9 Heibel rond Gordon Gaat Trouwen: broer uit jury gestuurd iH Een Dagje Wellness voor maar 5,95 21 9 WIE WIL? maar haar woorden komen nog vaak in mijn gedachten op. Ze was echt een rots in onze familie. Ik had haar graag mijn kinderen laten zien." „Dat zou mooi zijn, ja. Misschien ook optreden. Dat lijkt me wel eng. Je moet een publiek aanvoelen, dat moet ik ontwikkelen. Ik kijk veel op YouTube naar deejays. Prachtig hoe zij 30.000 man kunnen laten sprin gen. En op zo'n level kun je ook de mensen iets meegeven." „Ik wil iets zeggen over wat er ge beurt in de wereld. Over oorlog enzo, ik moet er nog over nadenken wat precies. Maar ik wil laten horen dat het belangrijk is om samen te komen in deze moeilijke tijden. Als voetbal ler kun je moeilijk zo'n oproep doen. Ja, Ronaldo kan het. Als die iets zegt, luistert iedereen. Maar bij mij niet." „Ja, maar dat is negatief nieuws, snap je? Dat gaat dan als een lopend vuur." „Ik was toen 20 of 21. Nu ben ik ouder Ik wil iets zeggen over wat er gebeurt in de wereld. Ik moet nog nadenken wat precies en verder. En ik heb ook een andere auto." Buiten staat een matglanzende Mercedes V8 schuin op de oprijlaan. „Met zo'n video roep je het een beetje over jezelf af." „Niemand had er zo een. En ik houd gewoon van snelle auto's. Maar dit monster bleek te snel voor Neder land. Ik heb heel veel snelheidsboetes gekregen in die tijd." „Da's normaal voor iemand als ik, toch? We hadden vroeger thuis heel weinig. Ik keek op tegen mensen die veel geld verdienden. Nu denk ik: dat is allemaal buitenkant. Het gaat om wie je zelf bent." De deurbel. Een monteur voor een kleine reparatie aan het zwembad. Het indoor bassin, niet de opblaas bare variant in de tuin. „Hoewel mijn zoon die veel leuker vindt." „We hebben elkaar jaren niet gespro ken. Ik verwijt hem zijn afwezigheid niet meer. Het is gewoon zo gegaan. We bellen weieens, maar we zien el kaar nooit. Hij woont in Leiden. Da's te ver, ik kom het liefst zo min moge lijk buiten Eindhoven. Hier heb ik mijn muziek, mijn spelcomputer, mijn series op Netflix en lekker eten. Meer heb ik niet nodig, man." Tussen hem en Gordon zou knal lende ruzie zijn ontstaan, al ont kent Johny Heuckeroth dat. „Door drukke werkzaamheden kon ik niet figureren in de jury", aldus Gordons broer. Ook goede vriend Guido Goossens was ineens niet meer welkom als jurylid. Of daar ook een conflict achter schuilgaat? „Daar wil ik niets over kwijt." In Gordon Gaat Trouwen zou een vierkoppig panel twaalf voorgese lecteerde huwelijkskandidaten be oordelen. Met één van hen stapt Gordon uiteindelijk in het huwe lijksbootje. De trouwdatum staat al vast: 22 november, ergens in Zuid-Afrika. Gerard Joling en goede vriendin Joyce Humblet zitten nog in de jury, Gordons broer en Goossens zijn halsoverkop vervangen door oud-televisiepresentator en goede vriend Danny Rook. Hij werkte achter de schermen al aan het pro gramma van John de Mols produc tiehuis Talpa. Gordons management wijst voor een reactie naar RTL. Een woordvoerder van de zender laat over de nieuwe jurysamenstelling weten: „Er hebben veel namen de ronde gedaan, dit is het uiteinde lijk geworden." Het is niet de eerste keer dat ru zies binnen de familie- en kennis senkring van Gordon de schijn werpers halen. Zijn andere broer, marktkoopman Martin Heucke roth uit Amsterdam-Noord, deed ooit een boekje open. „Ik weet dat Gordon een heel goed mens is van binnen, hij is erg opgeslokt door het mediagebeuren en zijn be roemdheid." Over de huidige situ atie wil hij alleen kwijt: „Dit lijkt me een privékwestie." De relatie met Johny leek recent nog dik in orde. Gordon was in juni dit jaar aanwezig bij de ope ning van diens scooter- en fietsen winkel Brom en Snor in Laren. Gordon Gaat Trouwen verschijnt eind dit jaar op de buis. Verz/tver nu uw - - sPaarkaart.' Verzilver nu op pzc.nl/verzilveren dinsdag 15 augustus 2017 PC voor oma Wil je na je afscheid als voetballer je muziekcarrière uitbouwen? Welke boodschap wil je uitdragen? ledereen heeft je gehoord toen je na de verloren wedstrijd van PSV tegen het Kroatische Osijek zei dat je je moeilijk kon motiveren. Het leek een beetje op het rumoer dat ontstond nadat je een goud kleurige Porsche aanschafte en een trots filmpje over je aankoop op internet zette. 44 Jürgen Locadia Wat vond je zo mooi aan een gou den Porsche? Als jongen vond je het geweldig als je een man in een dure auto zag. Die heeft het gemaakt, dacht je. Hoe is de band met jouw vader nu? I A Gordon heeft de trouwringen klaar, fotortl Het rommelt achter de scher men van Gordon Gaat Trouwen. Vlak voor de opnames van het RTL 4-programma stuurde Gor don ineens twee juryleden naar huis. Een van hen is zijn eigen broer Johny Heuckeroth. Gudo Tienhooven Bekijk de algemene voorwaarden op de website. Nu verlengd: U kunt uw spaarkaart verziLveren t/m 14 oktober 2017 'SpaPuur fSpaWell ♦ELYllUM ^Spa (Sense 'VeluwseBron 'Thermen Holiday 'zwaluwhoeve S poJW

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 21