J? k COLOFON Familieberichten Diltli filiitöiuiging '■afkhisn 24 FAMILIEBERICHTEN s A V Liliane Scheffer-Wuytack O fTlensen inq.nl Paul Hubrecht de Ridder Leef met de gedachte dat het begin geen einde is maar het einde het begin van alles is. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Robby Scheffer Zij overleed op 18 augustus 2017 in de leeftijd 59 jaar. van Sas van Gent: Robby Axel: Daisy en Emanuel Esmee, Jasper Buitenweg 15, 4551 AA Sas van Gent U kunt afscheid nemen van Liliane in het Familie Huis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, op woensdag 23 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 24 augustus om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer. Johan Jozef de Vos Voor uw medeleven, persoonlijk of schriftelijk betoond, na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Wilhelmina Pieternella Nijssen-Hamelink willen wij u langs deze weg hartelijk danken. Familie Hamelink Familie Nijssen Augustus 2017 »Y kijk ook op maandag 21 augustus 2017 Do what you love Love what you do Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn beste maatje, geweldige en trotse papa, onze zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom echtgenoot van Sandra Sophia Emma Witkamp Terneuzen, 19 april 1971 tTerneuzen, 20 augustus 2017 Terneuzen: Terneuzen: Terneuzen: Goes: Beuningen: Monster: Maassluis: Monster: Sandra de Ridder - Witkamp Ruben Bram en Corrie de Ridder - Vercouteren Irma de Ridder Wanda, Maarten Ronald de Ridder Erik de Ridder Daan, Sanne Leo en Lenie t Witkamp - Vink Leo Witkamp René Witkamp Vuurvlinder 23 4533 HJ Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Paul op woensdag 23 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Monuta, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 25 augustus om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend kunt u de familie condoleren en bent u welkom in de koffiekamer voor een informeel samenzijn. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen, wat blijft zijn de herinneringen Er is een einde gekomen aan het leven van mijn lieve man, onze pa, opa en overgrootvader echtgenoot van Irene de Vos-van Lent Sluiskil, 29-09-1927 Terneuzen, 16-08-2017 ens Bedroefd, maar met grote bewondering voor zijn optimisme tijdens zijn leven en in het bijzonder tijde zijn laatste jaren, hebben wij afscheid genomen Sas van Gent: Irene de Vos-van Lent Nancy en Patrick Gaetano en Geesje - Roos, QP Tae-Sook en Sebastian Monique en Zuhair Dana en Tarek Ramsey en Ekaterina Hans en Ellen Fleur en Stefan Fabian en Andrea Vier Ambachtenstraat 54 4551 HB Sas van Gent De afscheidsdienst zal, op verzoek van Johan, plaatsvinden op zaterdag 19 augustus in besloten kring. Onze dank gaat uit naar eenieder die hem tijdens zijn leven, op welke manier dan ook, heeft verzorgd. ca ök; SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Uitvaartverzorging H. Jobse 0118-462205 www.hjobse-uitvaart.nl - www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 24