14 FAMILIEBERICHTEN[flensen inq.nl Henk Kers Helena Bijkerk - van Wingen Licia Buijze Marie van Heese Lena Daarom hebben wij die handen en die armen om als het koud wordt rond het hart elkaar te verwarmen Toon Hermans Wij hebben geen woorden om te zeggen wat er in ons omgaat nu wij u moeten kennis geven dat uit ons midden is weggenomen mijn allerliefste maatje, onze geweldige paps en opa Hetty Kers-ter Velde Remco en Famke Eline, Tommy Mariël Correspondentieadres: Max Gootelaan 26 3312 KK Dordrecht Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen op donderdag 17 augustus om 13.30 uur in de Biesbosch-aula van crematorium Essenhof, Nassauweg 200 te Dordrecht. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Henk hield heel veel van bloemen. Maar vroeg of Iaat verschijnt het land dat elk verstand te boven gaat. Waar ik, opnieuw ontmoet wie ik voorgoed was kwijtgeraakt. Gekomen tot de leeftijd van 91 jaar en acht maanden is zacht en kalm overleden onze lieve zorgzame moeder, oma en overgroot-oma weduwe van Frans Bakker Zaamslag, 8-12-1925 Zaamslag, 14-8-2017 Yerseke David en Inge Bakker-de Cock Rody en Nicole - 0? Terneuzen Nico en Riet Bakker-Wilhelm Marcellina en Wim - Rosalie, Isabel Jordy en Anne - Fe he, Amé Emmen Anja Bakker Dimitri Overslag Suzet en Eddy de Potter-Bakker Barry - in liefdevolle herinnering - Jeroen Sheila correspondentieadres: Scheldekade 23 4531 EG Temeuzen De dienst van Woord en gebed zal plaatsvinden op zaterdag 19 augustus om 10.00 uur in het Stropievat, Molenstraat 14 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Stropievat. Waar eens de bloemen bloeiden, zijn nu herinneringen gezaaid... Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zus, tante en nicht Zij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Corrie en Jo f Heije-van Heese Johan en Rozet van Heese-Bauwens Ben f en Tiny f van Heese-van Gimst Familie van Heese 13 augustus 2017 C orrespondentieadres Jacintastraat 26, 4569 AR Graauw U kunt afscheid nemen van Marie in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 17 augustus van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 19 augustus om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Ter Schorre, groepswoning R15, voor hun goede en liefdevolle verzorging. Janny Walhout Je taak is volbracht. Na een vol en bescheiden leven is onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma, thuis en in ons bijzijn overleden Sinds 1984 weduwe van Johannes Comelis Bijkerk Noordwelle, 22 december 1923 Burgh-Haamstede, 11 augustus 2017 Niek en Marian Suzanne Eveline fSamantha Merel en Dankert Tomas en Meike Bas en Wilna Ingrid en Bruno, Amon Irene en René, Eve, Bodhi Jan en Ellen Bemadette Michelle en Niels Kerkstraat 17 4328 LH Burgh-Haamstede We zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging door Wilna, Ineke, Erna en het verzorgend personeel van Allévo. Er is gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum Vredehof, Oude Lagezoom 6 in Burgh-Haamstede, op woensdag 16 augustus tussen 19:00 en 20:00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 17 augustus om 10:00 uur in de N.H. Kerk, Burghse Ring 33, te Burgh. Na afloop is er in de kerk gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De crematie zal in stilte plaatsvinden. dinsdag 15 augustus 2017 28-02-1946 10-08-2017 Psalm 39: 8 En nu, wat verwacht ik, 0 Heere! Mijn hoop, die is op U. Na een periode van hoop en vrees heeft de Heere uit ons midden weggenomen mijn geliefde zorgzame vrouw, onze lieve moeder en trotse oma echtgenote van Izaak Verhelst Sluiskil, 1-4-1938 Gent, 13-8-2017 Hoek I. Verhelst Goes Cor Carolina Verhelst-van Liere Annelies, Joost, Caroline, Leon, Lotus Hoek Ko Anneke Verhelst-de Putter Sjaco Mariëlle, Jos, Colinda Vincent, Judith John, Nancy Hoek Jeanette Victor Siudzinski-Verhelst Stefan, Anne Hoek Sjaak Marieke Verhelst-Hamelink Iris Bernhardstraat 12 4542 AX Hoek D.V. Vrijdag 18 augustus is er vanaf 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente Hoek, Langestraat 6 te Hoek, waarna om 14.00 uur de rouwdienst aanvangt in de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molendreef. Na de begrafenis kunt u de familie nog ontmoeten in de kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42