o In de serie klassieke zomer-items, deze week: Tips van stylist Pascalle Koldenhof MM TREND - - r x wjiim Badmode maakt meer dan ooit deel uit van de dagelijkse outfit. Wel zo makkelijk als je vanuit je werk meteen door wilt naar het strand, of van het strand naar het terras. Tip1 Ruffles zijn perfect als je op bepaalde plaatsen een maatje meer wilt suggereren of je taille wilt accentueren. Zo lijken je borsten groter door een hesje met ruches en oogt je middel slanker door een mini strapless top met ruches aan de onder kant. Trek er 's avonds een blouse bij aan die je openlaat tot onder je borsten. Tip 2 Ga op chic naar je afspraak in een soepel- vallend pak a la Mariene Dietrich en doe er een one-shoulder bikini onder aan. Handig als je de laatste zonnestralen op het strand wilt meepakken. Vergeet niet het ene bandje weg te moffelen, zodat beide schouders een kleurtje krijgen. Tip 3 De monokini zit tussen het badpak en de bikini in en is er in vele variaties. Van su persexy tot sophisticated. Er is altijd wel een model waarin je figuur helemaal tot zijn recht komt. Leuk onder een colbert. wembroeken reiken bij de man nen dit seizoen tot het midden van het bovenbeen of nog hoger. Zelfs de zwemslip en strakke zwemboxer zijn terug van weggeweest. Tip1 De kleur legergroen is alom aanwezig. Hij staat eigenlijk iedereen goed en is met bijna alle kleuren te combineren. Je hebt shorts in ton sur ton - meerdere tinten groen in een broek - en in effen look. Tip 2 Op veel zwembroeken zijn logo's, slogans en andere afbeeldingen gedrukt. Eén grote of veel kleintjes. Dat gebeurt ook met grappige prints als een ananas of superman. Kijk uit dat je zwembroek niet te veel op een leuk bedoelde onderbroek gaat lijken. Tip 3 De langere, wijde surfers zwembroek is niet meer zo trendy, maar blijft populair. Als je een nieuwe wilt aanschaffen, zorg er dan voor dat hij minder wijd valt dan vorige jaren. Of kies voor een nette versie: smalle pijpen, effen kleur. Geen ver wassen of grunge look. Mooi met een leuke polo erbij en sneakers eronder. <1 Een wikkelbikini aandoen vergt oefening én geduld. Blijf daarna vooral op je hand doek liggen, want één duik in het zwem bad of hoge golf kan ervoor zorgen dat je bikini een geheel eigen leven gaat leiden. badkleding Korter Meer bruin been door de nieuwe zwembroeklengte (H&M). Accent Onthullen en verhullen met de monokini (Topshop). 181 zaterdag 12 augustus 2017 WG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 82