OZCAN AKYOL Profiteer van deze stuntprijzen corendon Perle d'Or 6 Eden Beach Resort Patiënt gedood met kokend water Column Voor wie zich na iedere vrese lijke gebeurtenis op de wereld dwangmatig moet profileren, was het een spannende week. Bij sommige duiders en po litici viel er zelfs een vorm van cognitieve dissonantie te bespeu ren, omdat ze ten koste van alles hun eigen club wilden verdedigen, maar daar feitelijk te weinig hou vast voor konden vinden. Daar is gelukkig een eeuwenoud feno meen voor uitgevonden: de frame. waar antisemieten en moslim haters zich hadden verenigd, werd nadruk gelegd op de tegendemon- stranten, leden van de extreem linkse antifa, want dat zouden ook geen ideale schoonzonen zijn. Plotseling ontstond er een merkwaardige werkelijkheid, die behelsde dat iedereen die zich te gen de Amerikaanse nazi's keerde automatisch een supporter van de linkse anarchisten was. Zo werkt dat natuurlijk niet: het is namelijk heel goed mogelijk om beide groepen dubieus te vinden, maar dan die xenofobe kaalkoppen nét iets meer. Exact het punt waarop Donald Trump tekort schoot. En als je conservatief bent en duidelijke zorgen over de maat schappij hebt, lijkt het me veel waardevoller om doorgeslagen hooligans binnen de eigen ideolo gie te veroordelen. Een paar dagen later werd de wereld opgeschrikt door een vre selijke aanslag in Barcelona, waar islamitische fascisten, volslagen geïndoctrineerd door hun sekte, dood en verderf zaaiden, in de hoop op nog meer angst en ver deeldheid op ons continent. Natuurlijk staat deze slachtpartij niet los van de islam - de moorde naars beriepen zich im mers op hun interpre tatie van de Koran. Maar een veel gro ter deel van de moslims walgt van slachtpartijen waar Islamiti sche Staat verantwoordelijk voor is. Deze nuance mocht niet baten. De lijken waren nog niet geborgen of alle moslims moesten het in co lumns en statements ontgelden. Het bewijs was daar; de linkse kliek keek vermeend decennialang politiek correct weg en had daarom bloed aan haar handen. Het simplificeren van het intel lectuele debat, door alleen nog in linkse en rechtse hokjes te denken, zal de polarisatie in ons land ver der aanwakkeren. We hebben mensen nodig die zich niet ijzerenheinig achter hun politieke kleur verstoppen, maar vaker kiezen voor het gezonde ver stand. Anderen uitsluiten en ver moorden is niet goed. Als het framen van wangedrag de laatste optie is, verraadt de verspreider dat zijn argumenten niet toerei kend zijn. We hebben mensen nodig die kiezen voor het gezonde verstand Een Eindhovense vrouw (44) die verbleef in de zorginstel ling Landrijt in het Eindho vense stadsdeel Woensel is maandag overleden nadat een mede-patiënt haar zondag had overgoten met kokend water. Dat bevestigt het Openbaar Ministerie. De man, een 46-jarige Eindhove- naar, is voorgeleid aan de rechter-commissaris en blijft nog zeker twee weken vastzit ten. Het OM verdenkt hem van doodslag dan wel zware mishandeling met de dood tot gevolg en wil hem laten opne men in het Pieter Baan Cen trum voor psychisch onder zoek. De officier van justitie wil weten in hoeverre hij toe rekeningsvatbaar is. De aanleiding voor het inci dent is nog onduidelijk. Er is melding gemaakt bij de In spectie voor de Gezondheids zorg. De man stond in 2014 voor de rechter voor mishan deling, maar werd toen ontoe rekeningsvatbaar verklaard. Hij belandde in een psychia trisch ziekenhuis. Inmiddels verbleef hij vrijwillig in de Eindhovense zorginstelling. Wietkwekers lopen tegen de lamp Twee wietkwekers, een Ant werpenaar en een Nederlan der, hebben zich gisteren op een wel heel makkelijke ma nier laten arresteren. De poli tie was in een woning in Op wijk (Vlaams-Brabant) on derzoek aan het doen nadat daar 459 cannabisplanten waren aangetroffen. Terwijl de rechercheurs hun werk uitvoerden, reed een auto de oprit op met daarin het twee tal. In de wagen werden nog eens 104 planten ontdekt. VERTREK NOVEMBER VERTREK NOVEMBER Aruba Eagle Beach Logies Bonaire Kralendijk Logies pnlaffAdult, corendon nl 023 75106 06 zaterdag 19 augustus 2017 @ÖzcanAkyol Dissonantie In het geval van Charlottesville, EINDHOVEN „Het besturen van een grote trein als een zo jong persoon is erg mooi." Ayse Kirat is met 19 jaar de jongste treinbestuurder van Nederland. OPWIJK 9 DAGEN NUVANAF 9 DAGEN Deze aanbiedingen zijn inclusief KLM-vlucht. Dus u mag GRATIS 23 kg bagage meenemen en u betaalt aan boord NIET EXTRA voor maaltijden drankjes en uw personal entertainmentsysteem! vertrek september vertrek september v.a. v/33 vertrek oktober v.a. vertrek oktober v.a. W/S vertrek november v.a. W99 vertrek november v.a. toaa vertrek december v.a. b/ta vertrek december In 2017 volledig gerenoveerde Deluxe kamers Gratis shuttleservice naar strand Oranjestad Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding Onlg Adult; min. leeftijd 18 jaar Ook incl. huurauto te boeken! (Fly Go) Nederlands management Beoordeeld met een 8.4 Direct aan het prachtige zandstrand Beach Club Spice Bekend op de Nederlandse markt Ruime studio's Gratis wifi Tegen een toeslag ook Ontbijt, Halfpension of Volpension bij te boeken Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 9 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en administratiekosten per boeking. Druk- en zetfouten voorbehouden. De €50 korting is per boeking en niet verwerkt in de genoemde prijzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 6