J* €399 f) reiskatern.nl Exclusieve Lezersreizen Bloemenrivièra en Cöte cTAzur Drielandenreis Zwarte Woud en Bodensee Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Ga naar pzc.nl/league 8-daagse najaarsreis 8 dagen Vanaf p.p. 8-daagse najaarsreis 8 dagen korting DAPHNE KOSTER RONALD DE BOER j Zaterdag 2 september I Olympisch Stadion 112.00 -17.00 uur Vertrek: 23 oktober 2017 5 overnachtingen in het 3-sterren Hotel Moresco in Diano Marina Nederlandssprekende gids in Monaco Deze prachtige najaarsreis brengt ons naar de fraaie Italiaanse Bloemenrivièra. We verblijven in Hotel Moresco, in het gezellige kustpLaatsje Diano Marina. Tijdens ons verblijf maken we enkele prachtige tochten en bezoeken o.a. San Remo, Bordighera en RapaLLo. Uiteraard mag een uitgebreid bezoek aan het vorstendom Monaco en de kuststreek van de Cöte d'Azur niet ontbreken. Hotel Moresco beschikt over een receptie, bar, salon, restaurant, terras en lift. Alle kamers zijn Vertrekdata en Prijzen 2017 Maandag 23 oktober prijs per persoon €399,- voorzien van een badkamer met bad of douche en toilet, telefoon, televisie en balkon. Boek deze mooie reis bij Bolderman Excursiereizen! Bij de prijs inbegrepen: Koffie of thee bij vertrek 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 5 overnachtingen in het 3-sterren Hotel Moresco in Diano Marina Dagelijks ontbijtbuffet en 3-gangen diner Wifi gratis in Hotel Moresco Excursies, exclusief entreegelden Nederlandssprekende gids in Monaco Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting Vertrek: 23 oktober 2017 7 overnachtingen in het 3-sterren Hotel 3 Könige Gezellige dansavond in het hotel Het Zwarte Woud is een geliefde vakantie bestemming voor een excursiereis, niet al te ver van Nederland. Het Zwarte Woud ligt ingesloten tussen Zwitserland en Frankrijk. Het is bekend om zijn schitterende natuur, met prachtige bossen, bergwegen en diepe dalen waarin azuurblauwe meertjes schitteren. Pittoreske dorpjes worden afgewisseld met glooiende weiden, waarin de trotse authentieke Zwarte Woud-boerderijen pron ken. In deze streek worden de oude ambachten, zoals glasblazen en het vervaardigen van klokken, Vertrekdata en Prijzen 2017 Maandag 23 oktober prijs per persoon €399,- in ere gehouden. Vanuit ons familiehotel 3 Könige, dat al meer dan 40 jaar met Nederlandse gasten werkt, bieden wij u een gevarieerd programma. Uw chauffeur maakt met u interessante excursies in zowel Duitsland, Zwitserland als Frankrijk. Bij de prijs inbegrepen: Koffie of thee bij vertrek 7 overnachtingen in het 3-sterren Hotel 3 Könige Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en 3-gangen keuzediner Gezellige dansavond in het hotel •Wifi in het hotel gratis Excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Tol-en parkeergelden Toeristenbelasting Meer informatie en boeken: Ga voor Bloemenrivièra naar onze website reiskatern.nl/pzc/BOL1755 en voor Drielanden- reis naar reiskatern.nl/pzc/B0L1756 of bel met Bolderman.nl 0318-580958 of mail naar info@bolderman.nl Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. Fouten en prijswijzigingen voorbehouden. EREDIVISIE VROUWEN Girls first l ft Initiated In cooperation Born to win La League Ook zo genoten van de WEURO 2017? Kom dan op zaterdag 2 september naar het Olympisch Stadion en beleef een geweldige La League voetbaldag met oud-profvoetballers, BN-ers en de Eredivisiespeelsters. Onder aanvoering van Daphne Koster en Ronald de Boer spelen zij een unieke All Star Match. Rocky en Yes-R spelen die middag ook de La League Battle. Zij selecteerden uit een scoutingtour bij Cruyff Courts door heel Nederland 8 getalenteerde meiden voor hun teams en gaan deze dag de strijd met elkaar aan. En....doe zelf ook mee aan diverse clinics, demo's, voetbal activiteiten en sluit aan bij de meet greet met Eredivisiespeelsters. Kortom, deze voetbaldag voor het hele gezin is dé aftrap van het vrouwenvoetbalseizoen en dé kans om de sterren van nu en vroeger te zien schitteren, Scoor nu tickets voor de feestelijke La League dag! La League is een initiatief van Plan Nederland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 26