üyarJadari Walther de Block Antonia Meulenberg Hubrecht Louis Moerman 1 rT1ensgn.inq.nlFAMILIEBERICH23 Richard René Alphons Aernoudts Maria de Block - d' Hondt Antje Elisabeth Biekmann-van Kampen Henri Capelle Maike Meijers Maike Meijers In plaats van kaarten - Tannetje - - Huib - Magdalena Ringoot maandag 21 augustus 2017 Een man die de wereld heeft omarmd, meteen intensheid, ernst en blijmoedigheid, die een ieder wist te vangen met zijn humor en warme lach heeft afscheid van ons genomen. Heden overleed zacht en kalm onze lieve pa, schoonvader en opa Weduwnaar van Marie Serrarens f2007 ☆Sluis 27 december 1922 t Aardenburg 18 augustus 2017 Hulst Christian en Ad Campfens - Aernoudts Bas en Mariëlle Job Amsterdam Greet Aernoudts en Peter Nagel Jesse Weesp Marleen Aernoudts en Dirk Huiberts Renske Veerle Amsterdam Ineke Aernoudts Dublin Peter en Joan Aernoudts - Singson Lean Leon Isabel Philip Correspondentieadres: Claussstraat 2 4561JD Hulst Een speciaal woord van dank aan het personeel van woon zorgcentrum Coensdike voor de liefdevolle verzorging en aan dokter M. Goethals. De uitvaartdienst waarvoor u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op donderdag 24 augustus 2017 om 10.30 u in de parochiekerk van H. Maria Hemelvaart, Weststraat 80 te Aardenburg. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden in crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28cTemeuzen. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid om de familie te condoleren achter in de kerk. U kunt afscheid nemen op woensdag 23 augustus 2017 van 19.00 u tot 20.00 u in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een rijk, veelzijdig en welbesteed leven, zijn wij dankbaar dat Walther een lange lijdensweg bespaard is gebleven echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 79 jaar. Maria Walther jr. Caroline Yves Emilie Correspondentieadres: Coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van Walther in het uitvaartcen trum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 23 augustus van 19.45 tot 20.15 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 24 augustus om 13.30 uur in de Sint-Willibrordus- basiliek, Steenstraat 2 te Hulst, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11:25 Aan het einde van een goed en lang leven is rustig ingeslapen onze lieve zus en tante, mijn stiefmoeder weduwe van Gerardus Biekmann Axel, 14 december 1924 f Axel, 18 augustus 2017 Axel Corrie en Adrie f de Feijter-van Kampen Clary en Helmut Kees en Vivian Marijke en Hans Axel Gerrit van Kampen f Canada Anton en Jannie f van Kampen-de Kam Marjorie en Chris Nancy en George Sharon en Steven f Kenneth f Jennifer en Theo Axel Frans en Joke van Kampen-Vreeke Kees Elles en Gijs Purmerend Jolanda Biekmann Xander Achterneven en -nichten Correspondentieadres: Marijke de Feijter Mecklenburglaan 35 1404 BG Bussum De plechtigheid voorafgaande aan de crematie wordt gehouden op donderdag 24 augustus om 14.00 uur in uit vaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop kunt u de familie ontmoeten in de koffieruimte van het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum 'De Vurssche', voor de liefdevolle verzorging. Verslagen hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Henri heeft 20 jaar voor ons gewerkt en heeft in deze jaren veel voor ons betekend. Met goede herinneringen denken we aan Henri terug en we zullen hem missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Martine, kinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte en bidden hen Gods ondersteuning toe in het dragen van dit verlies. Directie en personeel Bouwbedrijf Boogert BV Oosterland, 17 augustus 2017 Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze brandweer collega. Wij wensen de naaste familie veel sterkte toe bij dit verlies. Brandweer Breskens Afgelopen donderdag hebben we het trieste nieuws moeten vernemen, dat na een jarenlange strijd, is overleden partner van onze hopman Marco de Reu Marco, zoals jij jaren geleden plechtig de verkennersbelofte hebt afgelegd met "Jullie kunnen op me rekenen" beloven wij je dat jij ook op ons kunt rekenen I Marco, Leon Mieke en overige familie heel veel sterkte met dit zware verlies Bestuur, leiding en leden Scouting Sint Paulustroep IJzendijke Ons allerliefste tantetje is overleden. Wat hebben we lang van haar kunnen genieten. in de leeftijd van 90 jaar. Namens de familie. Goes, 19 augustus 2017 Correspondentieadres: S.G. Moerdijk-Meulenberg Everingenstraat 5 4454 BM Borssele De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden vrijdag 25 augustus om 10.45 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Voor aanvang van de dienst is er van 10.00 - 10.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Haar wens was geen bloemen. Tot het laatst hield Huib de regie in eigen hand. Vol ongeloof, verbijsterd, maar met onuitwisbare herinneringen moesten wij afscheid nemen van onze broer, mijn zwager en oom 25 september 1931 f 14 augustus 2017 Nieuwdorp: Jannie Moerman Alphen aan den Rijn: Louis en Gitty Moerman - de Wijs Nanette Moerman Ring 514455 AD Nieuwdorp. Naar de wens van Huib heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Na een opname van enkele dagen is in "De Blaauwe Hoeve" te Hulst overleden Sintjansteen 16-6- 1930 t Hulst 18-8-2017 Dit melden mede namens de familie: Cecile Ongenae-Ringoot Gaston Ringoot Correspondentieadres Frans van Waesberghestraat 19,4561 AB Hulst De dienst van afscheid zal plaatshebben op woensdag 23 augustus 2017 om 11.00 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Spoorweg 4 te Hulst. De crematie vindt in stilte plaats. Gaarne schriftelijke condoleance. Ieder die op een of andere manier gezorgd heeft voor haar willen wij hartelijk danken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 23