II 7 boekingen tegenwoordig via internet gaan", vindt hij. „Je mist soms het persoonlijk con tact", vult Mirjam aan. Gasten De familie Van Koeveringe uit Goes maakte in juli voor het eerst gebruik van één van de staca ravans van Murre. „Mijn zwager was vorig jaar geweest", vertelt Sandra (39). Samen met haar man René (41), dochter Nadine (16) en zoon Aron (11) verbleef ze tien dagen op de camping. „We hebben direct geboekt voor volgend jaar." Het gezin genoot van de 'super schone' cara van. „Alles is er. Van een animatieteam tot een groot zwembad." Desondanks plaatst Sandra Sommigen gasten komen hier al meer dan tien jaar een kleine kanttekening, met een knipoog wel iswaar. „Achteraf gezien was tien dagen te kort. Het is heerlijk om soms een hele dag aan het zwembad te liggen. Alles wat we nu niet gezien hebben, bekijken of bezoeken we volgende zo mer. We ervaarden echt het ultieme vakantie gevoel." Over een aantal jaar komt er een einde aan het eigenaarschap van Louis en Mirjam. „Mijn man zegt altijd dat hij voor zijn zeventigste stopt", vertelt de eigenaresse. Graag gaat ze nog een aantal jaar door. „Generatie op generatie bezoekt de camping. Vaak horen we: 'dit is het laatste jaar met de kinderen'. Uiteindelijk gaan ze het jaar erop toch weer mee." PZC ONLINE Als er regelmatig een container schip vastloopt dan nebben we Peen Tour de rance aankomst meer nodig. woensdag 16 augustus 2017 Camping Leï Suves aan de Cote d'Azur heeft een groot zwembad. - Louis Murre, Murre Zonvakanties Meer informatie is te vinden op de website murrezonvakanties.nl. REACTIES OP FACEBOOK Geen zon, maar onweer boven Zeeland gisteroch tend. Tegen het middaguur dreven onweersbuien de provincie binnen met flinke regen en donder tot ge volg. Anita Hundersmarck: „Het zou vandaag onbe wolkt worden, zonnig en 26 graden." Rianne Monteny: „Beetje schoonmaken, beetje lezen en af en toe een bakkie. Na een overdo sis zon in Italië kan ik 't hebben." Marina de Groene: „Over een uurtje droog in Zeeuws-Vlaande- ren dan kan de zomermarkt in Sas publiek trekken!" Janny De Niet: „Jammer., vandaag knudde met het weer...bah!" TWITTER Frank Peter Kuijpers @FrankPKuijpers Ook gisteren werd er nog volop 'gepraat' op sociale media over het container schip Jupiter dat maandag vastliep bij Bath. Het inci dent zorgde voor een toe stroom van duizenden mensen in het dorpje Bath. Maandagavond werd het schip door zo'n vijftien sleepboten losgetrokken. De Jupiter is daarop naar de haven van Antwerpen gebracht voor inspectie. ONLINE TOP 5 Meest gelezen op pzc.nl 1. Containerschip bij Bath is losgetrokken 2. Bath stroomt vol ramp toeristen 3. Zware regenbuien trek ken over Zeeland, tenten omhooggeblazen 4. Vanmorgen forse regen buien in Zeeland 5. Kinderen vinden men senbotjes in park Sluis Kijk op www.pzc.nl of @pzcredactie facebook.com/depzc @pzcredactie Mirjam en Louis Murre genieten nog altijd met volle teugen van het Franse campingleven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 82