Alberto O 20 M Channing Tatum offerde zijn zorgvuldig gebeeldhouwde wasbordje op voor zijig mouwsto filng Logan Lucky. „Aan het eind van de opnames begon mijn lichaam te protesteren." ANGELA KIJKT TV Het is de beproefde methode van alle zelf benoemde tv-speurneuzen, -aanklagers en -misstand-aan-de-kaak-stellers: de confrontatie met draaiende camera. Wat Willi- brord Frequin en Pieter Storms ruim 20 jaar ge leden al wisten, geldt anno 2017 nog steeds: suc ces verzekerd. Het levert spannende tv op, het heeft een lek ker ranzig randje en als kijker heb je het idee bovenop de actie te zitten. Tegelijk krijgt het imago van de programmamaker een boost: kijk hem eens onverschrokken zijn en de slechterik het vuur na aan de schenen leggen. Als er dan als bonus een paar tikken worden uitgedeeld, is je naam definitief gevestigd toch, Tim Hofman? Wie zich er ook veelvuldig van bedient, is Al berto Stegeman. Afgelopen zondag begon een nieuw seizoen van Undercover in Nederland, het programma dat aan elkaar hangt van verborgen- camera-acties en confrontaties op hoge toon. En zoals het hoort in de seizoensopener beloofde SBS 6 knallend nieuws: er werd een nieuwe trend in illegale prostitutie blootgelegd. 'Man nen bieden zich op internet aan als chauffeur van escortdames, terwijl ze in werkelijkheid pooiers zijn. Alberto zoekt uit wie die mannen zijn.' En inderdaad. Aan het einde van de afleve ring ontmaskerde de speurneus met veel bombarie één sneue amateurpooier. In de bos jes nog wel. Waar de man een potentiële nieuwe escortdame net wilde overhalen tot een oefenwip in de buitenlucht. Stegeman was pre cies op tijd, de man had zijn broek nog niet op de hielen, zodat gelukkig alleen zijn gezicht en niet nóg een lichaamsdeel geblurd hoefde te worden. Begrijp me niet verkeerd: die kerel was een engerd, een viespeuk en ook nog eens iemand die fraudeerde met z'n uitkering. Maar ook een scharrelaar, een onbetekenende guppy in de stinkende illegale prostitutievijver. Hij ronselt geen onschuldige meisjes op het schoolplein, hij sluit geen Oost-Europese dames op in kel ders. Hij wringt zich er alleen handig tussen bij vrouwen die toch al besloten hebben om in de prostitutie te stappen. Verwerpelijk ja, maar om daar nou met zoveel bombarie een hele uitzen ding aan te wijden? Dat voelt als schieten op een mug met een bazooka, enkel en alleen ter meer dere eer en glorie van de heer Stegeman. Hij had ook kunnen volstaan met de waar schuwing om niet op dat soort internetadver- tenties te reageren. Of beter nog, gewoon hele maal niet de prostitutie in te stappen. Maar ja, dat levert natuurlijk lang niet zoveel kijkers op als een hijgerige confrontatie in de bosjes. Quote van de dag Ik weet het zelf ook wel. Ik heb het ook niet goed gedaan Eigen show Braboneger Roxeanne Hazes bij DWDD INTERVIEW CH ANNING TATUM Waar de meeste Hollywood- sterren zich tijdens de promotie van hun nieuwe film laten interviewen in chique hotels, stapt Channing Tatum vanuit de taxi zo The Red Light Bar in Amsterdam binnen. Dat hij zich in een cof feeshop midden op de Wallen bevindt, is duidelijk nog niet doorgedrongen als hij vertelt dat hij wel vaker interviews heeft 'in een bar'. „Niets bijzon ders", zegt Tatum nonchalant. Maar even later vraagt iemand uit zijn entourage of er alsjeblieft een raampje open kan. De rookdampen van de avond ervoor slaan op de longen van de Holly- woodster. En laat Channing, die toegeeft in zijn jongere jaren ook 'wel eens gek te hebben gedaan in het Amsterdamse nachtleven', nou net astma tisch zijn. De kroegsetting past evenwel bij het personage dat hij speelt in Logan Lucky. Jimmy Logan is een door pech geplaagde simpele Amerikaan die woont in een mijnwerkersdorpje in West-Virginia. Een plek waar meer dromen sneuvelen dan uitko men. Hij besluit samen met zijn broer de kassa te stelen van een groot racecircuit in de hoop met dat geld een beter leven te kunnen leiden. Wat volgt is een krankzinnige overval, die doet denken aan de minder gelikte versie van Ocean's Eleven (gemaakt door dezelfde regisseur, Steven Soderbergh). Tatum, wiens afgetrainde fysiek in Magic Mike zijn definitieve doorbraak betekende, moest voor deze misdaadkomedie wat minder in de gewich ten hangen en 20 kilo aankomen. „Het was fijn om eens niet te trainen, eens niet te letten op wat en wanneer je eet, maar mijn lichaam voelde niet meer goed tegen het einde van de film. Ik dronk te veel bier. Mijn lichaam ging protesteren tegen de extra kilo's. Ik eet graag gezonder dan dat", vertelt de 37-jarige acteur. Hij had het er desondanks voor over. „Ik vond het passend voor de rol. De mensen in West-Virginia hebben het niet makkelijk. Ze dinsdag 22 augustus 2017 Reageren? angela@persgroep.nl Humberto Tan in de glossy Wendy over zijn privéleven. Hij kwam in het nieuws vanwege een affaire met collega Dionne Stax. PK TELEVISIE Steven Bruns- wijk, beter be kend als de Bra boneger, krijgt zijn eigen televi sieprogramma. In Braboneger Basht! geeft hij zijn ongezouten mening over de nieuwste trends, vlogs en andere opval lende zaken. SS TELEVISIE Roxeanne Hazes is ko mend seizoen geregeld te horen in De We reld Draait Door. De zangeres vormt met haar muzikanten de huisband die elke laatste vrij dag van de maand op treedt. 3 ■u Marlies van Leeuwen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 20