of traplopen. Als je hartslag maar om hoog gaat. En als je daar bij ook nog je spieren traint, is dat helemaal mooi meegenomen. tegenwoordig 'met zware boodschappen van de supermarkt naar huis lopen' ook als sportactiviteit tellen, net als 'een driftig kind uit een ballenbak sleu ren' en 'de geraniums ver potten'. Mag allemaal van de Gezondheidsraad, die in opdracht van demissio nair minister Schippers de bestaande normen heeft geëvalueerd, en die erachter kwamen dat een inspan ning ook telt wanneer je iets kor ter dan tien minuten volhoudt. In de oude regels moest de activiteit nog wel minstens tien minuten duren. compleet in paniek raken van trai ningsbroeken en zweetbanden. Ineens is alles sporten. En die knieval is wel nodig, want er lopen in Nederland r,2 mil joen mensen met diabetes rond, en daar komen elke week 1.200 nieuwe gevallen iij. Elet aantal mensen met hart- en vaatziekten neemt ook nog altijd toe. En al die ge vaarlijke aandoe- v ningenzijn deels te voor- komen door neei gezonder te leven. Sporten dus. Maar voor sommige mensen is de drempel naar de sportschool te hoog. Het aantrek ken van een zweetband al een brug te ver. En al die mensen krij gen nu een hand aangereikt door de Gezondheidsraad. Alles is sport. Als je maar beweegt. Doe iets: loop de trap op, hol om de trein te halen, sjouw een krat bier naar het schuurtje. En denk bij al die hartslag ver hogende activiteiten: kijk mij eens, sportman danwel -vrouw die ik ben. Neem enthousiast een slok uit de bidon die je voortaan altijd bij je draagt. Je bent tenslotte aan het sporten. Omarm de nieuwe norm: alles is sport. En jij bent dus ook altijd sporter. Denk daar maar aan wanneer je de kattenbak ver schoont. Als je daarbij ook nog je spieren traint, is dat mooi meegenomen Volgens de advocaat van G. moet haar 'assistent' Tom B., die op de vlucht is, dat hebben gedaan. Sara G. was niet in de praktijkruimte aanwezig toen de Zweedse vrouw onwel werd, zei ze tegen haar ad vocaat. Tom B. kwam in paniek de woonkamer binnen toen het mis ging. Sara G. heeft vervolgens het alarmnummer gebeld. Toen de hulpdiensten arriveerden, was zij verdwenen. Tom B., afkomstig uit Ierland, was er nog wel en ge droeg zich volgens de politie heel zenuwachtig. Ook zou hij gepro beerd hebben iets te verstoppen. De 'assistent' werd gearresteerd maar na een dag weer vrijgelaten. „Schandalig", noemt haar advo caat Souren dat. „Mijn cliënt was helemaal niet in de buurt toen de vrouw werd behandeld. B. is ver dwenen en mijn cliënt staat hier terecht, terwijl zij er niks mee te maken heeft." Tegen de Ier T. is nu wel een internationaal arresta tiebevel uitgevaardigd. Sara G. werd in 2024 al veroor deeld voor het in hulpeloze toe stand achterlaten van cliënten die ze met ibogaïne behandelde. Dat middel helpt ontwenningsver schijnselen bij alcohol- of drugs verslaving te temperen, maar heeft ook gevaarlijke bijwerkin gen, zoals hallucinaties. Een Zwitserse man liep destijds na een behandeling door 'de heks van Kockengen' de snelweg op en W Na het incident vluchtte Sara G. naar Duitsland overleed. Sara G blijkt, ondanks een verbod van de rechter, haar praktijk te hebben voortgezet. Ze sloeg na het incident op de vlucht, maar werd in Duitsland opgespoord en gearresteerd. Vol gens haar advocaat Souren ging ze er vandoor omdat ze alle schijn tegen had. „Ze was bang voor dat gene wat is gebeurd. Gezien haar verleden wist ze dat de verden king op haar zou komen te liggen. Dat is uitgekomen, terwijl het Tom B. is die ze moeten hebben." Exclusief bij Stip Reizen! v.a. Kijk voor nog méér cruises op onze website! v. (ma. t/m vr. 09:00-21:00, za. 09:00-17:00 zo. 10:00-18:00) V reizen »nl woensdag 23 augustus 2017 GO @Nynke Alles is sdo Hang de vlag maar uit, lieve mensen: je mag Goed nieuws voor mensen die 1 ft Natuurgenezeres Sara G. zegt dat ze geen ibogaïne heeft ge geven aan de Zweedse vrouw (49) die in februari in haar huis in Kockengen overleed. Ivar Penris Kockengen De cruisetopper van Stip! Dom. Republiek Dominica Saint Vincent Grenada Barbados ubliek Maarten Antigua St. Lucia Ind. vliegreis en transfers 8-daaase cruise o.b.v. All Inclusive O.a. Dominica, Barbados Grenada of St. Maarten, Antigua St. Lucia 2 vaarroutes mogelijk, altijd gegarandeerd vertrek ROUTE 2 U vaart met het heerlijke 3-sterrenplus cruiseschip MS Zenith dat onderdeel is van de rederij Pullmantur Cruises. Het schip biedt ruimte aan ca. 1800 passagiers en beschikt over verschillende faciliteiten zoals 2 zwembaden, 6 bars, verschillende restaurants, een Wellness Center, theater, casino en een discotheek. U verblijft aan boord op basis van All Inclusive. Stip Reizen heeft het weer voor elkaar: cruisen in de Caribbean voor een ongelooflijk lage prijs! Vanaf €999 vaart u mee met deze volledig verzorgde 8-daagse All Inclusive cruise. Het schip brengt u via twee verschillende routes naar de parels van de Caribbean. Ontdek idyllische baaitjes, ongerepte zandstranden, prachtig natuurschoon en historische bezienswaardigheden op de zonovergoten eilanden. Afhankelijk van de vertrekdatum bezoekt u tijdens de ene cruise de tropische eilanden Dominica, Barbados en Grenada. En tijdens de andere cruise de prachtige langgerekte, witte stranden en pittoreske stadjes van St. Maarten, Antigua en St. Lucia. De reissom is absurd voordelig, want deze is inclusief vliegreis, transfers en 8-daagse cruise o.b.v. All Inclusive Id.w.z. inclusief maaltijden en drankjes]! Boek vandaag nog een profiteer van deze superaanbieding! Oktober November December Januari Februari Maart April 1:1.111 Ml v.a. 999 v.a. 999 v.a. 999 v.a. 1099 v.a. 1199 v.a. 1199 v.a. 1299 1:1-111 M4 v.a. 999 v.a. 999 v.a. 1599 v.a. 1149 v.a. 1149 v.a. 1199 Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut excl. Calamiteitenfonds reserverincjskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden, S Voor deze reizen zijn de ANVR voorwaarden van toepassing, zie de website voor meer informatie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 6