'Elke keer zie ik hem naar andere vrouwen' IK VOND HEM DE LEUKSTE MAN DIE IK OOIT HAD ONTMOET Die van mij Britt (22) vindt het vervelend dat haar vriend Lucas (25) steeds naar de borsten en billen van andere vrouwen staart. Het maakt haar onzeker. Britt: „Ik ontmoette Lucas tij dens het uitgaan in Utrecht. Toen ik aan het dansen was met een vriendin, kwam hij naar mij toe. We raakten aan de praat en hij gaf mij complimentjes. Ik voelde me gevleid en gaf mijn telefoon nummer. Drie dagen later hadden we een date en nog geen week later stond hij voor mijn deur met een bos rode rozen om mij 'verkering' te vragen. Vanaf het begin vond ik hem de leukste, knapste, grappigste en de meest charmante man die ik ooit had ontmoet. Ik kon niet an ders dan 'ja' zeggen. Onze relatie begon als een sprookje. We maakten romantische wandelingen langs de grachten naar huis, gingen regel matig uit eten en maakten tripjes naar Parijs, Rome en Londen. Nooit eerder had ik zulke dingen gedaan met iemand, ik voelde me heel gelukkig. Na ongeveer een jaar begon er iets te knagen. We hadden het nog wel gezellig samen, maar de spontane uitjes hielden op, net als de complimenten. Voor hem had ik twee serieuze relaties gehad. Uit ervaring wist ik dat verliefdheid na een tijdje verdwijnt en verandert in liefde, in het houden van. Maar dat de romantiek zo snel zou verdwijnen had ik niet ver wacht, hij legde mij altijd in de watten. Elke keer als we door de stad liepen om boodschappen te doen, zag ik hem gluren naar andere vrouwen. Naar hun borsten en billen. Alsof hij ze stuk voor stuk aan het keuren was. Ik liet het maar gaan, je hoort vaker dat mannen naar andere vrouwen kijken. Ik kon hem dat niet verbieden, toch? Daar bleef het niet bij. Telkens als we thuis op de bank lagen en naar tv-pro- gramma's als The Voice of Holland of Hol land's Got Talent keken en er toevallig een mooie vrouw in beeld kwam, zei hij: 'Wat knap is ze, hè!' 'Wat een stuk!' 'Ik zou het wel met haar willen doen.' Een keer barstte ik in huilen uit. Waarom gaf hij mij geen complimenten meer? Vond hij mij nog wel aantrekkelijk? Mijn vriend kwam op mijn gehuil af en schrok. Hij had niet door wat zijn gedrag met mijn zelf vertrouwen deed, maar zag ook niet in wat nou eigenlijk het probleem was. Uren hebben we erover gepraat. Al vrij snel kwamen we erachter waar het probleem zit. Hij vindt het lastig om een vaste vriendin te hebben. Voordat Lucas iets met mij kreeg was hij een player. Met zijn gladde praatjes wist hij bijna elk meisje te veroveren. Daardoor vindt hij het moeilijk om zich aan één meisje te binden. Toch heeft hij ervoor gekozen om een vriendin te 'nemen'. Hij zegt dat hij van mij houdt, en ik geloof hem. Hij vertelde me dat al zijn eerdere relaties oppervlak kig waren. Volgens hem ben ik anders, ik kan hem wel echte liefde geven. Hij had behoefte aan iets vasts, zodat hij kon bij komen van zijn wilde verleden. Veel mensen zouden het logisch vin den om een punt achter onze relatie te zetten. Ik niet. Ik ben gek op hem. Hij doet echt zijn best om dat geflirt te min deren. Hij probeert mij nu elke dag een compliment te geven, dat ik een leuk jurkje aan heb bijvoorbeeld. We zijn twee maanden verder. Die stomme opmerkingen tijdens het tv- kijken, maakt hij niet meer. Soms betrap ik hem er nog op dat hij naar andere vrouwen gluurt. Ik heb van vriendinnen gehoord dat hun vriendjes dat ook doen. Kijken mag, als hij maar van die vrouwen afblijft. Anders ben ik er klaar mee, dan maak ik het uit." II gluren Tekst AMBER KORVER ES Ook geïnterviewd worden over die van jou? magazine@persgroep.nl magazine 15

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 79