O 20 M EN WAT DOE JIJ VANDAAG? Quote van de dag VOETBALLER IN DANCE PSV-voetballer Jürgen Locadia (23) debuteert als dance-producer. Met zijn eigen track Can't Let Go beschrijft hij het verdriet na de dood van zijn grootmoeder. „Zij heeft mij geleerd wat goed is en wat slecht." We vertelden de kinderen dat we gingen trouwen. Eerst was het huilen, omdat de hond niet mee mocht Levi van Kempen, stemacteur en presentator, duikt de studio in Nieuwe klus Boomsma Nile Rodgers opgenomen mijn doel. Ik hoef niet per se een hit te scoren ofzo." ürgen Locadia is ver huisd. Zijn apparte ment in Eindhoven is verruild voor een wit grijze bungalow even buiten PSV's thuis stad. „Vind je het echt mooi hier?" vraagt hij. „Het is zo rus tig, man. Echt wennen." Maar nu zoontje Yesiah zich drie maanden te rug meldde en zijn oudste Yaricio al een kleuter is, was een tuin om in te voetballen welkom. Binnen domineren gemarmerde plavuizen. Meubels zijn schaars. Wel blinken in een vitrinekast flessen Massé Champagne, Licor 43 en Jack Daniels. „Daar drinken alleen mijn vrienden van. Maar ik vind die fles sen zo mooi om te zien." „Het zou mooi zijn als de tekst iemand raakt. Dat is „Het nummer is voor mijn overleden oma. Toen ik de muziek terugluis terde kreeg ik er een emotioneel ge voel van en dacht: dit moet over mijn oma gaan. Toen heb ik Andrew ge vraagd om een tekst te schrijven." „Ze heeft mij grotendeels opgevoed. Mijn moeder was alleenstaand (De vader van Locadia verliet het gezin toen zijn zoon 2 jaar was - red.) en moest veel werken om vier kinderen groot te brengen. Dus was ik veel bij mijn oma. Van haar kreeg ik corrige rende klappen. Ze was best streng." „Ze leerde me wat goed was en wat slecht. Ze lette vooral op dat ik naar school ging. Ik had nogal wat foute vrienden die heel veel spijbelden en verkeerde dingen deden. Drugs ge bruiken enzo. Ik groeide op in Em- men. Mensen denken vaak dat dat een boerendorp is, maar er zijn echt heftige wijken bij." „Ik heb het er echt moeilijk mee gehad toen ze stierf. Het is nu acht jaar geleden, „Vooral hiphop. Travis Scott en Drake vind ik goed. Voor dance moet ik echt in de mood zijn. Dan draai ik liever akoestische muziek. Super rustgevend." „Ik maak al twee jaar eigen tracks. Maar toen ik gebles seerd raakte, had ik meer tijd de studio in te gaan. Bij afwezigheid van Angela en Vincent bellen we elke dag een BN'er met de vraag wat zijn of haar plan voor de dag is. Hoe laat ging vanochtend de wekker? „Redelijk op tijd. Ik ging om acht uur trainen bij een maatje van mij." Jij werkt heel de zomer door? „Klopt. Ik heb besloten lekker door te gaan. Ik werk veel als stemacteur, dus ik ga van ochtend een film inspreken. Vanmiddag duik ik opnieuw de studio in, maar dan voor een eigen project." Ben je dan niet toe aan vakantie? „Nee hoor, ik krijg heel veel energie van het werk dat ik doe. Het geeft me veel geluk en plezier om in de studio te staan of een eve nement te mogen presenteren. Aan het einde van het jaar wil ik weer op een grote reis gaan." Waar gaat die reis naartoe? „Ik wil heel graag terug naar Azië. Dan maak ik niet te veel plannen, maar ga ik gewoon lekker rondtrekken. Ik heb geen relatie dus ga dan gewoon in mijn eentje." Is dat niet eenzaam? „Helemaal niet. Ik kan echt genieten van al leen zijn." Ben je niet een beetje jaloers op iedereen die nu op vakantie is? „Nee, dat valt echt mee. Ik vind het vooral vervelend dat alle toko's dicht zijn. Ik ben half Indisch en eet enorm graag Aziatisch als lunch, maar veel van die zaakjes zijn nu ge sloten. Supersuf. - Hanneke Marcelis dinsdag 15 augustus 2017 TELEVISIE Arie Boomsma presenteert op Net 5 het ne gende seizoen van Grenzeloos Verliefd. Daar mee wordt het format gewij zigd, tot nu toe had het pro gramma geen presentator. Boomsma (43) debuteert op 26 september. MUZIEK Nile Rodgers (64) ligt met een onbekende aan doening in het ziekenhuis. De voorman van discoband Chic miste zondag avond een con cert in Toronto. Chic is op tour nee met Earth, Wind Fire, het volgende con cert is vanavond. 3 ■o PC 'Dit lied is Stefan Raatgever —Cabaretier Jochem Myjer in de Linda. T Jürgen Locadia thuis met zijn mu ziek. FOTO KOEN VERHEI JDEN Wat zijn je ambities ermee? De door Andrew Tejada geschre ven tekst van Can't Let Go gaat over verdriet. Is dat jouw verhaal? Waarom was je oma zo belangrijk voor je? Waar lette ze op? De tekst vermeldt de zin: I could try to cry the pain away/But I'd be lying if I say I don't miss you. Welke muziek luister je thuis? Je hebt dit dance-nummer gemaakt toen je vanwege een blessure niet kon voetballen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 20