Snijden V A" hl Welkom 'Niet iedereen lioeft te weten dat ik die frisse blik niet van mezelf heb' IN DIT NUMMER DOEN DUCKFACELAND DRIEELVISSEN SPRING MAAR ACHTEROP Toen een vriendin van halver wege de 50 haar oogleden had laten liften, putte ze zich uit in excuses. Dat haar ogen steeds ontstoken raakten, zei ze, dat ze steeds traanden, dat het een idee van de dokter was geweest om het zo op te lossen en zéker niet het hare. Als ik, kortom, maar niet dacht dat het ijdelheid was geweest. Als ze niets had gezegd, had ik het verschil niet gezien. Ik heb er, vrees ik, niet zo'n kijk op. Anderen zeggen: dan is het goed gedaan, als je er niets van ziet. Bij een andere vriendin - eveneens oogleden - zag ik ook niet dat ze *wat had laten doen'. „Ik heb nota bene ook nog botox laten zetten", zei ze teleurgesteld. En of ik wist wat dat kostte. Ik had geen idee. Begrijp me goed: ik ben een ijdeltuit. Van het bedrag dat ik in de loop van mijn leven heb uitgegeven aan ge zichtscrèmes, vitaminepreparaten en schoonheidsspecialistes, had ik zon der twijfel een heel leuke midden klasser kunnen rijden. En ik zou nu kunnen beweren dat ik principieel tegen snijden in een gezond lijf ben, maar het is veel platter. Ooit bracht tijdschrift Linda een afschrikwek kende fotoreportage over mislukte cosmetische operaties. En sindsdien durf ik niet meer. Van die angst hebben de klanten van Faceland, de prijsvechter onder de cosmetische klinieken, helemaal geen last. Collega Annemart van Rhee knoopte een dag lang gesprek ken aan met mensen in de drukke wachtkamer. Niemand is bang en ze schamen zich nergens voor. Maar met hun naam in de krant ligt toch een beetje lastig, is gebleken. magazine 3 04 Uitgeslapen 06 Marieke 07 Zeven 08 Interview 14 David Arjan 15 Die van mij 18 Stijl: badkleding 19 Pleegmoeder 20 De botoxkliniek 28 3x Elvis 36 Geld geluk 38 Ver weg fietsen met landgenoten 54 Oldskool 16 Lezen 27 Luisteren 34 Eten drinken 37 Reizen 44 Tv-kijkenen puzzelen 20 Een dag in de wachtkamer van botoxprikkers en ooglidsnijders Frank, Ed en Michael houden de legende levend Overal in de wereld kun je fietsen met lokale Nederlanders Anniek van den Brand H Reageren? magazine@ persgroep.nl &Magazine is een uitgave van de Persgroep Chef Ingrid Sikking, Anniek van den Brand (plv) Artdirection Natasja de Vries Redactie Ellen den Hollander, Florien van Rees, Ruud Roodhorst Vormgeving Cher van den Ende, Sasja Ligtenbarg Beeldredactie Joost Hoving Aan dit nummer werkten mee Saskia Borst, Annemarie Kleywegt, Leo van Marrewijk, Jolanda van der Ploeg, Egbert Jan Riethof Sales salessupport@persgroep.nl, 088 572 28 88 Marketing oonsumentenverkoop@persgroep.nl COVERFOTO JACQUELINE DE HAAS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 67