HR r: x IBFjïiJsffiüriiirri IHensenlinq.nl COLOFON Familieberichten 10 O IHensen inq.nl FAMILIEBERICHTEN 27 Dun'ujetujgmi} Adriaan Lako Adrie Leijs Jeltje Dekker - de Vries Cesar Petrus Johannes Verbist W Pieter Willem Pijpelink Hannes Goegebeur Izaak Verhelst Forra Smits-Ruissen LEO de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio zaterdag 12 augustus 2017 kijk ook op Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart Na een lang gelukkig leven is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame, grappige, creatieve man, papa en opa echtgenoot van Bertha Louisa Verrassel Boschkapelle, 11 januari 1929 t Vogelwaarde, 10 augustus 2017 Vogelwaarde B.L. Verbist-Verrassel Maasdijk Anja en Harm Pascale Bossestraat 126A 4581 BH Vogelwaarde De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 17 augustus om 11.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Woensdag 16 augustus is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in voornoemd uitvaartcentrum. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wij danken ieder die, op welke manier dan ook, zorg heeft verleend aan Cesar. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Jaap en Corrie Pijpelink-Bareman Truus en Folkert Jonkman-Pijpelink Klein- en achterkleinkinderen Augustus 2017 Voor de vele blijken van belangstelling op welke wijze dan ook en uw aanwezigheid tijdens de dienst van dankbaarheid voor mijn lieve man, onze vader en opa willen wij u hartelijk dank zeggen. Het was voor ons een grote steun en troost. A.S. Lako-van der Slikke Kinderen en kleinkinderen Oostburg, augustus 2017 Wij danken iedereen voor de grote belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa De leegte blijft moeilijk te aanvaarden, maar zo veel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Ina, Ingrid en Patrick, Cristel en Antonio Temeuzen, augustus 2017 Wij danken iedereen voor de troostende woorden, prachtige bloemen, kaarten en brieven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Helaas was het niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken, maar uw betrokkenheid heeft ons zeer goed gedaan. Het zal ons tot steun zijn in de komende tijd. Kinderen en kleinkinderen. Dankbaar zijn we dat we onze lieve na dagen van onzekerheid nog een mooi afscheid konden geven. Tijdens zijn vermissing, bij zijn afscheid en zelfs tot de afgelopen dagen mochten we heel veel lieve reacties ontvangen. Voor alle hulp, steun en medeleven willen wij u hartelijk danken. Het deed ons goed om te merken dat Hannes bij heel veel mensen een speciaal plekje had. Martine, Emile, Michiel Terneuzen, augustus 2017 Voor de vele kaarten met blijken van meeleven, en ook voor uw aanwezigheid bij de rouwdienst in de kerk en bij de begrafenis te Hoek, na het overlijden van mijn man wil ik iedereen heel, heel hartelijk bedanken. Het heeft mij enorm goed gedaan. Temeuzen, augustus 2017 A.S. Verhelst-Verpoorte Via deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze (schoon)moeder Joan Smits en Leo Schoor Ovezande, augustus 2017 12-08-2003 12-08-2017 Al wat voorbij is en nooit voorbij. Elly uitvaartzorg in Zeeland *4/3 Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 info@adagiouitvaartzorg.nl Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 www.adagiouitvaartzorg.nl samen een... voor u en met u... 0 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter Facebook SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 63