Blij met Heimuts nukken Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. Arie van der Hamsvoort: „Eigen lijk zou ik vannacht in het tentje slapen dat we altijd meenemen, maar uitein delijk ben ik toch in het busje beland. Dat lijkt misschien krap, maar omdat we hier in Boxtel een festivalachtig feest hadden én ik een borreltje had gedronken, lukte het slapen prima. Jonge kinderen worden vroeg wakker, dus uitslapen zit er al een tijd niet meer in. Ons busje heet trouwens Helmut, want hij is Duits en betrouwbaar, al moet ik bekennen dat-ie soms nukken heeft. Hoewel we er eigenlijk veel te weinig mee rijden, kunnen we geen afstand doen van Helmut." „We dromen steeds van iets anders. Onze huidige droom is om met de kinderen een maand of zeven, acht met een huifkar naar Spanje te reizen. Dat lijkt me zo geweldig. We hebben al eens gekeken hoe je lang met schoolgaande kinderen op reis kunt. Daar bestaan goede leer programma's voor. Omdat Antoinette en ik allebei een drukke baan hebben - ik ben net terug uit Ar gentinië waar ik regisseur was voor de tv-serie De gevaarlijkste wegen van de wereld - blijft het voor lopig bij dromen." „Eerst ontbijten, dan afscheid nemen bij het feest; we zijn te gast bij een goede vriend die 50 jaar werd. Straks rijden we Helmut weer terug naar z'n stalling, bij de ouders van Antoinette in Papendrecht. Binnenkort vertrekken we voor vijf weken naar Vietnam. We houden namelijk ook van verre, overzeese reizen waar je met een busje niet zo makkelijk komt. Wel jammer voor Helmut, ja." Leo van Marrewijk 06.45 uur Het Volkswagenbusje heet Helmut en zijn baasjes zijn Arie van der Hamsvoort (47), Antoinette Kraal (34) en hun dochters Luz (6) en Lilly (3). Krap? Welnee, gezellig! 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? 3 Wat brengt de dag? E Meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 41 zaterdag 12 augustus 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 68