Elke nacht slapen op water Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. Eddy: „Als een blok. Ik slaap overal goed. Het is hier in Loosdrecht wel anders dan thuis in De Bilt, want daar hebben we een waterbed. Hier eigenlijk ook, maar dan zit er nog iets tussen. Het is hier altijd heerlijk. Dat vindt onze Jack, een Tibe taanse terriër, ook. Hij is vooral gek op Sylvia. Hij is braaf en behoorlijk waaks, zonder 's nachts bij het minste of geringste aan te slaan. En om misverstan den te voorkomen: het Playboy-dekbed is een cadeautje van Sylvia, dat heb ik niet zelfbedacht. Ik lees het blad niet." „Waar de meeste mensen van dro men: gezond oud worden. Ik mankeer nog niks, al thans, voor zover ik weet. Dat wil ik graag zo hou den en daar doen we ook wel wat voor. Ik rook bij voorbeeld niet, en omdat we een bedrijf in de standbouw hebben, ben ik lichamelijk sowieso flink actief. Daarnaast tennis ik en ga ik geregeld wandelen en hardlopen. Sylvia is meer van het fitnessen." „We gaan ergens aan wal ontbijten, dat doen we niet op de boot. We zijn allebei mooi- weer-vaarders en levens genieters en maken het ons in onze vrije tijd mak kelijk. De rest van de dag is het vooral relaxen, een beetje wandelen met de hond, lekker uit eten gaan. Al moet ik bekennen dat het nu even moeilijk is het werk los te laten. We hadden eigenlijk vier weken vakantie, maar aangezien we met het be drijf aan het verhuizen zijn, ben ik er toch nog regelmatig mee bezig." —Leo van Marrewijk 07.35 uur Het ziet er romantisch uit, en dat is het ook, zeggen Eddy van Dongen (54) en zijn partner Sylvia (45). De twee zijn de zomerse weekenden vaak te vinden op hun boot, een speed cruiser. 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? Wat brengt de dag? 01 Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl magazine 5

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 69