Woede om uitzetting II Britse kat Phoenix uit de as herrezen corendon 15 Ali Baba Palace Stella Di Mare corendon nl 0237510606 m§L Kinderombudsvrouw Margrite Kalverboer is woedend op de auto riteiten. „Je zet kinderen niet ge scheiden van hun ouders het land uit. Bedenk in welke angst deze kinderen nu zonder hun moeder moeten leven en dat je hen een er varing meegeeft die zij nooit zullen vergeten. Zij ondergaan hierdoor een onherstelbare traumatische er varing. Dit hoort niet in een be schaafd land." Volgens Kalverboer is het gissen naar waarom deze keuze is gemaakt. De twee kinderen zijn geboren in Rusland en wonen al ruim negen jaar in Nederland. Hun alleen staande moeder Armina werd afge lopen dinsdag van haar bed gelicht in het asielzoekerscentrum in Amersfoort en naar het uitzetcen trum Zeist gebracht. De kinderen waren op dat mo ment uit logeren. De rechter oor deelde vrijdag in een spoedproce dure dat de vrouw in haar eentje mocht worden uitgezet als ze niet het logeeradres van de kinderen gaf Volgens staatssecretaris Klaas Dijkhoff heeft moeder Armina 'de afweging gemaakt om niet samen met haar kinderen te vertrekken'. „De gevolgen hiervan zijn met haar besproken. De moeder heeft gezegd dat ze weet waar de kinderen zijn. Een onherstelbare traumatische ervaring voor de kinderen Wij staan klaar om moeder en kin deren elk moment zo snel mogelijk te herenigen." In de Tweede Kamer is bezorgd gereageerd op de uitzetting van de moeder. SP-leider Emile Roemer spreekt van 'de grens van onmen selijkheid'. Kathalijne Buitenweg (GroenLinks) vindt de uitzetting 'afschuwelijk' en noemt het kinder- pardon een 'wassen neus'. D66 en Christenunie willen dat gezinnen niet langer streng worden gehouden aan de eis mee te werken aan terugkeer. Door dat strenge be leid mochten zeer weinig in Neder land opgegroeide kinderen van asielzoekers blijven. CDA en VVD zien niets in de versoepeling. Hurghada Hurghada-Stad AU Inclusive n-^~ Hurghada Ma kadi Bay AU Inclusive Beoordeeld met een 7.7 Beoordeeld met een 8.5 dinsdag 15 augustus 2017 De moeder van de Amers- A Een demonstratie eerder deze week in Amersfoort om de uitzet ting van Lili en Howick en hun moeder te voorkomen, foto nico brons foortse broer en zus Howick (12) en Lili (11), Armina Hambartsju- mian, is gisterochtend zonder haar kinderen het land uitgezet. Zij verblijft nu in Armenië. Het is nog altijd niet bekend waar Ho wick en Lili zijn. Rachel van Kommer Amersfoort Margrite Kalverboer Ondanks zware brandwonden, die deze kitten opliep bij een kampvuur in een achtertuin in het Engelse Sunderland, is geen moment aan een spuitje gedacht. De dierenbescherming RSPCA besloot haar te behandelen en het herstel verloopt prima. Wel zijn haar oogleden door de hitte vervormd waar door ze continu met een verbaasde blik de wereld bekijkt, een blijvende herinnering aan haar avontuur. De RSPCA hoopt bin nenkort een nieuw baasje voor haar te vinden, foto'srspcagb Lily hoort .hier! in Egypte 8 DAGEN vertrek 22 augustus vertrek 22 augustus vertrek 29 augustus vertrek 29 augustus vertrek 1 september vertrek I september Gratis onbeperkt toegang tot het aquapark Direct aan het strand Ook familiekamers U kunt er zelfs schaatsen! Diverse restaurants Spa Center Voorheen Stella Makadi Beach 50 meter van het prachtige witte zandstrand 5 zwembaden Spa Health Club Buffetrestaurant en 2 a-la-carterestaurants Dagelijks een gevarieerd animatieprogramma Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en administratiekosten per boeking. Druk- en zetfouten voorbehouden. De €50 zomerkorting is per boeking en niet verwerkt in de genoemde prijzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 15