m ■Ml 4 £tixs (J® Na Parijs, Londen, Manchester, Berlijn, Nice en Istanboel, werd gisteren ook Barcelona diep in zijn hart geraakt door de terreur van IS. AANSLAG BARCELONA 4 De Spaanse politie verspreidde zijn foto, maar later meldde de man zich op het politiebureau met het ver haal dat zijn paspoort was gestolen. Hij is wel aangehouden. Even buiten Barcelona reed een witte Volkswagen Golf in op poli tieagenten die de auto wilden con troleren. Drie agenten raakten daarbij gewond. Daarna volgde een vuurgevecht tussen de bestuurder van de auto en politieagenten, schrijft de krant. De verdachte is daarbij om het leven gekomen. De bronnen spreken elkaar tegen. Het is nog onduidelijk of Driss Ou kabir achter het stuur zat van het busje dat dood en verderf zaaide op de Ramblas of slechts degene is die het witte Fiat busje huurde, of dat hij er niets mee te maken heeft. Afgelopen zondag zou Driss Ou kabir vanuit Marokko in Barcelona aangekomen zijn. Hij huurde ver volgens het moordbusje in Santa Perpetua de la Mogada op nog geen half uurtje rijden van Barcelona bij een budget verhuurbedrijf. Gistermiddag reed dat busje, een witte Fiat, zigzaggend 530 meter lang over de Ramblas om zoveel mogelijk mensen te raken. Volgens zijn Facebook is de 28-ja- rige man afkomstig uit Marseille, maar heeft de man met Marok kaanse wortels de Spaanse nationa liteit. Hij staat ingeschreven in Ripoli Het is onduidelijk of hij busje bestuurde, het huurde of er helemaal niets mee te maken heeft Gerona. Daar zou hij zich gister avond ook gemeld hebben. Volgens Spaanse media is hij geboren in 1989 in Marokko en heeft hij een strafblad. In 2012 zou hij in de gevangenis in het plaatsje Figueres hebben ge zeten. "Eczeem middel wereldwijd succes dankzij bouwvakker" bol.com HOLLAND BARRETT E Een bestelbusje zaaide dood en verderf op de immer overbevolkte toeristische ader van de stad, de één kilometer lange Ramblas. Tegen half zes gistermiddag, het drukste moment van de dag, draaide het busje vanuit de drukke Pelai-straat het brede voetgangersgedeelte van de promenade op. Op een zomerse dag lo pen daar meer dan 300.000 mensen overheen, volgens berekeningen van de gemeente. Op het moment van de aanslag waren dat er tienduizenden, onder een felle zon en bij meer dan 30 graden. Eenmaal op de Ramblas versnelde het busje en begon het te zigzaggen tussen de krantenkiosken en bloe- menstalletjes door, op jacht naar de mensen die in paniek naar de zijkanten van de boulevard probeerden te vluch ten. Volgens de autoriteiten werden tenminste dertien mensen gedood en vielen er 100 gewonden, waarvan er velen slecht aan toe zijn. Het is zeer waarschijnlijk dat veel van de slachtof fers toeristen zijn. Onder de gewonden bevinden zich zeker drie Nederlan ders. Ze zijn buiten levensgevaar en hebben contact gehad met hun fami lie. De twee daders konden na een dode- mansrit van bijna 500 meter, die ein digde dichtbij de populaire markt Bo- queria, uit de bestelwagen springen en Onderde gewonden bevinden zich drie Neder landers. Ze verkeren niet in levensgevaar vrijdag 18 augustus 2017 Verdachte meldt zich Een van de verdachten, Driss Oukabir liet volgen Spaanse media zijn paspoort in het ge huurde witte busje achter. Of hij gevonden wilde worden. Ton Voermans Rotterdam Agenten kammen de binnenstad van Barcelona uit. Driss Oukabir (I), de mogelijke dader van het inrijden op toeristen op de Ramblas. Hij heeft zich gemeld en gezegd dat zijn pas gestolen was. fotoepa advertentie Een Australische bouwvakker kon niet langer aanzien dat zijn zoontje zoveel last van eczeem en jeuk had, dat hij besloot zelf een middel te gaan uitvinden. Zijn uitgangspunten waren: natuurlijke ingrediënten, effectief en vrij van schadelijke stoffen. Nu, 15 jaar later, is het een wereldwijd succes in de strijd tegen huidklachten. Bij de gebruikers is Grahams vaak niet meer uit het dagelijks leven weg te denken. Het geval van Geoff zelf staat te boek als één van de zwaarste eczeem gevallen. Hij was 3 maanden oud toen hij werd opgenomen in het "Royal Children's Hospital" in Melbourne. Hij leefde lang met deze vreselijke aandoening, totdat zijn zoontje Ryan (toen 14 maanden oud) van top tot teen onder de eczeem zat. Geoff besloot dat hij iets moest gaan doen. "Ik zei tegen mijn vrouw: Shannon, we moeten iets doen. We kunnen Ryan niet hetzelfde laten ondergaan als wat ik heb meegemaakt. Ik had alles al geprobeerd, maar niets bleek te helpen. Chemische producten (o.a. met hormonen) maakten de huid dunner, andere opties (o.a.. teerzalf, lichttherapie) hielpen hem niet. We zochten het dus in een andere hoek en begonnen met het uitgangspunt "natuurlijke ingrediënten". Alle soorten naslagwerken bekeken we voor de allerbeste ingrediënten uit de natuur. Na veel vallen en opstaan hadden we tenslotte ons product; het gaf prachtige resultaten, zowel voor mij als voor Ryan. Dit product, de Grahams Eczeem Crème, is nu een wereldwijd succes en helpt mensen over de hele wereld". Geoff heeft het verhaal al vaak verteld, o.a. op de Australische TV. Ze willen zoveel mogelijk mensen helpen met de vreselijke huidklachten. Ook in Nederland is Grahams al bij veel drogisterijen en gezondheidswinkels beschikbaar. "Dagelijks horen we nieuwe verhalen over eczeem, jeuk en droge huid. Het is fantastisch om hen nu Grahams te kunnen bieden. We begonnen ooit om onze zoon te helpen, helemaal niet met het idee om het op de markt te brengen. Voor ons geeft het enorme voldoening om van gebruikers te horen hoe speciaal Grahams voor ze is." Inmiddels wordt Grahams door veel mensen naar tevredenheid gebruikt. Doordat gebruikers enthousiast zijn over Grahams wordt het geadviseerd en gaat het snel van mond tot mond. Tot slot vertelt Geoff: "We krijgen dagelijks zeer emotionele reacties, je kunt je niet voorstellen wat het met iemand doet als diegene altijd huidklachten heeft gehad en nu aan den lijve ondervindt dat er effectieve producten voor bestaan". Grahams Eczeem Crème is een Medisch Hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. Grahams is o.a. verkrijgbaar bij: Gezondheid. Wmktl Grahams skincare www.grahams.nl Zigzaggend op Edwin Winkels Barcelona

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 4