J? V J? j? ÜysrJadöfj Comelis Johannes van Keulen klimop [T1ens9nlinq.nl FAMILIEBERIC 13 Alida van Bendegem - Koekkoek - Kees - Kees van Keulen Lieve Norma Lieve Frans Frans Onderdijk Frans Onderdijk Coby Onderdijk-Cevaal dinsdag 15 augustus 2017 We konden elkaar niet loslaten Je bent zolang gebleven als je kon en tot het einde heb je gestreden Niet totdat de dood ons scheidt maar tot in de eeuwigheid Voor altijd in ons hart en gedachten Bedankt voor al die mooie jaren samen Bedankt voor alles Ma Rust nu maar uit Dankbaar voor haar intense liefde en zorg waarmee zij ons in haar leven heeft omringd, is moegestreden, rustig en kalm ingeslapen onze allerliefste ma en oma echtgenote van Jan Cornells van Bendegem (t 20-01-2012) Axel, 29 april 1937 Terneuzen, 5 augustus 2017 Terneuzen: Cor en Linda van Bendegem - de Ruijter Frangois Christian Katwijk: Jolanda en Gideon Kievoet - van Bendegem Maxine, Nathaniel Correspondentieadres: Willem Alexanderlaan 29 4532 DB Terneuzen Geheel in overeenstemming met haar wens hebben wij in familiekring Ma naar haar laatste rustplaats bij Pa gebracht. We gaan je missen, lieve oma Nooit meer samen spelen. Nooit meer samen koffiepauze. Nooit meer samen knutselen. Nooit meer samen lachen. Heel veel liefs van je grote jongens Francois en Christian Lieve Oma Wij hadden nog zoveel willen vragen en leuke dingen met je willen doen Het kan helaas niet meer het wordt nooit meer zoals toen. Ook al ben je niet meer hier de herinneringen aan jou blijven fijn. Wij moeten nu verder zonder jou, maar eens zullen we weer samen zijn. Rust zacht Maxine en Nathaniël Gedenk aan uw Schepper want de mens gaat naar zijn eeuwig huis. Prediker 12 Na een kortstondige ziekte is voor ons toch nog onverwacht, door de Heere, op Zijn tijd, uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en schoonvader, opa en overopa echtgenoot van Geertruida Wilhelmina van Keulen - de Smit 19 augustus 1927 - f 12 augustus 2017 Wolphaartsdijk: G.W. van Keulen-de Smit Oostkapelle: Wil van de Kimmenade-van Keulen Middelburg (gasthuis): Frank van de Kimmenade Kapelle: Marten en Anja van Keulen-Nieuwenhuyzen 's-Heer Arendskerke: Kees en Marianne van Keulen-Flipse Oud Sabbinge: Leo en Dyanne van Keulen-Boone Wolphaartsdijk: Frans en Elena van Keulen-Khachaturyan Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Thuiszorg Allévo, voor de goede en liefdevolle verzorging. Dresselhuisstraat 3, 4471 CA Wolphaartsdijk. D.V. vrijdag 18 augustus is ervan 19:30 tot 20:00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden D.V. zaterdag 19 augustus om 10:30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Villa-Novastraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in dorpshuis 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Truus en haar familie Gods sterkte toe. Mientje en Jaapt Davidt en Minat Marina Kees en Elly Jan en Matty neven en nichten We gaan jouw vrolijkheid, oprechtheid, warmte, passie en kleur, maar vooral jou missen. We wensen Rinus, familie en vrienden veel sterkte toe. Liefs, Team Zeeuws-Vlaanderen: Nathalie, Adriënne, Nancy, Alide, Lisette, Jan, Yvonne, Fritz, Liza, Heidi, Pauline, Sybille, Carina, Aniëla, Corine, Gieke, Klaaske, Josien, Evelien, Desirée, Floor, Ada, )an, Aswintha, Mariëlla en Anneke. Langzaam verdween je... vergeten zullen we je nooit Pa en Ma Cevaal-Hup Els de Waele-Cevaal in herinnering Piet en Nel de Waele- Schuit )an en Wilma Cevaal-Stroo Wilma en Marcel Koopman-Cevaal Conny en Leo Notebaart-Cevaal William en Jolanda Cevaal-Zwart Nichten en neven Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Cobie Cevaal t Maatje Ko en Nelleke Sjaaken Aaf Lenie en Rudy Neven en nichten Jouw pad liep over hoge toppen en diepe dalen, momenten van donkere wolken en zonnestralen. Je lichaam en geest zijn moe gestreden, nu is je rust gegund, je hebt genoeg geleden. Intens verdrietig geven we u kennis van, het toch nog onverwachte, overlijden van onze lieve papa en opa weduwnaar van Middelburg, 17 maart 1952 j- Vlissingen, 1 2 augustus 201 7 Middelburg: Yvonne en Rody Geschiere-Onderdijk Miquel, Quinten Serooskerke: Monique Onderdijk en Stefan Mieras Justin, Evi Correspondentieadres: Veersesingel 154, 4332 TE Middelburg U kunt afscheid nemen van Frans in het uitvaartcen trum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op woensdag 1 6 augustus van 1 9.00 tot 1 9.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op don derdag 17 augustus om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de koffiekamer. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berich ten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 41