4 BED, BAD BROOD Een zimmer mit frühstück, hotel of caravan kennen we wel in Zeeland. Maar voor een echt bijzondere slaapplekgaje naar Westkapelle. Daar kun je letterlijk de boom in. aar ga je slapen?" „Frankrijk Noord." „Noord- Frankrijk bedoel je?" Nee, Frankrijk-Noord in Westka pelle. Een oude boerenhoeve waar van de boerenschuur is omgetoverd tot bed and breakfast met vier ka mers. In de schuur bevindt zich ook de woonkeuken en living. Van onge veer half april tot oktober kun je ook buiten slapen: in een tuinhuisje, een kas of een boomhut. En in die boom hut ga ik logeren. Wanneer ik op de heenweg uit de bus stap, ben ik even in de war. Waar Geen touwladder en lianen. Deze boomhut lijkt op een ruimteschip is dat idyllische oord? Ik loop over het fietspad met rechts de 'grote' weg en links een aantal loodsen. Hm. Maar dan zie ik in de bomen een krijt- bordje hangen met de naam van mijn onderkomen. Ik sla af en loop het fraaie pad op richting de hoeve. En opeens ben ik in Frankrijk-Noord. Bij de hoeve word ik opgevangen door een van de eigenaressen. Ze geeft me een rondleiding door de bed and breakfast en de rest van het ter rein. We eindigen bij mijn logeer plek; de boomhut. Bij een boomhut dacht ik aan een plek hoog in de bo men, een touwladder en lianen. Deze lijkt meer op een klein ruimteschip, dat precies tussen twee bomen is ge land en vast is komen te zitten. Buitenaards Wanneer ik de deur open, is er een klein trapje naar mijn slaapplaats. Het blijkt binnen een stuk minder buitenaards dan buiten. Een kleine, gezellige, houten ruimte met een groot matras. Basic, maar met alles wat je nodig hebt: een fijn bed, ruimte voor de bagage en een lees lampje. En er liggen schone hand doeken klaar. Aan weerskanten van de ruimte zitten grote ramen. Je kan lekker naar buiten turen. Of de gor dijnen sluiten, zodat je helemaal EINDOORDEEL vrijdag 18 augustus 2017 PZ Loungen op eenzame w Annemarie van de Vreugde 44 Frankrijk-Noord Adres: Prelaatweg 5, 4361 JB Westkapelle Prijs: De boomhut is beschikbaar van half april tot oktober. De prijs is €51,75 per nacht voor 1 persoon, €57,50 per nacht voor 2 personen. Dit be drag is inclusief toe ristenbelasting en ontbijt. Mocht je niet mee ontbijten, wordt €7,50 van de rekening gehaald. Ontbijt: Comfort: Karakter: Ligging: Prijs-kwaliteit: Plus: Een unieke ervaring Heerlijk en overda dig ontbijt Aangename en on gedwongen sfeer Min: Hooguit wat weinig ruimte in de boomhut.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 48