II 21 tent geprobeerd. Maar dat had ik snel gezien. In een caravan heb je alles wat je thuis ook hebt. Zelfs een televisie." Een paar keer zijn ze nog buiten Ne derland op vakantie geweest. Maar met de kinderen is in eigen land verblijven praktischer. Dan is het etenstijd en blijkt Yinte spoorloos. Ze is niet meer in het zwem bad, en ook niet in het speeltuintje. Vijf minuten later komt ze met een vrien dinnetje aanlopen. Als ze ziet dat er macaroni in de pan zit, maakt ze rechts omkeert. „Dat lust ik niet", bokt ze. „Ik wil taco's." Als moeder Mirella de ver brandde exemplaren laat zien, begrijpt ook de zesjarige dat macaroni de betere keuze is. Na een dag spelen gaat het erin als zoete koek. Uiteten Af en toe eet het gezin buiten de deur. In de vakantie gemiddeld één keer per week. Zoals laatst bij brasserie de Zee ster in Scherpenisse, anderhalve kilo meter verderop. Daar kun je volgens Mirella niet alleen lekker eten, maar heb je ook nog eens een fantastisch uit- Het ideale van deze plek is dat ik vanaf hier gewoon naar mijn werk kan rijden zicht over de Oosterschelde. Vanuit de Brasserie zie je zelfs de Zeelandbrug liggen. De menukaart is gevarieerd. Ze komen er graag. In het restaurant op de camping heeft de familie nog niet gegeten. Ook dat zijn ze nog een keer van plan. „Zo nu en dan eten we bij mijn ouders. Die wo nen in Sint-Maartensdijk. Dat is hier om de hoek." PZC ONLINE Gebeurt dit in de andere Europese landen ook? Nooit van gehoord. Heeeeel eng dit. maandag 21 augustus 2017 PC Na een middag spelen, hebben Julian en zijn zus Yinte trek. Hun ouders Johann en Mirella zorgen voor een stevig maaltijd, A Johann snijdt de tomaten voor de taco's, fotostimovandekasteele - Johann van de Pol UW REACTIE Bram Witvliet uit Nijmegen wilde dit jaar alle Zeeuwse plaatsen per fiets bezoe ken. Als bewijs fotogra feerde hij elk plaatsnaam bordje. Zaterdagmiddag was Wemeldinge het 166e en laatste bordje. Elvira van Agtmaal zegt: „Wat is dat toch met fietsende mensen uit Nijmegen?" Hij heeft Vlake niet over geslagen, merkt Elles Kole op, ze steekt daarbij een duim op op Facebook. Mooi ge daan, vindt Jan Roose: „Al fietsend zie je ten minste hoe mooi Zeeland is." Vol gens Dwarkje van Dalen heeft hij een fout gemaakt: „Hij nam de veerboot van Breskens naar Terneuzen." TWITTER Rene @renedepri Reimerswaal wil de Ril- landse Spar een boete van 1.360 euro opleggen. Een minderjarige loktiener zou er een biertje hebben ge kocht en niet naar een identiteitsbewijs zijn ge vraagd. Supermarktexploi tant Carlo de Neve (foto) vindt het buiten proporties. Burgemeester Piet Zoon ziet geen verzachtende omstandigheden. „Dan moet je maar geen bier wil len verkopen", zegt hij. ONLINE TOP-5 Meest gelezen op pzc.nl 1. Bram fietste langs 166 Zeeuwse plaatsen 2. John Gruter wint NK Standwerken in Middelburg 3. Oostbuis Westerschel- detunnel korte tijd afgeslo ten door pechgeval 4. Sterke branding en harde wind flinke dobber op Oud Groedsche Spelen 5. Man in het gezicht ge slagen in Goes Kijk op www.pzc.nl of D @pzcredactie facebook.com/depzc I®) @pzcredactie A Julian wil graag de salade even voorproeven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 21