7 PZC ONLINE het restaurant worden uitbesteed. „We aten voorheen altijd met onze kinderen in het res taurant. We hadden weinig privacy. Ik merkte dat dit niet langer kon met opgroeiende kinde ren." Twee van hen zijn inmiddels de deur uit. Ook de telgen uit een eerder huwelijk van Douglas wonen niet in Dénia. Alleen de jong ste zoon Pieter (18) verblijft nog thuis. Hij ver huist binnenkort naar Nederland om een op leiding te volgen aan de Hogere Hotelschool in Den Haag. „De kinderen stonden regelmatig achter de balie", weet Flip nog. Matty en Douglas hebben de taak van hotel eigenaren inmiddels meer dan eigen gemaakt. We moesten al ons personeel ontslaan. Een tijdje deden we alles met z'n tweeën „Nu we geroutineerd zijn, is het leuker gewor den." De economische crisis is inmiddels ach ter de rug. „Er wordt weer gebouwd in de om geving", merkt Flip. Ook voor Hostal Loreto was het een zware periode. „We moesten al ons personeel ontslaan. Een tijdje deden we al les met z'n tweeën. Daardoor hebben we het net gered." Het tweetal werkt nog altijd keihard. „Mijn man werkt tot 6.oo uur 's morgens. Ik start al tijd om 8.oo uur." Ondanks de drukte maakt het echtpaar ook tijd voor elkaar. „Aan het be gin van de avond liggen we op het strand. We hebben het dan even niet over het bedrijf. We groeten onze gasten wel, maar leggen onze werkzaamheden neer. Dat is belangrijk voor het behoud van je relatie." Hilarisch in trailer: paspoort laten zien bij toltunnel Westerschelde. woensdag 23 augustus 2017 NIEUWSTIPS? De PZC is ook bereikbaar via WhatsApp. Heeft u een video of foto van een nieuwsgebeurtenis die u wilt delen met de rest van Zeeland? Stuur hem ons door via WhatsApp. Het nummer is 06-20418849. Voeg de redactie toe aan uw contactenlijst in uw te lefoon. Zo kunt u snel nieuwstips, foto's of video's aan de PZC doorsturen. Vergeet daarbij niet uw naam en woonplaats te vermelden, zodat we die bij de foto kunnen plaatsen. Voor de ingezonden foto's wordt geen financiële ver goeding gegeven. TWITTER Frits de Kaart @fritsdekaart Eigenaresse Matty Horne de Leeuw (rechts) met haar zoon Pieter en neef Flip achter de receptie van Hostal Loreto. - Matty Horne de Leeuw Meer informatie is te vinden op www.hostalloreto.com. De film 'Weg van jou', die in oktober in première gaat, speelt zich grotendeels af in Zeeuws-Vlaanderen. In de film moet een jonge vrouw uit Rotterdam voor haar werk verhuizen naar Terneuzen, wat haar in eer ste instantie niet bepaald bevalt. Op Twitter waren de reacties op de trailer niet onverdeeld enthou siast: zo komt Zeeuws- Vlaanderen volgens som migen te clichématig in beeld. ONLINE TOP 5 Dit was gisteren het meest gelezen op PZC.nl. 1. Werknemer zwaarge wond na val van drie meter hoge steiger 2. Nieuwe aardappels gaan boeren veel geld schelen 3. Politie pakt inbrekers bende, die 30 diefstallen pleegde, op 4. Minder animo voor Ladiesrun Kustmarathon 5. Plasterk: Zeeuwland kan huurders laten profiteren Kijk op www.pzc.nl of O @pzcredactie fl facebook.com/depzc is) @pzcredactie Als je de deur uitstapt, sta je direct in het gastronomische centrum van Dénia. Vlnr Matty, Pieter en vaste gasten Flip en Carla aan tafel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 63